Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nej kniha

    ahoj hlasujte http://www.ceskatelevize.cz/program /knihamehosrdce/knihy/18946-stmivan i/ at nám vyhraje
    • Re: nej kniha

      ta stranka nejde
      • martina7

        Re: Re: nej kniha

        Měěě taky ne:D:D:D
  • kikiva

    stmívání

    TEN,kdo nezná twilight,o moc přichází,viděla sem moc filmů,ale sága stmívání je upe nejlepší,a určitě se mnou souhlasí i ostatní.takže twilight lidičky,ste jsou upe nej na světě.pp lafuju vás *14* *14* *3* *14*
    • no, znám i lepsi filmy, ktery maji aspon dej. je to proste fantas magorias
    • kikines

      Re: stmívání

      souhlasím s tebou Twilight forever *3* *14*
  • gabi5111

    Vampires Suck (2010)

    Vampires Suck (2010) http://www.megavideo.com/?v=7HZ1PMQ 4
    ak chcete tak si pozrite parodiu na Twilight 1 a 2 :-) je to s Titulkami
  • Mrs.Wesley
    Všichni upíři kromě Edwarda tam vypadají jak namalovaný teplouši*11*
    • to není pravdy ty blbko
      • Mrs.Wesley
        Si pinda
      • Mrs.Wesley
        Můj názor OK?*3* blbko!
  • smelu

    stmívání

    holky,nevíte jak se jmenuje ta písnička co je na začátku stmívání? *7*
    • smelu

      Re: stmívání

      ne promiň *9*
      • smelu

        Re: Re: stmívání

        nikdo to neví?????? *7* *7* *9* *9*
        • Re: Re: Re: stmívání

          jestli myslíš to jak Bella přijede do Forks tak je to Black Ghosts-Full Moon
          • smelu

            Re: Re: Re: Re: stmívání

            děkuju!!!!!!!!!!!opravdu ani nevíte jak jsem, šťastná mockrát děkuju!!!! *14* *14* *14* *14*
            • vampire-kathness

              Re: Re: Re: Re: Re: stmívání

              konečně jsem se zaregistrovala :D a nemáš zač *3*
  • Ahoj všichni! Mám blog o upírech, kdyby jste se chtěli přidat do fanklubu, budu ráda! Odkaz: http://upiri-legendy.blog.cz/

    Děkuji všem, kteří se na mojí stránku podívají! *3* *4*
  • Stmívání

    ahoj, nevíte náhodou někdo, kdy vyjde Stmívání na DVD? a kolik tak by mohlo stát?
    • Re: Stmívání

      Vyjde 29.5.2009 a bude stát 499 kč
      • hannaaah

        Re: Re: Stmívání

        mě to netrápí, ja už to na dvd mám xD
        • vandasek

          Re: Re: Re: Stmívání

          hele a nemohla by jsi mi ho poslat plosim??????nejak treba postou,????urco se odmenim ale musela bys rict jak....no a mas to s titulkama? *5*
          • Re: Re: Re: Re: Stmívání

            Na DVD to můžeš mít když si to vypálíš to je toho mám to taky ale doopravdy vyjde v Americe a v Anglii až v květnu a u nás s dabingem až v červnu. takže co????
        • caroline8

          Re: Re: Re: Stmívání

          ahoj ja sem cetla ze uz to mas na dvd,muzu se zeptat jestli to mas s titulkama nebo bez ....
  • mysak.kol

    KDO JE PRAVÝ STMÍVALISTA?

    ahojky, na blogu ré v http://seventeen4ever.blog.cz je soutěž o tom, kdo zná stmívání jako své boty. Je tam 9 vět, které v knize zazněli a vašim úkolem je určit, kdo ty věty řekl. Jsou za to diplomky, tak se zapojte a zjistěte, na kolik % znáte Stmívání a zda jste pravý fanoušek...Díky *3*
  • -_verca_-

    blbooooooost

    co pořád všichni míte s tím blbým stmíváním?vždyť je to blbina!!!a ten herec není vůbec hezkej!a co je na tom tak zajímavýho?vždyť to ani není komediální!!
    • Re: blbooooooost

      hee koukej tohle je dizkuse o stmivani tkze jestli te to nezajima nemusis sem vubec lizt a buzerovat. vetsinu lidi to tady bavi resit tk neprud a di koukat na "myleinku"...my ti tky nekomentujeme cyrus, ackoli bysme mohli. tk tahni a nech nás!!!edward je bozi a jestli se ti nelibi tk ho aspon neurazej!!! *10* *13* *5* *14*
    • n-abby-sciu

      Re: blbooooooost

      Však ani nikdo nechtěl aby ses válela u toho filmu smíchy po zemi. Jestli se ti nelíbí, tak sem nechoď, já taky nelezu na ty blbosti co máš pro změnu ráda ty.
      • kikines

        Re: Re: blbooooooost

        Hele lidi, neřešte blbečky co úráží náš oblíbenej film ...Je to kráva nebo možná není každej má jiný názor na věc ona má zase ráda pojebanou Hannu Montanu = pipka Miley Cyrus, takže to neřešte řekla bych, že o to jí jde abychom se naštvali . *4* *7*
        • n-abby-sciu

          Re: Re: Re: blbooooooost

          Já naštvaná nejsem, spíše je mi k smíchu.
          • ducker

            Re: Re: Re: Re: blbooooooost

            máš pravdu nějak tak *1* ,ten kdo ten film nrmusítak nevím proč tu vubec leze *16*
    • ducker

      Re: blbooooooost

      no každý má to na jiný názor a když tobě se to nelíbí tak tě nikdo nenutí aby jsi sem chodila určitě tu nikdo není zvědavý s prominutím na nějakou krávu která jsem přijde a začne tu všechno komentovat.Takže by jsis to měla odpustit,a nebo raději když tě to nezajívá vubec jsem nechodit a zustan jsi u těch svých filmu tak stejně jako my jsi zůstaneme u toho svojého a, jo a do hercu by jses neměla navažet by mě zajímalo kdo jse líbí tobě ,každý má svuj názor na herce a filmy ale určitě by jsme se obešli bez těch blbých slov a narážek ne?Tak jsi to nech trochu projít hlavou než tu něcp napíšeš.
  • Kniha mého srdce

    Lidičkýýýý, doufám, že jste už všichni hlasovali na stránkách www.knihasrdce.cz pro knihu STMÍVÁNÍ. A jestli ne tak honem utíkejte protože se hlasuje jen do konce května. A přece nenecháme vyhrát nějakou blbost. *15* *7* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit