Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxmajdaxx

    mp3

    nemáte někdo mp3
    Robert Pattinson - Let me sign
    Iron & Wine - Flightless bird, american mouth


    dyžtak pošlete na Majda282@seznam.cz ... dík
    • mysak.kol

      Re: mp3

      ahoj, mám obě písničky, jestli je ještě chceš, ale ať se snažím, jak chci, nejde mi to odeslat. *9*
  • das

    sda
  • petrushe

    love

    Miluju Twilight...přečetla jsme si to a jsem upe maniak do všech věcí okolo :) *14*
    • bellunqa

      Re: love

      Jsem se asi nakazila ... začínám bejt do toho taky trošku blázen :) ...
  • sda

    dsa
  • anca.trhla.anca

    prosím o Třináctku

    Ahoj já už jednou film Třináctka vidělahraje tam Nikky Reed která hraje Rose ve Stmívání:-D A chci vás poprosit jestli někdo nemá tento film a jestli by mi ho mohla poslat třeba přes icq jestli ho máte tak mi napiš na e mail anca.trhla.anca@seznam.cz
    diky domluvíme se:-D
  • Hustej Czech soundtrack!

    Zdar lidi už jste to slyšeli? Jedna pražská kapela jménem TRÜK nahrála song s názvem "Stmívání" je to na jejich webu www.truk.cz Je to fakt hustej czech sountrack k týhle upírsky romanci. Mrkněte na to!
  • zlaticko393

    Film skvělej, kniha božská :-)

    Já jsme zatím četla všechny tři knihy které u náš zatím vyšly a nemůžu se dočkat až v únoru vyjde Rozbřesk, jen mi je líto že už je to poslední kniha, bylo by fajn kdyby Stephenie Midnight Sun dokončila... jinak film byl úžasnej *14* *14* *14*
  • b.e.t.u.l.i

    New moon

    Dneska vyslo novy Bravicko a tam psaly ze new moon bude mit premieru az v lednu 2010.... to nevydrzim *9* *9*
  • Prosíím

    Lidi prosím nevíte o nějaký stránce kde je tenhle film online na podívání moc ho chci vidět, ale bohužel u nás v blýzkosti nikde v kině nejni tak prosím *9* *4*
  • klapulinka

    ahojky

    čauky, je tady někdo? pokecáte? *1* dneska nějak mrtvo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit