Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • edwardcullen12

    Twilight

    je to upa uza a souhlasim vubec to neni horor ale v new moon uz to zacina trochu tak pusobit..........uz aby byl na tocenej a byl tady u nas *14* *14*
  • knihy

    Upa žůžo filmík,jenom bych potřebovala ty knížky nemohl by mi někdo poslat všechny díly na 78renca@seznam.cz Díííííííííky moc.
    • elik.cmelik

      Re: knihy

      Jo klidně pošlu:)
      • Re: Re: knihy

        prosiim mne takx
      • Re: Re: knihy

        Prosím prosím, mohl bys mi je taky poslat? Byla bych moc ráda. . .wiki856@seznam.cz
      • Re: Re: knihy

        Tak to bych byla fakt strašně moc ráda.Děkuju mocinky *1*
        • elik.cmelik

          Re: Re: Re: knihy

          Ale musím mi na sebe dát nějakej kontakt! *4*
          • Re: Re: Re: Re: knihy

            No dám ti maila 78renca@seznam.cz a fakt strašně moc děkuju
  • janikoz

    Kdo má zájem?

    Kdo má zájem o zahraniční sbírku Stmívání? Mám ICQ na jednu holku, která tu sbírku prodává. Tak kdo by měl zájem, tak mi napište tady na Osobnosti pls. *3*
    • lidus5

      Re: Kdo má zájem?

      Co ta sbírka obsahuje?
  • edwardcullen12

    Twilight

    hele kupte si knizky nebudete litovat *3*
  • Súmrak

    Súmrak je vážne úžasný film a nikomu by to nešlo spolu tak krásne ako Edwardovi a Belle. *14* Vážne skvelý film, v ktorom sa ani poriadne nedá predvídať dej. Robert Pattinson je tam ešte krajší ako v normále. *1*
  • m

    Bella se pokusila spáchat sebevraždu skokem z útesu, ale to se jí nepodařilo, protože zakopla. Chudáček Charlie přišel o práci, protože se stal závislým na uklidňujících prášcích poté, co se Bella tak vážně zranila. Bellino krátké manželství s Mikem Newtonem skončilo poté, co Mike utekl s Ericem Yorkiem. To by bylo opravdu smutné. Jo jo, psát „Breaking Down“ by bylo skvělé. Možná ho jednoho dne sepíšu."
    • debussygirl

      Re: m

      Co to jako má bejt?? *1* Ale je to docela vtipný.
      • Re: Re: m

        našla na netu od Stephenie Meyerová
        • debussygirl

          Re: Re: Re: m

          jo tak to potom jo *1*
  • ddaaddaa

    DVD

    haj lidi nevite nekdo kdy ma vyjit český dvd a kolik bude stat? *7* *7*
    • kikines

      Re: DVD

      Český dvd Twilight ?Koncem června to má vyjít a bude to stát okolo 600Kč
  • Love

    Úplně fakt dokonalost sama o sobě.. *14* to je snad nejhezčí film co sem viděla a musim říct,že knihy nečtu ale do tohodle jsem se pustila *14* Když to vidím tak se na mě hrnou úplně Emoce je to supeer *14*
  • lidus5

    konečně

    Tak už jsem se podívala!!! *14* *14* *14* Je to fakt úplně jiný v té super kvalitě!! Teď mám takové nutkání přečíst si twilight sagu znovu.... ale nemůžu, musím vydržet... ta maturita, sakra, vůbec se mi teď nehodí... *1* *1* Jinak jsou nějaké novinky?? *14*
    • Re: konečně

      *4* *14* *1* *4* *14* Čus,lidi!Stmívání je super film,určitě ho musím všem doporučit.Viděla jsem ho sice jenom jednou,ale udělala bych cokoliv,abych ho viděla znova.Robert pattinson je můj nejoblíbenější herec a navíc tak kráááááásně zpívá!Oceňuju výkon všech herců,hlavně nejdůležitější dvojice ve filmu,obzvlášť ve scéně na konci,kdy Edward kousne Bellu do krku a scénu uprostřed,kdy Bella řekne Edwardovi,že ví kdo-no,spíš co-je a také že se ho nebojí.Mimochodem,efekty,jako napříklady,Edwardova kůže byly vážně super propracované,i když jich ve filmu moc nebylo!Už se těším na Nový měsíc,který bude určitě stejně dobrý,nebo ještě lepší. *14*
      • Re: Re: konečně

        *4* Mno tak jako já to zatím jen četla, ale hrozně se těšim, jak to bude zfilmovaný. *15* Ta knížka je faktys suprová *14*
    • mysak.kol

      Re: konečně

      jáááá chciiiiiiiii takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy *8* *8* *9* *9* *9* *9* *9* *8*
      • lidus5

        Re: Re: konečně

        Nj, mě to dala kámoška *1* *1* Ale tak třeba na netu někde to je...
        • Re: Re: Re: konečně

          Jo...na netu je....třeba na koukej.xkat.cz tam máš hodně filmů aleněkterý nejsou v zas tak dobrý kvalitě....ale dá se na to koukat *3* *3*
  • teda ten včerejší díl byl hustej i když sem ho viděla asi 1000 *4*
    • To máš pravdu byl hustej,ale nevěřím ti žes ho viděla1000 to teda neee
      • Mrs.Wesley
        Já jo nekecám..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit