Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucia22lee

    otázka

    ahoj lidičky musim říct že když se začal dít humbuk okolo tohoto filmu, myslela sem si že to je další tahák na puberťáky. Ale přesto mi to nedalo a koukla jsem se na něj a musim říct že mě absolutně dostal. Hodně se mi líbila ta citlivá, něžná stránka rozvíjejícího se vztahu dvou hlavních postav a samo také jejich charisma...Něco mi ale vrtá hlavou, doufám že spolu Rob a Kirsten zůstanou nevíte to někdo???Doufám že nezůstane s tim nosáčem:-) *1*ještě upozornění nějaké pasáže mého komentáře berte s humorem nechci se někoho dotknout *3*
    • ducker

      Re: otázka

      nemusíš se bát oni spolu zustanou a budou mít krásnou holčičku jménem Rennesme,ale to až v ROZBŘESKU.
      • lucia22lee

        otázka

        Moc děkuju za odpověď hned je mi líp *14*
  • pickwick

    Božee

    Jak tak koukám na žebříček nejoblíbenějších filmů tak je mi z toho opravdu zle..Samé puberťácké přihlouplé, naprosto trapné film či seriály..Zkuste se podívat na jejich hodnocení na csfd.cz,kde nehodnotí děcka.Díky...
    • Re: Božee

      JJ proč chodíš na diskuze něčeho co považuješ za kravinu.
      Náhodou je to úplně boží film tak se uklidni. *10*
      • b.e.t.u.l.i

        Re: Re: Božee

        jj presne proc sem lezes kdyz to jen kritizujes schovej si to jinam kde to uvitaj *9*
    • b.e.t.u.l.i

      Re: Božee

      no a co koho to zajima... nam se to libi... *3* vsem co sme tady... kazdej na to mame svuj nazor tak nam ho neber mi ti zas neberem ten tvuj.... kolik ti je.. muzu-li vedet *15*
  • kravina jak prase. kde to ma dej? s premahanim jsem to dokoukala cely, ale jako nic moc. *7* *7*
  • mekkys-twilight

    Oprava

    Sry..chtela sem rict o Twilight *15*
  • carlisle

    Ahoj lidi. Jen bych vás chtěla upozornit, že Peter Facinelli(Carlisle) se vsadil s jedním svým kamarádem o to, že do 19. června bude mít na Twitteru 500 000 followerů.

    http://www.youtube.c om/watch?v=s8apRZMhvck

    To je video na youtube, které na to upozorňuje... Pokud někdo neumíte anglicky, tak ve stručnosti tam je, že pokud Peter prohraje, tak přijde o svou Twilight židli se svým jménem a pokud vyhraje, tak si ten jeho kamarád bude muset oblíct do bikin, proběhnout jakousi ulicí a zpívat u toho písničku All single ladies od Beyonce. Peter to prý natočí a pak hodí na youtube

    Takže pokud máte někdo Twitter a chcete Petrovi pomoct, tak tady je odkaz na jeho profil.

    http://twitter.com/peterfacinelli#/peterfacinelli

    Jen tak pro informaci, teď má něco přes 100 000 followerů.
  • b.e.t.u.l.i

    sraz.. :)

    ahojda *4*
    chtela jsem se zeptat kolik vas je z hradce.. ze bysme udelali nejakej twilight sraz *15* kdo z vas je z Hradce.. napiste a neco udelame :)
  • luida

    Kdy?

    Heji kdy bude u nás teda premiéra Nový Měsíc? Kámoška říkala, že to bude dřív, než bylo původně. Já už se na to tak těším, že budu asi stanovat v kině, ať mám rychle lístek
    • n-abby-sciu

      Re: Kdy?

      Premiéra v ČR je 26.11., předpremiéra a světová premiéra 20.11. *4*
      • luida

        Re: Re: Kdy?

        to je bordel, na té evropě2 je nás jenom 19000! *9*
  • Víte prosím?

    Ahoj,
    koukala jsem na ty znelky co nabizi youtube. Chtela jsem se zeptat, vetsinou jsou slozene ze Stmivani, Sil temna, Dum slunecnic nebo podobnych filmu, kde dani herci hrali. Nektera videa vsak obsahuji film me zahadny. Jedna se pouze o jeden zaber a to jak nejaci kluci vyskakuji do vzduchu a dopadaji na zem jako vlci. Je toho plne youtube, ale jmeno filmu jsem nenasla. Nevite nahodou o co se jedna?
    • Re: Víte prosím?

      Takhle se přeměňovali lidé na vlky ve filmu Krev jako čokoláda... můžu vřele doporučit je to pěknej film
    • ferrerrka

      Re: Víte prosím?

      taky myslim...ale jso tam jeste asi dva itrzky z filmu Útěk do divočiny kde taky hrala kristen stewart:)
    • deny.tribes

      Re: Víte prosím?

      Mysli že je to další díl pod jménem New moon (Nový měsíc), ale nikdy sem neslyšela že by byl další díl natočenej. Jestli o tom někdo víte řekněte mi pls víc.
  • mysak.kol

    soutěž

    http://seventeen4ever.blog.cz/0906/ stooooop#comment59146470
    hlasuj prosím o best of twilight zadeček
  • Souhlas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit