Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 111sisi111

    miluju knihu i film

    Ten film je fakt naprosto úžasnej, poměrně obsáhlej dějem knihy, ale na tu knížku to prostě nemá *14*
  • granger.hermiona

    ...

    Jinak film je super.
  • sell

    3 díl

    toto je fakt super film a ja se těším na 3 díl a co vy? *14*
    • n-abby-sciu

      Re: 3 díl

      K tomuto tématu snad slouží diskuze u Zatmění.
  • _kristus_

    the best

    hey tento film je uplně mazaný...:-* hlavně Edward:-* ta role mu úplně sluší :-* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • tak co nato říkáš kozo chlupatá *2*
  • linette195

    :)

    newíte náhodou jestli mají Nový měsíc(pokračováni stmívání :)už zfilmovaný? Pokud ano vyšel už v amerických kinech či lépe dá se už někde najít na internetu? Díky moc za odp
    • lucykate

      Re: :)

      Natáčet by se mělo v Březnu 200í a premiera by měla být 21.11 neno 20.11 2009.U nás v ČR o něco později asi nějak na jaře 2010 *3*
      • novy mesiic

        holka na youtubku uz soou i trailery z dvojky ...natacet se zacalo uz pred 6 dny ( myslim ) ...ale pry udelali uz par scen v prosinci aby mohli udelat trailer bo co nak tak ....a posledni klapka by mela klapnoout o prazdniny ....tak dooufam ze to vydrziime a film bude jak slibuji do prosince 2009 *13*
        • adus103

          Re: novy mesiic

          jak se mohlo začít natáčet když se ještě hledají herci pro některé postavy???? *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • adus103

      Re: :)

      pokud vím tak by se mělo začít natáčet v létě a premíéra by měla být na jaře 2010
  • beast

    ,hj

    tyvole strcte si tenhle zasranej film uz konecne do prdele
    • Re: ,hj

      jestli se ti ten film nelíbí tak co lezeš do týhle diskuze tak se di koukat na jiný podle tebe lepší filmy ne ....
    • Re: ,hj

      jdi do prdele sam vzdit ani nevis o cem to je a mimochodem jestli znas lepsi film tak si na nej klikni a vypadni z tyhle diskuse a drz hubu *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *1*
  • sell

    kino

    hele všichni.nevíte kdy vyjde do kin 3 díl a kolik chtějí za lístek? dikes *9* *3*
    • Re: kino

      Já jsem na to chtěla jít do kina ale je to s titulkama, je to blbý. Já si počkám až to bude v CZ nebo na ulozto *3*
    • sisule

      Re: kino

      Taky by mě to zajímalo *7*
    • n-abby-sciu

      Re: kino

      Jasnovidci tady asi nejsou, to si nedokážeš vyvodit sama? Kolik stojí lístek v kině, do kterého chceš jít?
      Co se týče premiéry, u nás je 1. července 2010, v USA 30. června.
  • avrilka.14

    Twilight

    Ahojky,mohl by mi prosím někdo poslat přímej odkaz ke stažění??Mě se pořád stahujou samý blbosti *9* *14* *14* předem díky
    • lolo85

      Re: Twilight

      http://ulozto.cz/1751881/stmivani-t wilight-2008-dvdrip.avi
  • můj názor

    totální skvělýýýý bezkonkureční film!!!!! první půl hodka o ničem a pak sem ani nedýchala!!před hodinou a něco jsem ho viděla...nádhera totální, je to šílené!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit