Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucykate

    twilight

    Absolutně s vámi všemi souhlasím.Twilight je naprosto nejlepší film co sem viděla a Robert nej herec.Roli Edwarda zahrál bezvadně.Včera mě pobavilo to,že sem zjistila že má Rob narozky ve stejnej den co já ...jen je o 8 let starší.Jinak akorád čtu podlední díl Rozbřesk a fakt vám ho moc doporučuju .... kdyby někdo chtěl nejaký díl poslat tak mi napiště na lucykate@seznam.cz ...ráda vám to pošlu.... *3*
  • ¨....

    tak je patek a ja nemam co delat tak se jdu divat na stmivanii asi už po 50
  • nniikkiisseekk66

    nový měsíc

    ahoj hle nevíte jestli bude nový měsíc v kině dík
    • sisineszka17

      Re: nový měsíc

      měl by být někdy kolem prosince nbo ledna
      • Re: Re: nový měsíc

        Já jsem někde četla že to tady má být už 26.11.2009! Ale v kinech, a to nejdřív asi v Praze a těch velkých městech!
        • misicka24

          Re: Re: Re: nový měsíc

          premiéra filmu se panuje na 20.11.2009
          • Re: Re: Re: Re: nový měsíc

            panuje?*1* 20.11. to podle mě bude teprv v Americe, u nás tak v prosinci *15*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: nový měsíc

              Ano, 20.11. je premiéra v USA, u nás je premiéra 26.11. 2009.
  • juj

    JEE tak ted fakt nevím ale na internetu jsem četla překlad nejaky "noy zivot"..a tam Bella umře to je nejakej nesmysl....nebo ne??..ja myslela ze ji normlane premeni a bude vscehno v pohode..!!!!vi to nekdo???
    • Re: juj

      Nejsem si jistá ale to co popisuješ by měla bejt kapitola 4. Ve zkratce: Ale určitě vím že když bella bude rodit reneesme tak porod bude těžký, Jacob si bude myslet že umřela.
      Ale bella přežije Edward jí dá svůj jed a ona se přemění v upíra *1*
      • lucykate

        Re: Re: juj

        jj máš pravdu Bella bude upír.Ale jacob si nebude myslet že je mrtvá,dokonce k nim bude chodit domu skoro denně za reneesme....
        • Re: Re: Re: juj

          To ano Jacob bude chodit denně za reneesme protože se do ní otiskne, ale bude si myslet že bella umřela při porodu. Bude jí tam resuscitovat a pak odejde. Mezitím Edward do jí dá do srdce jed
          • Re: Re: Re: Re: juj

            boze to je tak...... *3* ...romanticky!!!
            • misineczka

              Re: Re: Re: Re: Re: juj

              jojo to je *4*
          • lucykate

            Re: Re: Re: Re: juj

            jooo to jo *3* akorád sem to před chvílí dočetla celkem mě mrzí že už nemám co bych četla....
  • samuel

    super film ze kluci *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5* *4* *4*
    • Re: samuel

      Ne asi ty pičo *16*
  • Mrs.Wesley
    Pamatujte si jedno:
    SEM VŠUDE KAM SE PODÍVÁTE *15**15**15**15**15**15**15**15**15* jo Stmívání je super film ale neměli jim dávat šminky*11*
  • Hledám...

    Ahojky nevíte někdo jak se jmenuje herec který hraje jednoho z kamarádu Jacoba kteří s ním přijdou na tu pláž v La Push??Ve stmívání(nemyslím Sama,myslím toho druhého).dííky moc...... *9* *1*
  • fuuj

    hnusna debilita saga stmivani nesnašim ji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! muj profil na lide.cz:Moncicak-007@seznam.cz to už já sem hezčí než vona !! :-) www.lide.cz/Moncicak-007
    Odpovědět na příspěvek *16*
    • Re: fuuj

      Tak teda ty seš ale hustá...
      1) dojdi si k očnímu
      2) dojdi si k psychiatrovi(vážně to potřebuješ, věř mi)
      3) když se ti to nelíbí, tak sem nelez..To si myslíš, že tím všechny nas...š?? Spíš tě všichni vysmějou:-))))Teda aspoň já se bavim fakt hustě:-))
    • truelove

      Re: fuuj

      Jestli si hezčí nebo nejsi to musí posoudit někdo jinej,jen nevím proč všechno tak odsuzuješ *7* *7*
    • Re: fuuj

      ty si blbá meleš tu kraviny a navíc máš na profilu fotky z twilight fakt kráva co ?a navíc si hnusná *8*
    • Re: fuuj

      souhlasím s tebou,tohle je ta největší a nejsladčí DEBILITA, kterou sem kdy viděla :D autorka byla, až moc nadržená a hlávně blbá!!!!!!
    • kikines

      Re: fuuj

      jaj ty a pěknější než Kris ?!i moje babina je hezčí než ty, a já jenom od tebe asi 1000krát...si fekal
    • lidush

      Re: fuuj

      boze, ty ses tak trapna....asi jako tvoje fotky...!!! a bella je od tebe hezci o hodne....teda spis Kristen Stewart... a kdyz ti to tak vadi tk sem nelez!!! *13*
  • kniha nebi film

    Co je lepší. Kniha nebo film?
    • elik.cmelik

      Re: kniha nebi film

      Knížka!!! *14*
  • justia

    čáw

    je to fakt upe spešl film *1* Akorát nevíte někdo pls,jestli se v ČR prodává i knížka??? *4*
    • renny100

      Re: čáw

      jj,všechny knížky už se prodávají (ROzbřesk k dostání už od 25.3..v Praze)
      Jsem si pro něj jela.. :D:D
      • Re: Re: čáw

        zdarec pls kolik je dílů těch knížek? a jesi budeš moct tak aj názvy...sem zhlídla film tak si říkám, že si přečtu ja knížky...dikec
        • deniska-l

          Re: Re: Re: čáw

          ahoojky knížky sou zatim 4...Stmívání, Nový měsíc, Zatmění a Rozbřesk....ještě je sice Půlnoční slunce(=stmívání z pohledu Edwarda),ale to zatim neni dopsany *5*
    • Re: čáw

      No jasný že se prodává...dokonce i intu si jí můžeš stáhnout a nebudeš nic platit...jesli ceš tak ti jí pošlu *3* *3*
    • kamik21

      Re: čáw

      no jasně že se prodává v ČR i knížka a je taky super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit