Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petyrkova

    hmmmmm

    me se to libi a horor to taky nwm jestli jako to ma byt horor *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
    • Re: hmmmmm

      Horor to určitě neni, nemam nic proti, je to fajn, ale spíš jako pohádka pro děti, vždyť tam vůbec pořádně nebojujou...stojí, mluví, koukají na sebe...mluví,pak tam někdo přijde...mluví a je konec. Kdyby tam bylo alespoň trochu akce tak neřeknu, ale takhle...v Harry Potterovi se alespoň trochu bojuje (i když to do těch filmů moc nedávají-mam na mysli to, co udělali s HP6)
  • jakyma?? *7*
  • ahojky jolky ja jsem BELLa a naučila jsem se mluvit česky
    *14*
  • vashley

    krawina

    kraWina *9* *16*
    • gabi5111

      Re: krawina

      Nikto sa na tvoj nazor nepytal tak sa laskavo zdrž trapnych komentarov....
      • n-abby-sciu

        Re: Re: krawina

        Slečna asi závidí popularitu filmu a ještě větší úspěch knížek, jelikož mnoho lidí tvrdí, že to předchází i samotného - Harryho Pottera - . *8* *1* Taky možná pochybuje o hercích a jejích hereckých výkonech... no, asi nemají na její Miley a Tisdaleku... *9* *1*
        • vrtulka

          Re: Re: Re: krawina

          Musím teda říct, že jsem si myslela, že Harryho Pottera mi nic nepředčí, ale šeredně jsem se zmýlila. Sága Stmívání je prostě úžasná. Momentálně čtu poslední díl "Rozbřesk" a jsem totálně nadšená *3* . A nemůžu se dočkat dalších filmů. Bylo by fajn, kdyby čas ubíhal rychleji a všechny filmy byly už natočený *3*
  • nelca.pelca

    premiera.....

    ahoj newite v kolik hodin budou davat premieru v palece cinema v Praze???..... ja už se toho nemuzu dockat *14* *14*
  • jou

    Poprve mi ukazala ukazku kamoška a myslela jsem že to bude blbost ale jak jsme se na to koukla doma . Tak jsme se do toho filmu upo zamilovala a nejvic do toho herce!!!!!Nejvic jak se on smeje!!!Už se tešim na New moon!!
  • kikines

    Boj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Budeme bojovat proti HSM 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mUSÍTE JIM KLIKAT NA FOTKY FUJ !!!!oNI NÁM TOTIŽ NAŠE FOTKY KLIKAJ FUUJ !!!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
    • renesmee.nessie

      Re: Boj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      oni dávají i 1 hvězdičku v hodnocení filmu *16* *10*
    • roxanda

      Re: Boj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      no to ma steda zatracene pravdu, ale ja jsem i ve funklubu hsm3 a newim, jak z toho pryc??? :-)) poradite mi_??? plsssss *7*
      • team.edward

        Re: Re: Boj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        musíš jít na svůj profil a pak dát ten křížek vedle toho ... jestli myslíš tohle :) *1*
        • team.edward

          Re: Re: Re: Boj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          teda "zrušit členství" ... myslela sem že tu sou křížky :D sorry :D
    • Re: Boj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      cože ??? jak klikají??? hele já žádnej boj nechci....HSM mám ráda ale radši mám stmívání (co radši - nejky na světě) ale hms odsuzovat nechci....a jak jako klikají?
      • kikines

        Re: Re: Boj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        oni klikaj na naše fotky Stmívání a daváj nám tam fuj *16* už mě štvou, ale tohle přehání já ty naše fotky z fuj zpravuju aspon na 7ku nebo 6či5 ale fuj si Stmívání nezaslouží když si začnou oni já taky . *8*
  • pickwick

    upíři

    http://world3.monstersgame.cz/?ac=v id&vid=300024513
  • BEST

    Je to nej film co sem videla !!! *14* strasne hezkeeej !!!! *4*
  • All

    čauki..pokud někdo něco sháníte ke stmívání tak pište na můj mail..mám všechny knížky, soundtrack k filmu, film..atd. tak jestli máte zájem tak pište *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit