Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luida

    Na netu

    Ahojte, nevíte kde bych mohla sehnat knížky online, abych si je třeba mohla přečíst a i vytisknout??! Moc dík.
    • ametkaa

      Re: Na netu

      ahoj..mohla bych ti je poslat na mail jestli chceš.. *3*
      • luida

        Re: Re: Na netu

        myslíš jako na čtení, už knížky nebo jen stránky?
        • luida

          Re: Re: Re: Na netu

          myslím webovky.
  • jackie28
    ahoj nerada otravuju jestli chcete můžete na fb lajknout můj výtvor-obrázek Edwarda https://www.facebook.com/photo.php?fbid=457556277617921&set=a.456684181038464.104668.350407378332812&type=1&theater *15*
    • Kdyby nad tím obrázkem nebylo psáno, že je to on,tak bych to vůbec nepoznala :D A ty co píšou, že je to jako fotka, tak ti lezou do řiťky, nemáš talent,sorry :D
      • Upřímně chtěla bych vidět jak maluješ ty a jakej máš talent,ale jinak dobrý,kritiku beru,já vim že extra malíř nejsem *1*
  • luida

    Chybička

    Ahoj, všimli jste si té drobné chybičky ve Stmívání? Je to drobnost a každej film má něco! No, jak se Bella probouzí v nemocnici a má ty hadičky na obličeji, tak když se probouzí, má je přes oči a jak Mluví s mámou má je už níž! Ani filmy nejsou dokonalé, jinak film je úžasný a strašně krásně zpracovaný!!
    • ducker

      Re: Chybička

      jo ja vím všimla jsem si toho hned poprvé když jsem to viděla a le máš recht je to dokonalý film
  • luxanda

    film

    nevite nekdo kde se da na internetu stmivani skouknout??? *7* *7* *7*
    • anetuss

      Re: film

      ahojky já vím kde
    • gabi5111

      Re: film

      fotelka.com
  • barunqa111

    hostitel

    newite nekdo jestli bude sfilmovanej i hostitel ???
    • kate.hewlett

      Re: hostitel

      Podle stránek IMDB.com by se měl taky natáčet a měl by se objevit v roce 2011. Takže doufám že to bude.
  • Stmívání?

    Mě se tento film moc nezamlouvá.Sice jsem ho viděla,ale mě tyhle sci-fi filmy o upírech fakt neberou.Nwm co na to všichni mají. *5*
    • linette195

      Re: Stmívání?

      By mne zajimalo proc na tento odkaz stranek vubec lezete kdyz se vam ten film tak "nezamloubá" dmnce toto *9*
      • ferrerrka

        Re: Re: Stmívání?

        Ale vzdyt to nevadi..jassne tohle je fanklub ale tak proc by sem nekdo nemohl prijit a rict taky jinej nazor to mi zase takova tragedie neprijde..jo a k tomu ze se lidem stmivani libi hlavne kvuli edwardovi...musim se ohradit:)me se treba ten herec vzhedove vubec nelibi...,to je vec nazoru samozrejme ale neni to proste muj typ,jasne v tom filmu ja ho treba osobne nehodnotim vzhledove ale tim co dela:)mno a na tom filmu se mi nejvic libi to jak ho kazdy muze pojmout jinak..trinactilete fanynky budou hotove z edwarda...muze se na to prakticky divat cokoliv ja ho poustela my mame a musim rict ze ji to hodne prekvapilo a me se na tom filmu libilo to ze ja jsem byla naprosto unesena z toho jak je vytvoreny vztah mezi edwardem a Bellou:)je to naprosto dokonale jak oni bez sebe nemuzou byt jak se navzajem poznavaji a to mi na tom filmu pride nejhezci:)
        • Re: Re: Re: Stmívání?

          presne tak, moje slova *1* .Pubertacky jsou hotove z Edwarda, ale ti starsi vnimají uz i silu toho vztahu a "nenaplnene" lasky, neb maji nejake vztahy uz za sebou. Knizka je taky dobra, uz jsem ji precetla, druhy dil - Novy mesic se mi libil jeste vic nez Stmivani.
    • lucykate

      Re: Stmívání?

      No většině - aspon tý holčičí- se tam líbí Edward ..to je hlavní *VĚC* z celýho filmu....komu by se nelíbil
      • kajinek011

        Re: Re: Stmívání?

        No,mě se ten Edward teda nějak moc nelíbí, ve filmu jsou i hezčí, třeba takový James určitě vypadá líp
  • martina7

    mp3

    Hej nemáte někdo prosím mp3 jak Edward saje Belle jed?? Moc moc prosím
    *14*
  • nový život

    nebyl tady někdo kdo říkal že je ještě nový život???je to jen nějaká povídka od nějaký fanynky na jejim blogu sou i knížky:Stmívání,Nový měsíc a zatmění a tohle je jen vymyšlený od ní jesi sem to správně pochopila http://verusss.vzpomina.cz/novy-ziv ot-hotovo/
  • *5* *5* *5* *5* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
    • je to dobrý film to s tebou souhlasím *3* *3* *3* *1*
  • bellinka

    Mensi dota

    Ahooj lidi..tak me napadlo s ''kamoskama,, jsme mely napad jak nalakat fanousky ke Stmívání (k hercum) a tak nas napadlo udelat enco jako reklamu!..dalo by se to pak na youtobe!..jednalo by se o to ze by kazdej kdo chce udelal svoje video kde by neco rikal treba neco o filmu konkretne treba o Smívání a nebo o Robovy neo Kristen pste cokoliv co se tyka Stmívání pak by se vsechny ty videa daly dohromady a mazi to dali nejaky fotky a v pozadi by hrala pisnicka Roberta Pattinsona tak pisce jestli mate jeste naky napady!..diky
    • conceited.bitch

      Re: Mensi dota

      jo to je super nápad
      • bellinka

        Re: Re: Mensi dota

        a ty nemas nejakej napad co?.. *7*
    • Re: Mensi dota

      NO podle mě by to nebylo špatný!
      • bellinka

        Re: Re: Mensi dota

        Mno prave mno..jenomze moc lidi se nehlasi!..a taky jeste sbirame dalsi napady co ejste by slo treba do toho vide adat!..tak piste lidii napady!.. *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit