Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuza-nyje

    Už je to OK

    Děkuju všem co ste se mi nabídli na pomoc *4* už je to OK takže už mi nemusíte psát další nabídky ale díííky všem *4*
  • b.e.t.u.l.i

    povidka :)

    Kdybyste někdo měl zájem tak sem vkládám odkaz na 1. kapitolu mojí povídky ... je to pokračování k rozbřesku
    http://www.stmivani.eu/ 10-fanfiction-od-vas/temny-uplnek-1 -ztrata/
    mrkněte a kdyžtak dejte komentář *15* děkuju :)
  • Ahoj Kristýnko jmenuje se to hlasohled a normálně zadáš na seznamu hlasohled a hry máš tam asi tři hry
  • anouk

    Tenkrát poprvé

    Zdravím všechny fanoušky.
    Tak na tenhle film jsem byl v kině úplnou náhodou a bylo to dokonce v den premiéry v Ostravském multik. Cinestar, chtěli jsme jít původně na jinej,ale bylo vyprodáno a o tomhle filmu tehda mluvili celej den v rádiu,tak jsem si řekl,že to prubnu a zajdu na něj,jinak jsem o něm do tý doby skoro nic nevěděl,ale čekal jsem,že to bude nějaká úplná blbost. A od chvíle co ten film začal,jsem se do něj zažral a nic jinýho už nevnímal,dlouho mě nic tak nechytlo jako Twilight,fakt moc moc pěknej film. A dokonce jsme tam tehda dostali i malej odznaček Twilight. Od tý doby jsem ho viděl už několikrát a vždy se na něj s chutí rád kouknu znovu. *4* *4*
  • sdas

    Ahojky fanoušci,
    jen bych se chtěla zeptat co převládá ve filmu část hororová nebo spíše ta romantická je se ptám kvůli mé matce nechce abych si až bude tento film na dvd objednala.A vymlouvá se na to že je to prý až moc drahé,ale jelikož je mi 12 let a podle ní je to hrozně nízkej věk tak nechce abysem ten filmík viděla.
    Pouze ji chci dokazat,že by to asi neviděla celá třída kdyby to byl hrozně krvelačnej horor!Předem moc díky
    • Re: sdas

      navíc přístupnost je od 12 let....takže jí to ukaž.....když je to od 12 tak na to nemá právo ti to zakazovat ne? *3*
    • Re: sdas

      s
    • Re: sdas

      Jo a přečti si knížku...je taky na ulozto.cz. Je to ještě hezčí než film.Teda pokud ráda čteš!!!
    • kikines

      Re: sdas

      Ukaž tohle tvojí mamce, protože Stmívání není horor, jediné co je tam strašidelné je tak to, že se upíři perou a to je vše *3*
    • bella1

      Re: sdas

      Ahojky to je přece jasný že romantika, vždyť se tam obyčejná holka zamiluje do upíra je to neskutečnej nával vášně a romantiky.Vždyť jediný co je tam trochu děsiví je to že james jí na konci zlomí nohu a pak se s edwardem poperou a zabijou ho.ale jestli by ti to zatim stačilo s titulkama a chtěla by ses na to kouknout hned tak mrkni na www.ulozto.cz a tam to je zadej do hledáčku stmívání a vyjede ti to ale jen s titulkama ale mě to neva hlavně že na to můžu zatim koukat aspoň takhle *14*. miluju edwarda *14*...
  • skvělej filmeček!!

    Včera jsem na to zašla do kina a je to fakt užasnej filmeček. Ůhh a Robert Pattinson je hodně žhavej !! .. *14* Ten film mě úplně dostal a musim mít všecky knížky, abych věděla co mě čeká v druhym dílu!! Už se nemůžu dočkat druhýho dílu ááh *14* *14*
  • Kino

    jo a taky se tesim az bude v kinech Rozbresk... joooo to si jeste par roku pockame :D nO bude to zadlouho :D ale tesim se pac chci videt Bellu jak bude vypadat jako upirka..:D no urcite vsechny dily budou i jako natoceny dobry :)) verim v to :))
  • titulky

    Ahoj lidi...viděla jsem ten film a je fakt dobrej! sice jsem si říkala že to bude blbost, ale pak sem se na to koukla a fakt krása... nevíte měkdo kde bych k tomu filmu stáhl ačeské tiulky ? pls poraďte díky moc!
    • ferrerrka

      Re: titulky

      na titulky.com ta urcite najdes:)
  • justia

    trička

    Ahoj newí někdo,kde by swe dalo koupit to triko team Edward???Kromě po netu.to neumím.Byla bych vám vděčna za odpověď:-D *1*
    • b.e.t.u.l.i

      Re: trička

      jj taky bych rada *3* ale s edwardovou fotkou :) klidne i po netu ale z cech :)
  • mysak.kol

    přemýšleli jste o tom?

    hele já včera koukala na youtube a zaujalo mě tam pár videí, kde se objevovaly titulní stránky ságy. jelikož jsem to měla jen z netu, tak mi chyběly, ale jde mi o to, jestli jste někdy přemýšleli o tom, co znamenají? jablko v dlani, bílá kytka s rudým okrajem, stuha a šachy? ať dělám, co dělám, nemůžu si to zařadit. nevíte někdo víc? *8* *7*
    • Re: přemýšleli jste o tom?

      no to jsou ty....titulni strany knizek se sagy(obrazky,ale jenom ty knizky v aj)twilight
      • xxmajdaxx

        Re: Re: přemýšleli jste o tom?

        stmívání
        Jablko na obálce zobrazuje "zakázané ovoce"

        nový měsíc
        Tato obálka nebyla pod kontrolou Stephenie a ta sama přiznává, že ani moc neví, co symbolizuje. Zobrazuje vadnoucí květinu - takže Bellu.

        zatmění
        Obálka symbolizuje Bellinu snahu odtrhnout se od svého života, což nakonec není tak snadné. Ona si myslí, že to bude jednoduché, ale není.

        rozbřesk
        Anglická obálka je metaforou Bellina vývoje skrz celou ságu. Začala jako nejslabší (alespoň fyzicky, když ji přirovnáme k upírům a vlkodlakům) figurka: pěšec. A skončila jako nejsilnější: královna. Nakonec je to právě Bella, díky které Cullenovi vyhrají.
        • mysak.kol

          Re: Re: Re: přemýšleli jste o tom?

          WOW, hele dík. to by mě nenapadlo. tak to je úžasný. musím si to napsat, abych to nezapomněla. díky díky díky *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit