Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • citron

    Film

    Zdar lidisky nevite nekdo kde tento filmik stahnout?V originale a s titulkama? *3*
  • novinka..možná,,

    tedka sem četla..v časáku..že když nedojde ke změně..v roce 2010 by se mělo točit zatmění:)..tak to bude supeeer..nemyslíte..?:)..
    • sanninka

      Re: novinka..možná,,

      Jj, já sem už před nějakou dobou četla na csfd.cz, že premiéra Zatmění by mohla bejt už 30.6.2010 *4*
  • stmivani

    lidi podivejte se na stranky ulož.to de tam stahnout stmivani s ceskym dabingem a suprovou kvalitou...nekecam!! *1* *3*
    • nik011

      Re: stmivani

      nevm mno jestli by si to nekdo stahnul s ceskym dabingem, teda aspon ja ne..
  • film

    nevite nekdo kde tento filmik stahnout?V originale a s titulkama?plsssssssssssssss
    • elik.cmelik

      Re: film

      na ulozto.cz :)
      • Re: Re: film

        dik mocc....jen tak kvalita obrazu *16*
        • punk-erka

          Re: Re: Re: film

          ale kvalita u toho je taky dobra a je asi to vypalila a ma krasnej obraz *1*
  • Premiéra

    premiéra by měla být 27.11.2008 stejně jako Harry Potter a princ dvojí krve, tak jsem to četla *9*
    • Re: Premiéra

      Cože? to si dělaj prdel,že to daj stejný den jako Heráče,ne *16* *16*
      Já chci jít na obě premiér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10* *10* *10* *8* *8* *8* *8* *8*
      • Re: Re: Premiéra

        Potter je posunut na červenec, místo něho je právě Twilight *1*
        • Re: Re: Re: Premiéra

          Eh? tak to už je fakt moc. Já kvuli tomu čtu ted znova knihu Hp, no ale aspon se to nebude třískat. Stejně je to na nic *10* *10* *10*
  • veryus

    Stmivani

    Myslim že tenhle film se zapiše něco jako harry potter myslim že se vážně povedlje to užasně na točene s užasnyma hercama a když sem ho videla stal se mym nejoblíbenejsim filmem hafo se tesiim na dalsii dily ale pred tiim si este prectu kniizky no a edward je tam proste rozkosnej uááá miluju proste :-* *14*
  • mysak.kol

    prosííííííííííím

    můžete mi někdo poslat taky Půlnoční měsíc? Našla jsem ho na webu, ale nejde mi stáhnout. Prosím, pošlete mi ho na Mysak.kol@seznam.cz Předem díky *8*
  • kikines

    Chcete poslat ty knížky ?

    Ahoj, chtěla jsem vám napsat, že mám všechny 4 knížky Stmívání a no prostě to pokračování takže kdyby jste chtěli můžete mi napsat na e-mail Kordijana@seznam.cz nebo na icq: 499-732-907 a taky ještě na skype :Kikinesss15 tak mi kdyžtak napiště a já vám to pošlu (a můžete se mě zeptat na všechno co o Stmívání a tak nevíte :D
  • alldreamers

    Ahojky :) Chtěla by jsem Vám všem představit blog: www.alldreamers.blog.cz jedná se o 5.pokračování TS, ale po česku :)..Prosím jukněte se. Byli bysme moc rádi :)
  • jojo to je jenze kdyz si to tak vezmem je to jen film, ikdys super film, ale i tak as vymysli nakej jinej lepsi film tak se na twilight vybodnete jako na sviho pritele. *1* *2* *15* *3* *4* *5* *6* *16* *12* *11* *8* *9* *13* ale ja ne mne se twilight liby
    • soualsim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit