Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Twilight

    Tak tohle je úplně nejlepší film, jaký jsem prozatím viděla.I když takovej kluk jako je Edward snad asi neexistuje.Leda spíš ve středověku, to si na způsoby k ženám ještě potrpěli.A Edward to je tak sladkej kluk! *14*
    • volse

      Re: Twilight

      S tebou souhlasim do posledního slova!!! on je tak úžasný že tomu člověk nemuze ani uverit *14*
    • kikines

      Re: Twilight

      to je prawda no, on je tak dokonalej, že to ani nejde popsat ... *3* *3*
      • maeve

        Re: Re: Twilight

        Edward nemá chybu, on je přesně ten typ, kterého by si každá dívka přála, pravý princ z pohádky......kde se na něj hrabou normální kluci *15*
        • kikines

          Re: Re: Re: Twilight

          To je prawda no Edward nemá chybu teda jednu bych vlastně našla neexistuje *8*
          • maeve

            Re: Re: Re: Re: Twilight

            jo, to je vážná chyba.....ne, to není chyba........to je katastrofa *16*
            • kikines

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              Taky si myslím *4*
            • ducker

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              to máš teda pravdu,no!Škoda alespon že ho mužeme obdivovat. *1*
            • kikines

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              JJ TO JE FAKT, ale kdyby běhali tak by si o mě ani kolo neopřeli natož Edward *13* *8* *9* *4*
            • ducker

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              Edward je ten nejhezčí,kluk na světě.Škodá že takoví neběhají po světě. *1*
  • fries

    kniha nebo film

    mno mě se líbí i kniha i film ale myslím že je lepší knižka samože film je taky moc užasnej ale v knize je toho víc je tolíp popsaný co si kdo ymslím a podobně prostě knížka má u mě 100% a film má u mě tak 95% *14* *3* jinak miluju stmívání:) a co vi? hej nevíte kdy přesně bude u nás n konech nový ěmsíc vím že v USA to bude 20.listopadu ale nevím kdy u nás... *3*
  • OMG

    Fůůůůůj.....upe hnusny Pattinson taky skřet vojo..z profilu je krabatější než prdel mojí babičky...ty jo...tak obřidlivý herec...zgrcat se zněho....fůj 4EVER *10* *10* *10* *10* *16* *8* *8* *8* *16* *5* *5* *10* *10*
    • nik011

      Re: OMG

      pochybuju zes videl prdel tvoji babicky ,tak se nejdriv sklidni a pak se di vipovidat k psychousoj,ty debile
    • avrilka.14

      Re: OMG

      hmm a jako proč to sem cpeš??!! *8* *8* *8* a ještš k tomu když se ti nelíbí tak proč lezeš sme nebo ja jeno vlastní osobnost *16* *16* *16* *8* *8* *8*
      • Re: Re: OMG

        Páč vy buzerujete Zaca, tak já budu buzerovat Roberta... *10* *5* *16* *8* *16* *5* *10* *10* *10* *10* *10*
        • nik011

          Re: Re: Re: OMG

          jo tak to ses na spatny adrese ,protoze tohle neni jeho adresa trapko
        • Re: Re: Re: OMG

          Tak ty jses dobrá Mindoos.. *16*
          Větsine lidi, kterym se libi Robert nevysiluj,kdyz ho vidi v casopisu, jako vy, kdyz vidite "pana uzasneho" Zaca.. *8* *15* *15* *15* *15*
          • bellinka

            Re: Re: Re: Re: OMG

            Trapny Trapny Trpany Trapny Trapny...ohla bych tu byt do nekonecne a porad to tu psat ejnom co?..vy neprestanete?..a proc?protze ste kreteeeeeeeeeeni vymastenyyy! *16* *16* *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: OMG

              přestaňte se už hádat....jděte si každej kam chcete a tam kde to nemáte rádi tak ot nekomentujte...jasnýý?
        • bellinka

          Re: Re: Re: OMG

          No tak jako napriklad ja ho teda spi branim Zaca ja tady branim uplne vsechny!!!.Ale takdobry jsou taci co buzerujou Zaca!!...ale snad nebduete tak blby a fakt budete delat to samy!!!..Vzdty je to uplne picovina!!!....Fakt je to trapny uz by jste s tim meli vsichni prestat!!...
          • avrilka.14

            Re: Re: Re: Re: OMG

            jako tohle prsotě fakt nechápu..jenom kvůli tomu,že ti někdo kritizuje tvýho idola tak ty mušíš hned na nákou stránku jít kritizovat někoho jinýho??FAKT UBOHÝ *10*
        • mysak.kol

          Re: Re: Re: OMG

          a kdybychom vyvraždili celé město, tak to taky napodobíš? *15* *15* já jen, že bych třeba skočila z okna abys mě napodobila a měli jsme od tebe klid ty čúzo hrůzo. *15* *15* *16*
      • bellinka

        Re: Re: OMG

        Ty woe ste vymasteny vsichni nebo co??....Dokazete nekdy pochopit ze nas vase nazory fakt nezajimavjj!!!!..Nelez sem kdyz ti vadi/vadej jako fakt nas to nezajima jdi si to rict na zachod nebo kam chces ale sem fakt ne vuebc na zadnou z jejich osob. ani nikam protze ne nam!!!
        • Re: Re: Re: OMG

          Přesné tak....co si myslíš? navážíš se do nejúžasnějšího filmu/herce který jsem kdy viděla a ted si jako myslíš že seš KING?.....tak já ti něco povím...to fakt nejseš.. seš jenom trapná..... komu tady cpeš že se ti nelíbí.....svoje kecy si strč do prdele.... nelez sem když ti to tolik vadí..... třeba se z toho poser *8* *8* *8* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *16* *16* *8* *8* ale nám to necpi..... *16* *16* *16*
  • cerrtinka.bb

    stmívání 2

    ??je to fakt že bude druhý díl???
    • Re: stmívání 2

      ahoj,měl by být i třetí díl a názvem Zatmění...
      • misicka24

        Re: Re: stmívání 2

        jo, ale připadá mi že spojili třetí ze čtvrtým, když se koukám na ukázky. *7*
    • luida

      Re: stmívání 2

      jo bude se jmenovat nový měsíc a už je natočený
  • avrilka.14

    MUSIC

    Ahojky,nemáte někdo tu písničku jak Edward a Bella běží na ten vrcholek??Já jí nikde nemůžu sehnat..Mooc vás prosím kdo jí má tak aby mi jí poslal na lucik.27@seznam.cz budu vám moc vděčnáá *4*
  • deniska-l

    stmívání

    ahooojky nemáte plsky někdo na poslání knížku stmívání...ostatní díly mám ale Stmívání mi nějak nejde stáhnout *7* ...můj email: D.en.A@seznam.cz ,...díky *1*
  • hm..

    Ahojky, předem vás jistím, že ten 2. díl vás nejvíce naštve ! ale fakt to je nejlepšejší film!
    • misicka24

      Re: hm..

      Proč myslíš?
      *9*
  • dotaz

    ahoj prosim vás dneska sem se koukala na tenhle film! a shledávám že je to nejlepší folm co sem kdy videla tak silný příbek dokonce sem u toho i brečela.Ale ch se zeptat jestli by mi nekdo neposlal odkaz na sránky kde bych si ten film mohla sráhnout,ptz nikde mi to njede tak mi pls nekdo napište na e-mail. moooc dekujůů *14*
  • beast

    ??

    vy ste nejaky ulitly *7*
  • mekkys-twilight

    TITULKY

    Hojec wšici...máte staženej film, ale nemáte titulky? Nebo máte titulky ale nepasují? Právě dokončuju titulky, které sedí (teda alespon na moji verzi- mám tu co asi většina lidí). Jestli je chceš poslat (přes icq, meil bo skype) napiš mi na blog- www.mekkys-twilight.blog.cz ráda se s vámi o moje tutilky podělím *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit