Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ajulina

    .

    film se da stahnout na ulozto.cz.....fakt husty stranky mam film stahli a ted si ho zrovna vypaluju.... *5*
    • Re: .

      ahoj, prosim te a mas to s titulkama ? preposles pls odkaz ? *4* myslim ze tady bude vic lidi ktery to budou chtit *3* dekuju *14*
    • Re: .

      Ahoj prosimte psala si ze mams stahnuty film stmivani z ulozto?ja jsem to zkouslea ale uz mi to nejde zdarma:(nevis jak to udelat?nemhola bys mi ten film prosim psolazt na email jana.lutkova@seznam.cz jako prilozeny soubro dekuju moc:)
    • martina7

      Re: .

      Hej kdybys mi mohla poslat stranku s presne vyhledanym stmíváním tak mi ju pls posli budu ti moc vdecna .. Nikde to totiz nemozu stahnout viis :D Diiky moc *14*
  • ketrin107

    Český dabing

    Lidičky na uložto.cz sem našla odkaz na Stmívání v češtině, ale jde to strášně pomalu mám 3% a ještě mi zbývá skoro 16h stahování, tak jestli to opravdu moc chcete tak tady je odkaz: http://www.ulozto.cz/1985069/stmivani.2008.ac3.brrip.xvid.cz.dub..avi
    *4* *4*
    • nikola126

      Re: Český dabing

      moc děkujem za ten odkaz....ale ty hlasy to je příšerný....newim jestli to muze bejt horší v každým případě díky za ten odkaz
      • ketrin107

        Re: Re: Český dabing

        vím...mno ráno jsem si to pouštěla a myslela jsem, že spadnu z křesla, opravdu hrozný.
        Originál je nej *9*
  • pozrite si to

    Ludia nasla som stranku kde sa to da pozriet http://www.pozeraj.eu/movie-name-st mivani-sumrak-twilight.html
    *3*
  • lucinka9494

    hlasuj te

    Ahojky, musíme hlasovat všichni pro Stmívání na http://www.ceskatelevize.cz/program /knihamehosrdce/knihy/18946-stmivan i/ Stmívání je v knihách na 12tém místě takže musíme předběhnout ty ostatní knížky!!!!!!!!!! *3* *3* *4*
  • pajdulka22

    Midnight sun

    Ahojky,chtela bych se zeptat,jestli někdo nemate preklad Midnight Sun,ktery byste mi mohli poslat,prosim?
    • Re: Midnight sun

      ahoj...jj já mám midnight sun - půnoční slunce v překladu...ale není to celý, ale to je asi celkem logický kdž to ještě nedopsala?? chceš to poslat, kam?
      • Re: Re: Midnight sun

        ahoj , nemohla by jsi mi ten posledni nedopsany dil poslat prosim na email *14* ?? jsem do te knižky i filmu zazrana *15* pres den ctu knizky(podotykam že uz po 3) a po vecerech koukam na film *14* necekala bych ze me to tak chytne... tak pokud by jsi byla tag hodna a mohla mi to poslat nebo kdokoliv jiny tady tag bych ti byla moc vdecna *3* *3* *3* *3* *3*
        KaRuShaK@seznam.cz
      • pajdulka22

        Re: Re: Midnight sun

        Posli mi to prosim na meil Fiserova.Pavla@email.cz diky
  • tea301

    ahooj

    supéér film!! knížku jsem teda se přiznám nečetla a prý jsou některý pasáže v tom filmu úplně jenak než v knížce! nevím tohle neposoudím ale celkově se mi film moc mco líbí a jsem ráda že jsem molhla vidět i nový měsíc!
    • Re: ahooj

      Ahoj,četla jsem nejprve knížku,je sice silná,ale přečetla jsem ani ne za tři dny,a musí se teda nechat,že knížka je lepší,film mě zklamal,co jsem na něj koukala,je to úplně převrácený a hodně částí tam chybí.:(
  • marie1995

    Super filmíkk

    Tajto je úlně super filmíkkk!!!! *3* *4* *4* *3* *4*
  • bella1

    Dabing

    To ani neřikejte já to teď stahuju a dost se toho bojim *9* *9* *9* ... Tolik sem se na to těšila a podle toho co tu čtu si myslim že se na to budu dívat asi pořád jen s titulkama *9* *9* *9* ... Každopádně sem na to zvědavá a hned pak sem hodim názor.. BOJIM BOJIM BOJIM *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • tak co těšíte se na večer na stmívání? já hrozně *3*
  • roxanda

    parodie

    je to šok, ale nekdo udelal parodii na twilight... je to hruza, ale na jednu stranu se jim to povedlo *1* juknete sse!!!! http://www.youtube.com/watch?v=2MKz0gkcgAo *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit