Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film

    upoo nejlepšii film ....ten jeho usmev *14* *14* ..a nejviic jak hraje an ten klavir a ten ples jak ona chce aby ji přemenil..ty woe ja to nevydržim než bude New Moon
  • emogirl2009

    mmilujuu roba

    ahojík miluuju roba a co vy??? *14*
    • deniska-l

      Re: mmilujuu roba

      jj taky *1* a stráááášně moooc *14* *15* je strašně sladkej *14*
      • bellinka

        Re: Re: mmilujuu roba

        Roobeert pste nej nej nej!..MH straasne moc!.. *15* *15*
  • chtěla bych aby Renesmee hrála třeba Mila Kunis, Lucy Hale nebo Emma Roberts :) :*To by bylo super...
    • Kdyby ji hrála Lucy^^ to by bylo super:)
    • ta holka co hraje renesme se tam hodi jestli si mysliš že ne si na omylu *4*
  • innos111

    Twilight

    Ahojky lidičky jako správně střelenej a závislej fanoušek Twilight mám o tomto filmu 21.století i blog :) tak se jukněte ... *3* je tam i Twilight ke stažení ... :) tady: http://cullen-swan.blog.cz/0901/stmivani-twilight-ke-stazeni-hq-ceske-titulky *3*
  • aldera

    Blood and Chocolate

    Ahoj lidi, já tenhle filmík taky už viděla, i když sem se mu zprvu bránila, a napadlo mě, že když se vám tak líbí, určitě by stálo za to shlédnout i "Krev jako čokoláda," v originále "Blood and chocolate." Je to sice jen o vlkodlacích, ale myslím že i tak by se fanouškům Stmívání mohl líbit *3*
    Ps: Ten film má taky perfektní soundtrack *4*
  • Písničky

    Ahojky...Smívání je nejlepší film jakej jsem kdy viděla fakt ho zbožňuju a taky bych si ráda stáhla písničky ze smívání...mám jich několik ale chybí mi ta na konci jak tam odchází victorie a taky ta co zní když bella na netu hledá důkazy o tom že je Edward upír(taky zní upe na začátku v tom lese) a pak tak co hraje Edward Belle na klavír tak ta mi nejde stáhnout tak kdyby ste někdo měl tyhle tři písničky a byl by chotnej mi je poslat tak bych mu byla strašně moc moc mocinky vděčná...Muj mejl: Zuza-nyje13@seznam.cz *14* *14* *4* *4*
    • martina7

      Re: Písničky

      Ja mam Bellinu ukolebavku tak jestli chces pisni na meil Martule77@seznam.cz zatim caau :D:D *14*
      • Re: Re: Písničky

        ja mam cely soundtrack *3* *3* *3*
  • lucka1994

    Stmívání

    ahojky,že Stmívání je nejlepší film?????????
    • kikines

      Re: Stmívání

      o tom nepochybuj *13* *4*
    • lucypotter

      Re: Stmívání

      to je jasný *4* je úplně božžííí
  • innos111

    Twilight ke stažení

    Twilight ke stažení + české titulky:
    http://cullen-swan.blog.c z/0901/stmivani-twilight-ke-stazeni -hq-ceske-titulky *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • tereza

    Na stránce www.koukej.xkrat.cz ten filmík de stáhnout musíte se sece zaregistrovat ale fakt to stojí ze to a je to ve fantazy kvlita cice neni jako v kine ale i tak je to supeeer *14* *14* *1* *14* *15*
    • sandyela

      Re: tereza

      A je to v češtině? my máme doma twilight ale anglicky *1* Mě by to zajmalo a není to pozvánka na vir? *5* *13*
  • deppimpact

    Pro Anči

    Máš hezkej blog *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit