Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film

    ahojky lidi nemate nekdo stmivani v dobre kvalite obrazu..dik moc
  • negri.baju

    chci videt!

    U nás v Ústí to jete do kina nedorazilo, ale vsude kde se o tom neco pise sama chvala....ten trailer me taky dostal, takze hned du na premieru....to bude krasnej film...jaky to bylo?
  • roxanda

    trailer new moon

    holky, uz vysel prvni cast traileru z new moon. juknete se na youtube - http://www.youtube.com/watch?v=Htuvvqtew-U&eurl=http%3A%2F%2Fnikki%2Eis%2Deternal%2Ecom%2Fshow%5Fnews%2Ephp&feature=player_embedded
    • iwettka

      Re: trailer new moon

      úplná nádhera....kujem
    • nikola126

      Re: trailer new moon

      super..je to moc hezky..diky
  • Je to pitomost všech pitomostí. Tahle abnormálí dementní romantická pičovina úplně zkazila upíry a hlvně hodně dnešních holek ve věku 10-18 let. My tomu ve třídě říkame Srátga Tviglicht.
    • ty si taky Srátga Tviglicht ty blbe *16*
    • Prosimtě ty si pitomost, když se ti to nelíbí tak se na to prostě nedívej. Twilight je náhodo super a nejlepší co sem kdy viděla. *14*
  • Stmívání je super
  • narnians

    Další

    Hodlají natočit i ty další díly?
    • Re: Další

      Nový Měsíc určitě.... Natáčet se má začít v břetnu a na Zatmění už jsou koupený práva..=o)
    • negri.baju

      Re: Další

      ahoij.....co ty tu delas? koukam, ze mame stejnej nebo aspon podobny styl...nejdriv narnie, pak ben barnes a ten stmivani....:-D
  • rozbřesk

    tedka sem dočetla rozbřesk.teda spíš včera..a můžu vám říct že supppa knížka..akorát teda nwm co budu číst a dělat tedka...doufám že vyjde aspon ten půlnoční slunce..bo jak se to jmenuje..ael nwm no....ale suuper knííížka!!!miluju:-)
    • Re: rozbřesk

      ja teprv Rozbresk ctu a je to fakt napinavy, uz jsem na to dlouho cekala a dockala jsem se.. Bella je upirka :D Jeste jsem to nedocetla ale je to fakt skvely, napinavy, korat me drobet mrzi ze ten Rozbresk je i z pohledu Jacoba. Jinak Jacob je taky fajn.. ale tam se to moc nehodi, podle me by kdyztak mela byt zvlast knizka z Jacobova pohledu a ne to byt v Rozbresku.. holt kazdej mame svuj nazor ze :))))) Fakt prijemny pocteni :)) A jake je to pulnocni slunce? cetl jste nekdo aspon kousek? je to dobry? stoji to za to? a vyjde to vubec? diky a zatim se mejte
      • Re: Re: rozbřesk

        jj...tedka to teda čtu..a jakože...fakt dobrý..teda pro mě..jakože..je to dobrý jka všechny knížky..prostě..mě se to líbí..a jestli to vvyjde..tak to nwm..já to mám stažené z netu..ale líbí se mi to:)...myslím že se to bude i líbit ostatním..:)..nwm..uvidíte:)
    • bellunqa

      Re: rozbřesk

      Já buu tedka teprve číst první díl ... jsem na to upa natěšená :D ae slyšela jsem, že jsou všechny upa super ;) *4*
      • Re: Re: rozbřesk

        tak to se máš...ale tedka čtu půlnoční slunce..a pak twilight ságu asi začnu číst od znova..bo to nejde vydržet:...:(...:)..tak si to užij..určo budeš nadšená..:)
        • Re: Re: Re: rozbřesk

          Díky moooc ... už tedka se na to strašně těším :) *4*
  • terkaaa_

    Bomba

    Je to skvělej film... maximálně překonal moje očekávání... Asi na to půjdu znova ;D A jako upíra v hlavní roli si nedokážu představit někoho jinýho... Rob je skvělej upír ;D Ale je to můj názor... Jestli váháte, určitě běžte x)
  • Icq

    Tak co lidi, zkoušeli jste mu napsat na icq? :-D jen mě to zajímá. Teda já sem psala do USA(gee way) a on mi odepsal tak nvm no. *4*
    • jaja15

      Re: Icq

      Vau, odkial si zistila jeho icq, uprimne ti strasne zavidim.... *4* *4* *4*
      • Re: Re: Icq

        A co si mu psala jak se má nebo co? A on ti odepsal dobře už nepiš!!!!!!! *1*
        • Re: Re: Re: Icq

          No icq sem vzala někde na netu ale nesmim ho nikomu dát sorka *9* no napsala jsem mu...že sem z česka a že ho skvělej...pak mi odepsal že je rád a já sem se ho pak ptala, jestli maj něco novýho a on řekl že jo a pak zkrátim to *15* že za nim můžu přijet a že mě nechá pár dní přespat u něj ale naši mě nepustěj *9* :'(
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: Icq

            pár dní přespat???hm....aha:):):):):)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Icq

              tj já to beru taky jako vtip taky pochybuju, že to je on ale sen to je hezkej *15* *15*
            • pink.princess.-.

              Re: Re: Re: Re: Re: Icq

              To neni podle mě on..ICQ na slavný, zvlášť z Ameriky nenajdeš...většinou ho nemaj..nanejvíš MySpace. Nejmín 500 lidí ze všech různejch zemí se za ně vydává... To holky ze třídy jsou uplně blbý a psaly si s "Zacem Efronem"..samozřejmě ne doopravdovym..
            • Re: Re: Re: Re: Re: Icq

              souhlasím s Fererkou myslím že si spíš dělal srandu. A seš si jistá že to je on?já jsem taky našla ICQ a tak jsem mu napsala že je to dobrej vtip. Protože to je taková blbost cos tady napsala, promiň ale neubránila jsem se smíchu je to směšný.To je jako kdybys psala di Capriovi *1* *15*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: Icq

              mno ja sem nechtela bejt oskliva a vazne to tak nemyslim ale asi si ji delal,protze myslim ze ma fanynek vic nez dost uz v hollywoodu a ze mu jich pise vic nez dost takze nejaky cesky ho asi moc neberou:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Icq

              tj to si spíš dělal srandu... *1* *1*
    • ferrerrka

      Re: Icq

      ty si mu psala???:):):)
  • film

    no teda nemyslim si ze ten film je az tak vynikajici, ale knížka muže být zajímavá *3*
    • Re: film

      obojí je vynikající *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit