Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kiki.nnka

    2 otázky, posím odpovězte

    Mám dvě otázky: Kolikrát jste tento film viděli a Taky jste takový blázni do Edwarda?? *14*
    • Re: 2 otázky, posím odpovězte

      Film jsem viděla 6x.. Koukám každý den. A ne! Do Edwarda jsem se nezamilovala, i když taky není k zahození. Mímy favority jsou Jasper a Emmett, ale nemyslím tím úchvatné herce, kteří jsou naprosto úžasní. Myslím tím knižní postavy, kterým se nikdo nevyrovná, stejně jako Carlislemu a Rosalii a vlastně všem;)
  • Další díly

    AHOJTE LIDIČKY,MOC RÁDA BYCH SI PŘEČETLA VŠECHNY KNÍŽKY NAVAZUJÍCÍ NA TWILIGHT. . .NEMÁTE TO NĚKDO STAŽENÝ?NEBO SI JE BUDU MUSET KOUPIT V KNIHKUPECTVÍ?KDYBY NĚKDO NÁHODOU MĚL A MOHL POSLAT NA MAIL WIKI856@SEZNAM.CZ,BUDU MOC MOC HAPPY. . .THX *14*
    • Re: Další díly

      Ja mam prvni dil chces???
      • Re: Re: Další díly

        prosim posles mi ho taky???
      • Re: Re: Další díly

        NO JASNE!!! ze vahas *14* moc moc dekuju
  • kikinqa

    NEJ FILM

    Stmívání je krásný prostě beautiful filmek:) ale už se těším na new moon... u nás už má být v listopadu... juchůůů *14* *14* ... myslím si že na to půjde hodně lidí:)..nemyslíte?... best film...
    • kikines

      Re: NEJ FILM

      Tak to půjde rozhodně moc lidí já půjdu na to speciálně do Prahy *1*
  • nickeysunset

    ...

    vžydcky jsem si myslela že je stmívání blbost... do tý doby než jsem to viděla podruhý, napoprvý mě to nejhak nesebralo, tak když jsem byla jednou sama doma tak sem si to pustila znova... a skoro celý sem to probřečela... je to vážně skvělej filmík *14* a taky sem našla verzi decode, kde to zpívá rob: http://www.youtube.com/watch?v=FFjZ7JVEOFI teda našla to spíš kámoška no... ♥
    • your-darling

      Re: ...

      tohle Rob nezpívá...
      není to jeho hlas...
    • -m.a.t.l.a-

      Re: ...

      Chceš mi říct, že tohle zpívá Robert/Edward? *7*
  • ametkaa

    film

    Ahojky..tady na tom odkazu je film Stmívání..super kvalita(Edward se fakt třpytí:D)..tak stahujte!;D http://www.ulozto.cz/1421703/twilig ht-2008-dvdrip-axxo.avi a titulky http://www.ulozto.cz/1421794/twilig ht-titulky-axxo-.srt
    • Re: film

      a co k tomu ještě musí být aby mě to šlo.....jakej program nebo co....mě to nejede *9* *9* *9* *9*
      • Re: Re: film

        prosim prosim prosim odp *9* *9*
  • beast

    Re:Bože kam to spěje filmový svět

    souhlasim to ze se vam to libi je pekne ale stejne ste blby ze to tady tak rozpitvavate *15*
  • kikines

    Kristen Zathura

    Dívejte se Kristen Stewart hraje ve filmu Zathura a to bude na Markíze v neděli 16:30 nebo nějakou takovou dobu, takže dívejte se *13* *13*
  • Stmívání:) tohle se mi líbí

    Renton

    Scénář: Melissa Rosenberg .. Esence demence. Ksichtem hlavního představitele počínaje, stupiditou tokajících dialogů (potažmo celé předlohy) pokračuje a laciným poskakováním ve vývoji všeho konče. Náctileté emo holčičky však zažívají první orgasmy... S věkem či opačným pohlavím bohužel účinek látky rychle mizí do ztracena. Příběh je režijně podán tak mdle, že ani těch několik vymazlených scén nemůže zachránit dějové prázdno s nulovou gradaci a absencí napětí, krve, emocí.. ___ Ne, že by mi bylo téma úplně proti srsti, jenže jeho realizace ano. Dal jsem za Twilight v kině pade a pokud se premiéra pokračování nestrefí zase do nějaké podobné akce, vyřeším to jako Bella s odhalením staletého tajemství upírů - pár minutami přes internet.
  • claudinka607

    :)

    je to ten neeeeejlepší film co jsem kdy viděla...předčil všechny.... *14* *3*
  • Film se mi moc líbil,to dobrodružství ta odvaha. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit