Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gabi5111

    Pieseň

    Ahojte neviete nahodou ako sa vola piesen alebo kde by som hu mohla stiahnut co hra Edward na klaviri??? vtedy ked bola Bella u nich doma???
    • n-abby-sciu

      Re: Pieseň

      Bellina ukolébavka - Bella´s lullaby
      • Re: Re: Pieseň

        když jsem si stáhla bellas lullaby, tak to neni ta pisnicka, kerou hraje edward u nich doma na klavir :-(
        • n-abby-sciu

          Re: Re: Re: Pieseň

          Ale je, záleží kde tu píseň stahuješ, jelikož je celkem hodně verzí. Pošlu Ti odkaz na "pravou" píseň do vzkazů. *3*
  • Ještě jsem to neviděla X)

    Já jsem eště Stmívání neviděla, potřebuji poradit, jestli to stojí za shlédnutí... *7* Nechci dělat namyšlenou, ale jestli to není pěkný, tak radši ani nezapnu bednu... *15*
    • pickwick

      Re: Ještě jsem to neviděla X)

      Je to největší kravina jaká byla natočena pro puberťáky...trapárna
      • Re: Re: Ještě jsem to neviděla X)

        tak proč sem chodíš když je to prej kravina
    • anca.trhla.anca

      Re: Ještě jsem to neviděla X)

      hej jestili si newiděla stmívání tak to děláš chibu je to pjeknej film a jastli nemáš možnost ho schlédnout tak tady je odkaz kde se zadarmo na Film koukni:-Dhttp://pozeraj.eu/index.ph p?page=movie&name=stmivani-sumrak-t wilight *4*
    • Re: Ještě jsem to neviděla X)

      Rozhodně se na ten film podívej, ale pozor jak se jednou na to podíváš nebudeš moct přestat. *15* *3*
  • pisen

    pro Lili ta pisnicka se jmenuje bella's lullaby
    • Re: pisen

      Dakujem *1*
  • DOPORUČUJU

    Nejlepší *14* Radím Vám, všechny knížky Stmívání jsou lepší, než film. Sice tam není Rob a všechny ty postavy, ale opravdu je knížka lepší. Ale Stmívání za každou cenu stojí skouknout!Ikdyž jsem na tom byla s titulkama, vůbec mi to nevadilo. Byla jsem nadšená! Proto jsem si nakoupila knížky xD Mám je všechny a právě čtu Nový měsíc a je to dost napínavý :D A četla jsem, že koncem roku 2009 by měl do kin přijít právě Nový měsíc. Tak se máme na co těšit XD Ikdyž do tý doby zatim přečtu všechny díly xD *4*
  • das

    sad
  • luida

    Nový měsíc

    Heji někde na amerických stránkách(už si je nepamatuju) je FILM New Moon!! Ale když to chcete vidět musíte si něco stáhnout, ale to bych neriskovala, protože jr to určitě plný virů *9* !!
    • radas.u

      Re: Nový měsíc

      lidi prosím nemáte titulky ke druhem dílu dik
      • n-abby-sciu

        Re: Re: Nový měsíc

        Ty teď opravdu nikdo nemá, film jde teprve za měsíc do kin.
        • radas.u

          Re: Re: Re: Nový měsíc

          dik za informace
  • sa

    dsa
  • luida

    proč?

    Heji, proč bude mít New Moon novýho režiséra? *7* Vždyť Catherine se Stmívání moooooooooc povedlo!
    • 8.ball.8

      Re: proč?

      A není to jedno? Sleduješ snad film, a ne režiséra, Ty "nanynko". *5*
      • luida

        Re: Re: proč?

        Film záleží na režisérovi!!! AHA, už to cvaklo!
      • n-abby-sciu

        Re: Re: proč?protože...

        Jedno to není, jelikož každý DOBRÝ režísér má jedinečný styl - tedy pokud od někoho nekopíruje, nebo netočí nějaká béčka apod... Pokud by vzali někoho, kdo točil v 80. letech středoškolský film, Stmívání by vypadalo naprosto jinak... bez režisérů by nebyli filmy. Něměl by kdo režírovat scény, vkládat nápady do dialogů apod.
        Catherine to točila formou spíš k dokumentu (např. detailní záběr tváře, jednotlivé scény), za to režisér u New Moon se mi zdá už moc "holywoodský", film už je prostě o penězích - toť můj názor.
        • Re: Re: Re: proč?protože...

          jo,sohlasim s tebou,tenhle novej řežisér má jinej styl než předchozí...už sem od něj pár filmů viděla,námět skvělej ,ale zpracování nic moc...trošku se bojim jak si poradí s tímhle :/... *7*
  • isabell

    S. Mayer

    elisa.h: Rozbřesk by měl vyjít už v lednu nejpozději snad únoru. Také se už na to moc těším, zatím jsem si jen přečetla stručný obsah a vypadá to hodně zajímavě, poslední díl z celé série knih zřejmě bude nejvíce sci-fi *4* Myslím, že to ale stejně nevydržím a objednám si to zatím v aj *1*
    New Moon by měl být v kině dokonce už v létě 2009 *4*
    Jinak kdyby si kdokoliv chtěl pokecat o knihách či o filmech,také budu moc ráda *3*
    • S. Mayer

      ahoj, zatím nejvíc jsem se dočetla na www.stmívání.cz, kde jsou i aktuality ze světa,např. že právě probíhá evropské turné. Nový Měsíc by se dle infa z těhle webovek měl začít natáčet na jaře 2009, tak se moc těším. Dle mýho názoru budou premiéry uváděny do kin cca zhruba po roce, jako třeba u trilogie Pána prstenu, rychlejc to snad ani nejde. Jinak s čtením jsem dost pozadu, jak tady čtu, k Ježíšku jsem dostala první dva díly... *3*
    • Re: S. Mayer

      Jé, tak děkuju za info, jsi zlatá. Už se moc těším. Jinak kdyby si někdo chtěl přečíst neoficiální překlad rozbřesku:
      http://www.letterwolf. over.cz/
      *14*
  • maggie000

    Nemám slov...

    Ta knížka mě naprosto uchvátila, nejsem schopna se od ní odtrhnout... *14* *14* Prostě teď všichni kluci vypadají strašně, když si představím Edwarda *14* *1* Na film se moc těším, půjdu na něj hnedka, jak se dostane k nám do kinaa... *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit