Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mysak.kol

    menší reklamka

    ahojky, hele rozhodla jsem se založit blog a byla bych vám všem, kdo chcete, vděčná, kdybyste se tam jukli a napsali mi, jakej je. budu vděčná i za kritiku a připomínky. předem dík.
    http://seventeen4ever.blog.c z/
  • granger.hermiona

    Auto

    Ahoj nevíte jak se jmenuje auto které vlastní Edward? *4*
    • n-abby-sciu

      Re: Auto

      Volvo C30...
  • twilight 4

    Ahoj lidičky nevíte prosím vás někdo kdy bude twiligh 4 na dvd nebo kde to můžu stáhnout? *7* *9*
    • your-darling

      Re: twilight 4

      Twilight 4...tedy Rozbřesk,se ještě nezačal natáčet,začíná se v říjnu nebo listopadu a premiéra by měla být někdy v listopadu příštího roku...
      Takže s DVD počítej tak na jaře nebo v létě 2012...
      Je to smutný,ale je to tak.... *4*
  • martias14

    dvojka

    ahojik tesitese za bude dvojka v kine?pujdete se podivat?nebo jsi to radci jenom takle prectete a jeto?
    • :-)

      ahojky... koukám že tu hodně lidí obdivuje stmívání... máte pravdu, je to suprová podívaná, i ta dvojka...a teď taková perlička.. znám tu u nás jednoho kluka, který je nehorázně podobný Edwardovi.. to zíráte, co??je to můj skvělej kámoš,takže je tiše záviďte .. *14*
    • Re: dvojka

      *14* *4* *14* *1* je super
    • misicka24

      Re: dvojka

      PŮJDU SE PODÍVAT URČITĚ DO KINA. KNIHY UŽ MÁM PŘEČTENÉ. *14*
      • n-abby-sciu

        Re: Re: dvojka

        Taky taky! Knihy už mám přečtené několikrát, 1. film skouknutý tisíckrát, teď jen aby už byla 2 v kině! *1* Jsem vážně zvědavá jaký New Moon bude... *7*
  • twilight111

    Upe nej film

    Nemám k tomu co říct je to prostě upe namakanej film stáhla sem si ho a viděla sem ho asi 15....na ten film se prostě nedá přestat dívat....ale v kině je to o něco lepší mno...ale jinak bomba film *1* *14* *1*
    • vandasek

      Re: Upe nej film

      ahoj prosim te na jaky strance jsi ten twilight stahla?dik za odpoved *4*
      • Re: Re: Upe nej film

        Dá se pohodlně stáhnout třeba tady:

        http://www.ulozto.cz/hlede j/?q=twilight+avi
        • vandasek

          Re: Re: Re: Upe nej film

          a hele a to jako tam musim zadat neco nebo se zaregistrovat protoze tam se jen napise twilight.neco a neda se na to kliknou pls porad
    • lucykate

      Re: Upe nej film

      jj souhlasím,sneska jsu na nej do kina potřetí *1*
  • nejlepší

    To je upe nejelpčéééši xD jako pišu z teho referát do školy xD
    • petulkamilashekpsmj

      Re: nejlepší

      ja jsem o tom mela referat uz minulej rok a donutila jsem i ucitelku a decka ze tridy,abychom se na to vsichni koukali xD
    • anetuss

      Re: nejlepší

      jn...hey...mi budeme taky psát *3*to bude mazééc
  • sisineszka17

    stmívání fakt zaujme

    teda tak z toho jsem nemohla.....pustila jsem twilight bráchovi a on na to "kdy bude další díl???" pak sestřence"pustíme si to ještě jednou???" nej sranda na to e ,že mi předtím říkali ,že to bude kravovina a nechápou jak na to můžu furt čumět atd.!!! *1* *1* *1*
    • sisineszka17

      Re: stmívání fakt zaujme

      njn je to božíííííííííííííí!!! *4*
    • luida

      Re: stmívání fakt zaujme

      moje teta si to ode mě přepálila, že si to ještě tak 5x pustí!!! A já se taky dívám furt!
      • Re: Re: stmívání fakt zaujme

        Čest lidi xD ja jsem tež fanda Stmívání ...nechci nic říkat ale hrozne se tesim na New moon az ho vydaj 31.6.2010 (asi mi ztohošibne *9* ) Lidi jestli mate zajem kecat o Stmívání ráda se seznamím s good lidmi ... me ICQ : 495478114 *14* *1* *3* *15*
      • sisineszka17

        Re: Re: stmívání fakt zaujme

        njn stmívání jede a to pořádně!!! už sem to viděla asik tak 13x ,ale teď se na to dívat nemůžu ,protože jsem to půjčila sestřence!!! *8* a teď mi z toho šibe!!! *9*
        • misicka24

          Re: Re: Re: stmívání fakt zaujme

          Já jam se na to koukala včera opět.
          No některé scény, bych mohla vidět pořád.
          Jo už jsem nakazila sousedku tak se chodí ke mě koukat a pak o tom depatíme. *14*
          Jsem zvědavá jest-li mě to někdy přeje. Myslím, že určitě ne! Je to božíííííííí!!!!! *4* *1*
          • n-abby-sciu

            Re: Re: Re: Re: stmívání fakt zaujme

            Mám to stáhnutý už nějakou dobu v kompu, samozřejmě v aj, jelikož ten český dabing je příšerný! Sice už s tím každýho otravuju, ale mě je to jedno, Twilight je prostě Twilight. *1* Nad originál nic není, navíc i titulky jsou skvělé, furt lepší, když je v titulkách: "Cos čekala? Rakve, kobky a vodní příkop?" "Vodní příkop ne."... no a našinci to samozřejmě museli překomolit na: "Rakve a sklepení a PLÍSEŇ?" "Ne plíseň ne."
            *9* Hrozný...
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: stmívání fakt zaujme

              No překomolili to proto, že Robert to říká trošku nesrozumintelně, vodní příkop je moat a plíseň mold... ale ta pavoučí opička je správně - říká spider monkey, tak to má být... Já mám ráda prostě originál, český dabing k tomuto zavrhuji...
            • luida

              Re: Re: Re: Re: Re: stmívání fakt zaujme

              No pobrali to takhle, kde jsou zdi a voda do nich nasákne, je PLÍSEŇ!! Stejně tak tady někdo kecal o pavoučí opičce(bo jak), že to změnili na KLÍŠTĚ! co říkáte vy? Drží se jako pavoučí opička nebo klíště? Já osobně říkám klíště!!
            • kajinek011

              Re: Re: Re: Re: Re: stmívání fakt zaujme

              jj,mě připadá,že tím dabingem hodně překazili, kdybych nečetla knížku,tak některé části vůbec nepochopím, s titulkama bych možná taky měla problém,ale s dabingem bez šance.Podle mě titulky jsou určitě lepší *3*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: stmívání fakt zaujme

              My se taky s kamarádkou nedávno dívaly na Twilight s českým dabingem, protože jsme chtěly zjistit jestli je to aspoň trošičku koukatelné (není), celou dobu jsme to komentovaly, no kdyby se díval někdo kdo to ještě neviděl, tak z toho filmu nemá nic. Možná tak samé stěžování si, že tak to není apod... *1*
            • misicka24

              Re: Re: Re: Re: Re: stmívání fakt zaujme

              To s tebou souhlasím. Včera jsem se na to musela koukat v češtině no hrůza přišla kamarádka, že to chce vidět v češtině. *9* Tak jsem to musela přetrpět. Chtěla jsem jí udělat radost. Akorát jsem to pořád komentovala. Doufala jsem, že jí ten dabing taky zhnusím. *14*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: stmívání fakt zaujme

              Ten maník je taky asi profesionál, překladatele nenajdeš jen tak na chodníku, navíc se překládá z aglických originálních titulků.
              A jsou to české oficiální titulky, tak se mohli řídit alespoň trochu podle nich.
            • luida

              Re: Re: Re: Re: Re: stmívání fakt zaujme

              ale nějací zkušení překladatelé od filmu tomu asi rozumí líp než nějakej maník, co vytváří titulky!
  • Jsem velký milovník kvalitních filmů, prošmejdila jsem všechny možné festivaly a myslím,že můžu říct, že se ve filmovém průmyslu docela orijentuji. Takže promiňte, ale pravdu vám tenhle snímek přijde dobrý ? Znám tolik svělých filmů jako : Forrest Gump, POčátek, Schindlerův seznam, Láska nebeská, Předčítač nebo V Bruggách. To jsou fily, které mají děj, kvalitní obsazení. Nebo vám snad opravdu příjde Pattison lepšíherec než třeba Ralph Fiennes, Tom Hanks anebo Benedict Cumberbatch ? Vím, že se mnou nebudete souhlasit, ale opravdu nevím, v čem je tohle lepší.... *5*
    • twilight by se dal přirovnat k malému seriálu *15* ale jinak sem fanda všech dílů... a myslím si že ti herci už maj něco za sebou... než třeba rob... ale postavu upíra hraje famozně... *3* ale myslim že forest gump zůstane vždy forestem... filmem na který se vždy podívám když bude v tv...
  • mishqa

    help me!!

    hojík.. mno pls nikde nemůžu najít ten film.. nevíte bněkdo odkaz kde se na něj kouknout online?? pls. je to nutný
    • ferrerrka

      Re: help me!!

      tady to mas:)je to dole:)
      http://www.filmax.cz/filmy/ akcni/
  • Prosíííím!!!

    Lidičky, prosím Vás, kde by se dala stáhnout ta písnička(ukolébavka) co hrál Robert(Edward) na klavír. Snažim se ji najít, ale nikdy nenajdu přesně ro, co hrál v tom filmu..Díky moc
    • chameleon-j

      Re: Prosíííím!!!

      Ahoj, poslala jsem ti písničku na e-mail, tak doufám že dorazil. *4*
      • rapidash

        Re: Re: Prosíííím!!!

        prosím sím sím, poslala bys mi ji také?????PLS *4*
        • chameleon-j

          Re: Re: Re: Prosíííím!!!

          Pokud jsi mi nepsala e-mail do vzkazu tak mi ho napis a ja ti ho poslu
      • Re: Re: Prosíííím!!!

        Jejy, já bych jí chtěla taky...mohla bys mi jí prosím poslat??? *14*
        • chameleon-j

          Re: Re: Re: Prosíííím!!!

          ahoj tak jsem ti poslala song na e-mail. Promin ze az ted ale nebyla jsem tu :)
        • smelu

          Re: Re: Re: Prosíííím!!!

          poslala bys mi jí prosím taky luci.kitty@email.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit