Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • achoj *12* *12* *12* *12*
  • myshpulka

    ..

    takže kolik dílů už vyšlo?? nejak se v tom nemužu orientovat. četla sem stmívání, nový měsíc a zatmění. a to midnight sun nebo co je jako 4. díl? díky za odp! ted si stahuju film a už sem úplně natěšená!! *3* *3*
    • ametkaa

      Re: ..

      4.díl je Rozbřesk, Midnight Sun je Stmívání z pohledu Edwarda
      • myshpulka

        Re: Re: ..

        jo ahá! díky moc!!
  • mysak.kol

    prosííííííííím

    http://twhite.blog.cz/0905/prihlas- se-do-sontb
    soutěž o nejhezčí blog, prosííím, dejte hlásek chudince mysak.kol. prosííím. budete mít mou vděčnost.
  • ForChange
    Nevíte, kdo nadabingoval Bellu? *4*
  • Ahoj Kristýnko no stmívání je pořád super ale písemnka z přírodopisu ne
  • klapulinka

    jukněte

    koukněte na blog www.klapulinka.blog.cz a určitě napište koment..ju? *3* *3*
  • hello i am Kristen Steward and i llaz Bella *6* i am tired i go to bed goodbye i love you from GIRLS *6*
    • Překlepy až hrůza copak máš na vysvědčení děvče kluku??z Angličtiny???mám Kristen jsem unavený du si lehnout mám vás ráda od dívek?? OMG
  • beast

    sdg

    skurvenej film se z toho mute posrat dementi v americe tahle manie trvala jenoom mesic a vy tady z toho delate sracky
    • b.e.t.u.l.i

      Re: sdg

      se v tom nejako vyznas nemyslis....?? :D
  • gabriela-gabca

    Knižka stmívání

    Čauky řeknete mi prosím stránky kde se dá přečíst stmívání a dalsí díly díky moc. *4*
    • suskaaa

      Re: Knižka stmívání

      http://twilightnikhaya.blog.cz/
      Je tam celý Stmívání,Nový měsíc a kousek Zatmění... a později by se tam měl objevit i Rozbřesk a Midnight Sun
  • barushkaojjo

    Charlie Bewley

    Ahojky lidi, nechcete se přihlásit tady na osobnostech do fanklub Charlieho Bewleyho(hraje Demetriho)?
    Má jenom ubohejch 29 lidí...:-(
    Bude to pro dobrou věc:-)
    Noo tak... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit