Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lidus5

    i love twilight

    Hola, předem bych chtěla říct, že mě stmívání a vše kolem něj dostalo!!! Twilight sagu jsem přečetla za 14 dní...Ale musím se ptát jestli je taková posedlost zdravá??? *1* Dá se tomu prostě propadnout lehce... No a Edwardovy zvlášť, ehm, už si sháním filmy s Robetrem je prostě skvělej, ale Cedrik v Harrym *9*
    • Re: i love twilight

      Mno přesně.....taky si říkám jesli jsem zdravá....kdyžjsem četla eragona i eldesta tak jsem to četla nákej půl rok tje nákejch přes 400 a eldest přes 600 stránek to je nákých přes 1000 str.......a twilight sága? dohromady nákých 2383 stránek i s půlnočním sluncem.....za měsíc.....fakticky.....člověk tomu docela lehce podlehne....ještě jsem to sice nedočetla ale každým dnem budu na konci...fakt se bojím že až do fakt dočt....budu jak Bella v novým měsíci...bez života.....twilight sága mi dodává energii a naději a až ji dočtu? co budu dělat?? nemůžu jí dočíst!! ta knížka mě nemůže opustit.....je to pro mě jak droga když si každdej den nepřečtu aspon 3 kapitoly jemi zle.....áááá.....lidi poraďte.......jak se z tohodle vysekat?? řekla jsem si prostě pár dnů nebudu číst a tím pádem oddálím konec ale to prostě nejde vždycky aspon koutkem oka nakouku s doměním "jen malý kousíček" a BUM za chvilku už čtu několikátou kapitolu.....je to hrozný....jsem závislák....co mám dělat?? začnu fakt bláznit??
      • Re: Re: i love twilight

        já jsem na tom podobně. Už jsem dočetla Rozbřesk a když tam byl na konci velký nápis KONEC fakt jsem to dlouho rozdejchávala. Teď se na to snažím nemyslet. Taky jsem si našla jednu hodně tlustou knížku , kterou čtu ,, místo'' toho. Docela to pomáhá tak to taky zkus *3*
      • mysak.kol

        Re: Re: i love twilight

        poddej se tomu a nebraň se *15* *15* nemá to cenu *15* stejně bys prohrála *15* *15* nebo se zkus přivázat k posteli na pár dní, ale nevím, jak to dopadne. *15* *15*
      • lidus5

        Re: Re: i love twilight

        ahoj, vyjádřila si to fakt přesně!!!! Já u Novýho měsíce bulela jak děcko...No a půlnoční slunce jsem přečetla už dvakrát... Prostě úplně mazec, a to za chvíli maturuju *1* ale edward mě protsě jen tak nepustí... Jsme taky závislá!!! A ted se ke mně dostalo stmívání v lepší kvalitě...Edward záááářííí!!! Jsem tak nedšená... a to jen z takové nedůležité věci...No teda to zní fakt divně spojení nedůležitá věc a twilight saga *14* *14* *14* a už jsem se rozhodla, že si vyrbím tričko ala stmívání, a je mi jedno že mu je 19 ... prostě jsem v tom až po uši!! *14*
        • deniska-l

          Re: Re: Re: i love twilight

          ty máš cely Půlnoční slunce=o=o?? *7* ...poslala by si mi to plsky na email D.en.A@seznam.cz ...nebo na icq 357 551 553...díky mooooc ja mam jen asi 12 kapitol:( *9*
          • lidus5

            Re: Re: Re: Re: i love twilight

            Ouu promiň, že jsem vzbudila naději, já myslela jen těch 12 kapitol... Ale už jsem uvažovala nad výletem za Stephenie, aby to už dokončila... *1* *14*
            • mut.com

              Re: Re: Re: Re: Re: i love twilight

              ajaj,twilight mě vážne dostal,tak jako polovinu populace,a celou sagu jsem zhltla taky do mesice,jen to pulnoční slunce ,mam přečtenych jen 11kapitol mužes mi pls poslat tu 12 ?je to jako zavislost na heroinu,:D:D,ale e to božsky.beyou2@seznam.cz ,budu mooooc vdecna. *15*
            • deniska-l

              Re: Re: Re: Re: Re: i love twilight

              tak to se mnou počítej ju *15* udělame si menší vylet *15* *15*
        • mysak.kol

          Re: Re: Re: i love twilight

          myslíš, že bys mi mohla poslat ten filmík, kde Rob září? já mám taky, ale není to tam tolik vidět. Pls. jinak vím, jak ti je, mě je 23 a taky někdy pochybuju o svém zdraví *15* *15* *15* pro Roba cokoli *15* *15* *15* *1*
          • lidus5

            Re: Re: Re: Re: i love twilight

            ahoj, no mohla, ale nevím jak to myslíš, mám ho jen na flešce... Jde poslat film mejlem? *1* Tak to jsem ráda, že nejsem sama... Jsme si říkala, jestli jsem nezcvokla *1* . Ať už je pátek, chci vidět stmívání s robertem, kde zááářííí *1* *14*
            • mysak.kol

              Re: Re: Re: Re: Re: i love twilight

              nemusíš se bát. jsi ve stmívání, kde jsou všichni blázni do ságy a pokud můžu mluvit za sebe, jsem na to pyšná. miluju ten film, miluju Roba, miluju ostatní. Jsem milující fanoušek. vítej v klubu *15* *15* *15* *15* *15*
      • mysak.kol

        Re: Re: i love twilight

        já taky trhala rekordy. mě celá sága trvala týden. nekecám. fakt týden. málem jsem nejedla.
    • kikines

      Re: i love twilight

      Úchylka to rozhodně není a Robert je prostě nej.nej.nej.na světě ,je prostě boží ...ty první dny co jsem to viděla jsem bez toho den nemohla být fakt !! *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15*
  • Miluju Stmívání, je to můj život <3 <3 <3 <3 <3 <3
  • jaja15

    Pesnicky z filmu

    Cawte, dala som osobne na net vsetky piesne z filmu, ktore som nasla na nete *4* *4* *4*
    http://www.jaja15.estranky.sk/clanky/mp3/twilight
  • avrilka.14

    Půlnoční slunce

    Ahojky,mohl by mi někdo prosím poslat na mail Půlnoční slunce?? lucik.27@seznam.cz *3* moc prosím
  • ane.tt

    ...

    přísahám,že lepší film jsem neviděla *14* famozní *14*
  • nikutka

    Film - Twilight....

    Byla sem na tom včera..a musím uznat že to byl ten nejlepší a nejromantičtější film který sem kdy viděla.. upe klasnej... chtela bych videt znovuuuuuuuuuu:) *8*
  • pink.princess.-.

    Motivy na mobil

    Ahojky, nevíte někdo kde se dají sehnat motivy na mobil Stmívání..? Jo a za tu stránku s filmíkem moöoooc děkuju :)
    • Re: Motivy na mobil

      krásné jsou na www.zedge.net *4*
  • stmívání

    no ty voee....NEJLEPŠÍÍ film snááát!!!už sem na tom byla 2x v kině a šla bych znováá...no prostě nejvííc peckáá těším se na pokračovááníí *14* *14*
  • elik.cmelik

    Twilight-Soundtrack

    Ahojky,Stmívání se stalo mým nejoblíbenějším filmem *14* *4* A Twilight saga nejoblíbenějšíma knížka je to prostě podle mě naprosto dokonalý *14* *4* Chtěla jsem se vás zeptat jestli náhodou někdo nemáte nebo nevíte kde by se dal sehnat instrumentální soundtrack z Twilight? *9* Většinou by na něm měli být písničky od Cartera Burwella *3* Kdyby jste mi někdo mohl poradit budu ráda děkuju mějte se *4*
  • 41janlundell

    Jste BLÁZNI

    Blbosttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! *13*
    • nik011

      Re: Jste BLÁZNI

      ty ses blbost
      • bellinka

        Re: Re: Jste BLÁZNI

        jako betuli ne ne ne proc Hradec?.. *15* *15* ja chci jit tayk na srazik a neci ale jet az do Hradce jakoo *15* *15* proste Prahaaa *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit