Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele můžu vědět k čemu tahle počítačováa duskuzová hádka vede??????? :( jednou se stalo jo stalo se ale víckrát se to nemusí zopakovat protože ten dotyčnej sip přečetl co se tu kvůli němu stalo já bejt na jeho místě tak se stydím
    • asi sem to blbě pochopila tak jsem se ptala co tím změním když dám hlas... ale můj názor je,že člověk co sem jde pod jménem kristen stew... a píše nějaké keci... tak až se bude doma nudít a žárlit na twilight ságu tak to udělá znovu,proto mi to přišlo celé zbytečn a napsala jsem na to jen svůj názor což se nelíbilo ostatním... ale nemůžou mi nutit jejich názor... já mám svou hlavu a svůj pohled na věci... proto místo toho všeho bych hodila téma:nejlepší scéna ve stmívání co se co kemu líbilo... nebo herecké výkony ve stmívání...
      • Promin omouvmá se ti za nás všechny obvykle si přečteš komentář a podle smajlíků nebo blbě napsané věty se to celý pokazí.VELKÁ OMLUVA
  • ferrerrka

    twilight

    Ahoj všichni:)mama twilight ve výborný kvalite..jako v kine,barvy, zadny ukousnuty sceny, proste uz jako normalnu film...stahuju to ale pres program takze ti co maji nejakej torrent tem to urcite pujde a tem co ne, bych to hrozne rada poslala,ale asi to bude trvat moc dlouho,ale muzeme to zkusit:):):)
    • carolincullen

      Re: twilight

      Kdyžtak sem pak hod odkaz odkud to stahuješ:) protože to posíláni se většinou vždycky sekne:( mě to tak posílala kamoška a u 80% se to seklo tak sem si to musela stahnout ale mam to ještě v te horší kvalitě... tak kdyžtak sem ten odkaz šoupni *3*
      • ferrerrka

        Re: Re: twilight

        no ale to musis mit nejakej ten program:)a pak si vlezes na torrentz.com, das movies, twilight a hned to prvni....:)
        • carolincullen

          Re: Re: Re: twilight

          jo ták:D a ten program se nedá někde stahnout?:D třeba na slunečnici? nevíš jak se přesně jmenuje?:D
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: twilight

            no ja mam utorrent a vyhovuje mi,ale je to ruzny,myslim ale kdyz zadas do vyhledavace utorrent tak ti to nejde..je to takova zelena ikonka:)a nebo ti to muzu poslat treba pres ajsko:)zkusim to...
            • carolincullen

              Re: Re: Re: Re: Re: twilight

              no skust přes to icq to můžem třeba se to povede tak si mě prosím přidej 350-352-029 dík:)
  • janidlo

    super!!!

    jo je to moc dobrej film *3*
  • janidlo

    fakt nej

    je to moc moc dobrej film je dobre *4* *4*
    • dra

      Re: fakt nej

      souhla podle mě je skvělet :-) dokonce se mi líbí víc než nový měsíc *14* *14*
  • miley1234

    Stmívání

    Ahoj!Všichni kdo máte rádi Stmívání,napište mi do pošty.Díky! *3* *14* *10* *4* *1* *1* *3* *5* *14* *14* *14*
  • miley17

    jaka je vase nej knizka??

    ahojte!!!
    chtela bych se zeptat,jaka je vase nejoblibenejsi knizka??? moje sou asi vsechny!!! *1* *1*
    • Re: jaka je vase nej knizka??

      muj je teda rozhodne rozbresk. je nej!!!!!
      • -m.a.t.l.a-

        Re: Re: jaka je vase nej knizka??

        Stmívání, Nový měsíc a Půlnoční slunce.. :)) *3*
    • ducker

      Re: jaka je vase nej knizka??

      moje taky všechny čtyři plus to nedopsaná z pohledu Edwarda(Pulnoční Slunce)
  • knižky

    Ahojky, film jsem videla vcera-je to upe uchvatny-vazne me to dostalo, a taky jsem slysela ze jsou i knížky, mohl by mi nekdo rict jaky je prvni dil te knizky a pak i druhy atd. a kolik tk stoji, a jestli vubec stoji za to *3* Film je fakt NEJ!!!
    • lucypotter

      Re: knižky

      ahojik,tak první díl je Stmívání,druhý Nový měsíc,třetí zatmění a v ůnoru bude Rozbřesk a stojí okolo 350 kč,to jsou české názvy knížek ;)
      • Re: Re: knižky

        wow, dekuju moc!!
  • renesmeec

    klik

    http://world2.monstersgame.cz/?ac=v id&vid=160014158 *14*
  • ametkaa

    Stmívání v češtině

    No tak už jsem si stáhla Stmívání v češtině a musim říct že stačilo slyšet Belly hlas a málem jsem se počůrala smíchy *1* *1* *1* ..jako ty hlasy jsou fakt hrozný..vůbec to na ně nesedí..Edwardův hlas je taky strašný..celkově všechny prostě..už se na to takhle nikdy nekouknu *9*
    • nikous22

      Re: Stmívání v češtině

      proto mám radši,když slyším hlasy herců *15* a kdes to objevila?
      • ametkaa

        Re: Re: Stmívání v češtině

        http://uloz.to/1990335/stmivani.200 8.dvdrip.xvid.cz-woodox.of.ucu-2-.a vi
    • ametkaa

      Re: Stmívání v češtině

      nahraju to na uložto a dám sem odkaz
  • a.r.lavigne

    NEJ FILM

    jeste nikdy me žádny film nedsostal jako tady tenn je fakt best doufam ze se natoci dalsi dil *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit