Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • volse

    písničky

    pokud chcete všechny songy z tohohle super filmu tak mi bud napiste na volsanska1@seznam.cz ale spis na icq 374323051 *3*
  • anjelik007

    Edward

    oh i love this film its so beatiful omg
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mekkys-twilight

    TW sraz

    Hej tak me napadlo...ted sem četla o TW srazu v Praze..proč ale v Praze...já sem z Brna, takže to mám do Prahy krapet z ruky. Tak sem si řekla...co takhle udělat TW sraz v Brně? *15* *7*
    • martina7

      Re: TW sraz

      JJ souhlasím ale ve Vizovicích by to bylo nejlepšípač jsem ze Slavkova pod HOstýnem tak se kukněte jak to mám daleko do Prahy aj do Brna ...
      • Re: Re: TW sraz

        Jo no já sem z Vizovic a taky to mám mega daleko
      • Re: Re: TW sraz

        tak a co takhle Blansko??? *1* *1* *1* *1* já to k němu mám jen kousek
        • mekkys-twilight

          Re: Re: Re: TW sraz-Nikol

          Hej já bych mohla jedině v Brně.... *9* tak jestli se ti chce jezdit do Brna?
  • mikes38

    stmivani

    lidisky sorrys ale nevyznam se v tom tak se ptam ma stmivani vic dilu?? kdyz sem si to stahovala bylo tam je stmivani 2 tak by me zajimalo jestli si to mam stahnout taky nebo co to vlastne melo byt
    • mikes38

      Re: stmivani

      j jinak upe neeej filmesek *1*
      • kikines

        Re: Re: stmivani

        Stmívání má 4 díly : 1.Stmívání,2.Nový měsíc,3.Zatmění a 4.Rozbřesk patý díl ještě není dopsaný je to Stmívání z pohledu Edwarda .Jo a Stmívání 2 neexistuje musel to napsat někdo kdo Stmívání nezná, protože každý díl má jiný název *4*
        • gabi5111

          Re: Re: Re: stmivani

          To bude aj 5 diel??? no bože ak hej sa tešim už teraz *4*
          • kikines

            Re: Re: Re: Re: stmivani

            bude i 6tej díl full moon to je nový měsíc z pohledu Edwarda no teda já bych bykla radši kdyby to bylo z pohledu Edwarda ...:))) *5*
          • n-abby-sciu

            Re: Re: Re: Re: stmivani

            Bude ale kdy?? Steph stále nepotvrdila, že by ho začala konečně dopisovat... a co si máme počít s 12-ti kapitolama? Jsou neustále různé petice, ale jaksik to nepomáhá. *9* Přitom je Midnight sun naprosto skvělé! *14* *4*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: stmivani

              aha *4* ja sem to stahovala ale nebyl to film ale knizka napsana ve wordu *10* *1* jako film sem to videla jenom v aj *8*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: stmivani

              THE TWILIGHT SAGA: THE OFFICIAL GUIDE -sprievodca Twilight ságou som našla ze ma vynst ale o Midnight sun som nenašla ani zmienku
  • ThePiskoz
    Něco jsem už zažil, cp se táký všch upírů a zrůd co film doprovázelo. Já nejsem fanoušek Kristen Stewart a její filmy mě moc nenachtly, takže ani tento se mi moc nelíbil. Neříkám, že to je blbost, akorát to nemůžu dost dobře pochopit. Nevím, jstli mám být smutný když je smutný Edward, nebo být smutná když je Bella. Kniha je dobrá a možná by se film měl dost upravit, aby se knize rovnal. Je asi pravda, že to je spíše film pro 15 nebo 16, klidně i mladší, takže i děj je navrhnut dojatě a zamilovaně. Horror to je proty, co ten film nesnáší, jinak je to spíš žínr Sci-fi. Nemám ho v obllibě, takže proto se na něho nerad koukám.


    Můj názor! :-)
  • kikinicky

    ????

    Ahojte,neviete náhodou,kedy výjde kniha z tejto série,ale z Edwardovho pohľadu???ALEBO už je???ak jo,tak mi pls dajte link na stiahnutie dííííky *3* *7* *7*
    • Re: ????

      Půlnoční slunce není ani dopsanej a není vůbec jasné jestli někdy bude vůbec dopsán
      Dokonce se už aji objevilo že ho Stef nikdy nedopíše
  • Ahoj Kiki já mám stmívání taky ráda neznáme se odněkud?? *1*
  • Pls poradte ??!!!

    Ahuj musim říct zhe předtím sem předtím o knižkách nevedela ae pak mi kamoska řekla at jdem do kina na STMÍVÁNÍ prý nejaky horor.. ale chcem jit az to bude v menším kine v Ově za menši prachy Stejne sem to nevydrzela a začla schánět abych se kukla online mno sehnala na www.filmy.itelka.com/sumrak
    sice nicmoc kvalita ale i thak ok
    Pak sem schanela soundrackt newite zda se dá stáhnout někde cely??JOu a četla na jedne webce aj knižni predlohu nwm zda všechno nebo jen čast ae zhruba wím jak to bdue v2 a trochu i 3díle!!Skámoškou se už nesmirně těšíme na to az pudjem do kina a já uz začla schánět wšechny3 knihy.. Mimochodem pridám se k ostatním zhe Edward(robert pattinson) je upe hezů Tak se mějte a kdyby nekdo vedel kde ten soundrackt tak a t mi pisne na e-mail plssss pa *5* *14*
    • Re: Pls poradte ??!!!

      Já ten sountrack mám úplně celej
      • Re: Re: Pls poradte ??!!!

        Ahuj ahuj.. sry zhe odepisuju opozdene .. vzane ho máš?? to by bylo super pls.zaslala bys mi odkaz nebo nejak info na email pls?? *7* *7* *5* díky.. iva :) ozvi se na mail pls!!!!! *1* *3* *3*
    • innos111

      Re: Pls poradte ??!!!

      Ahojky mohu ti poslat odkaz na stazeni obou soundtracků i filmu pokud by jsi chtěla *4*
      • Re: Re: Pls poradte ??!!!

        ahuj..jj to by bylo fajn kdyztak napis na mail !! pa a díííky *14* *3*
  • FILM

    znate nejakou stranku kde bych mohla stahnout film ???????????pls
  • Twlight je kravina
    • Tlustá krávo a ty seš kravina
    • ty si kravina ty kozo
      *2* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit