Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stmívání je nej!!!

    Tento film je nejlepší je plný dimaniky,adernalinu a romantiky.Všem doporučuji! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* A Rob je ve filmu upe nejkrasnejsi!!!
    • Re: Stmívání je nej!!!

      Maš naprostou pravdu Rob je neskutečně skvělý herec. Musim říci ač nerada žě jako herec je velmi dobrý i Tayler Laurent.Jako většina lidí jsem přiznivcem upírů takže Jakoba moc nemusim,
      zvlaště jak se pak ve čtvrtém díle otiskne do Renesme.Je strašná škoda že Rob a Kristen nejsou pár. *14*
      • Re: Re: Stmívání je nej!!!

        taky sem jasně na straně upírů ale Taylor je naprosto boží i jako Jacob *14* *14* *14*
  • losangelesgirl

    Twilight

    Ten film byl úžasnej hlavně Edward ..Ty jeho sousředěný pohledy *14*
  • stmívání ke shlédnutí:)

    http://www.video-film.cz/search.php ?search=stm%C3%ADv%C3%A1n%C3%AD
    • Re: stmívání ke shlédnutí:)

      tak znova no: http://www.megavideo.com/?v=V5QWFEI Y
      • Re: Re: stmívání ke shlédnutí:)

        nebo víte co nejlepsi bude kdyz si to najdete sami na: www.video-film.cz a je to *15*
  • Stmívání je nej!!!

    Tento film je nejlepší je plný dimaniky,adernalinu a romantiky.Všem doporučuji! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* A Rob je ve filmu upe nejkrasnejsi!!! *14*
  • svoban
    caute lidi nevíte kde bych stahla stmívání 4 nikde to nemužu najít dik
  • teweska

    ...

    chtěla jsem se zeptat jak se jmenuje a kdo naspíval hlavní písničku
    • teweska

      Re: ...

      a ještě se zaptam na tu písničku když hrajou ten basetball
    • kikines

      Re: ...teweska

      Nazpívala to skupina Paramore a jmenuje se to Decode *15*
      • teweska

        Re: Re: ...teweska

        díky
    • bellinka

      Re: ...

      Hlavni pisnicku?..jako jakou?..v jaky hraje casti?.ja myslim ze snad zadna hlavni neni!..leda tak od Paramore-Decode *7* *7*
      • deniska-l

        Re: Re: ...

        jj přesně taak *5* taky myslim že žadna není hlavní..písniček je ttam dost a všechny sou krasny ale hlavni *7* *15*
  • vrtulka

    Půlnoční měsíc

    teda lidičky. právě jsem dočetla překlad 12-ti kapitol Půlnočního měsíce a musím říct, že je to naprosto bombastický. Přečíst si Stmívání z pohledu Edwarda. Je to tak zajímavé, krásné. Dozvědět se víc o jeho myšlenkách, rodině. Škoda jen, že to zatím Stephanie nedotáhla do konce *9* Nevíte třeba náhodou někdo, zda nedošlo k nějakému posunu a ona si to třeba nerozmyslela, že by to dopsala? Bylo by to fakt skvělý. Jenže se obávám, že to asi nikdy nedopíše.
    • lidus5

      Re: Půlnoční měsíc

      Ale Stephenie už to dopsala!! Jen je to zatím jen v aj... Už na to čekám jak děcko a Vánoce *15*
      • Re: Re: Půlnoční měsíc

        ja se docetla ze ona to rozepsala a pak to poslala znamym a ty to dali na internet a tak rekla ze to nedopise!!tak to jedobry
    • n-abby-sciu

      Re: Půlnoční měsíc

      Souhlasím, jinač ono je to Půlnoční slunce, ne měsíc. *3*
      Ta knížka je vážně skvělá, no tedy těch 12 kapitol, přečetla jsem ji už minimálně dvakrát a pevně doufám, že Stephenie pobere rozumu a knihu dopíše... vždyť v Rozbřesku bylo skoro 200 stran z pohledu Jacoba, tak proč to tak není i u Edwarda?? Ten by si vlastní knihu zaručeně zasloužil. *4*
      • vrtulka

        Re: Re: Půlnoční měsíc

        no jo, sorry, uvědomila jsem si to až když jsem příspěvek odeslala *15* , že je to Půlnoční slunce *15* tady se aspoň vidí, jak už jsem z toho úplně zblblá a pohlcená tím, že vůbec nepřemýšlím *3*
        • n-abby-sciu

          Re: Re: Re: Půlnoční měsíc

          To nic, taky jsem z toho někdy tak trochu zblblá - to už kolikrát i značí, že bych si měla dát od toho chvilkovou pauzu... *1* *1*
          • vrtulka

            Re: Re: Re: Re: Půlnoční měsíc

            tak pauzu od Stmívání bych potřebovala taky, ale říkám popravdě, nevydržím to *15*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Půlnoční měsíc

              Přesně tak... Hned na titulní straně knížek by mělo být napsáno: Pozor návykové! *1*
  • b.e.t.u.l.i

    :D

    toe teda vtipny.. nový měsíc už přeskočil stmívání a to ještě ani nebyl v kinech *15* *15* je vidět jak se všichni těšej :) jen tak dáááál *15* *15*
    • kikines

      Re: :D

      Jaktože se to tak rychle přeměnilo ?
      Jak udělat aby to bylo zpátky jak má ?
      • b.e.t.u.l.i

        Re: Re: :D

        to je podle toho kolik lidi na to chodi a tak.. a Rob uz taky klesa.. *9*
        • kikines

          Re: Re: Re: :D

          Aha, tak to jsem nevěděla . *1*
        • lidus5

          Re: Re: Re: :D

          Aha, ty jsi myslela návštěvnost... Jak jako, že Rob klesá? *9* Já sem tady každý den, jak může jeho návštěvnost klesat? *7* *15* *15*
    • lidus5

      Re: :D

      Jak přeskočil? *15* *15*
  • pajuska87

    Filmík

    Tak včera jsem byla na filmu Stmívání a naprosto mě uchvátil.Uchvátil tak,že jsem si dneska koupila další 2 díly knížky,tak jsem zvědavá jak to skončí :-)
    • ferrerrka

      Re: Filmík

      jj ja si to taky dneska byla koupit,ale bohuzel me zastavil nedostatek prachu:)tak snad jindy:)
  • stmivani

    ach jo..proč stmivani nemuže mit premieru tady v ČR...byli v nemecku,tokyu a dal ale tady ne *9* *9*
    • b.e.t.u.l.i

      Re: stmivani

      njn co by ale delali v cechach *9* takova pidizemicka nevyznamna :( PROC JEN nemuzeme bejt bliz k americe... *9*
      • debussygirl

        Re: Re: stmivani

        Přesně tak...hrozně mě to štve že ČR je takový NIC a kdo kdy bude mluvit češtinou. To je tak nespravedlivý. *9* *16* *7* *10*
        • b.e.t.u.l.i

          Re: Re: Re: stmivani

          tjn ale s tim bohuzel nic nenadelame... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit