Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jitkasa

    help :-))

    Ahojky tak tenhle film je naprosto božííí jen bych si ho chtěla někde stahnout. Tak jestli byste byly tak hodni a nedali nakej primej odkaz na stahnutí. Byly byste zlatíčka *3*
    • kiki.nnka

      Re: help :-))

      http://uloz.to/1086053/twilight-dob ra-kvalita.avi
      En bez titulků...musíš si je stáhnout...
      • jitkasa

        Re: Re: help :-))

        JJ díky už sem si to stahla a titulky už mam taky zprovoznění a díky mocky :-) a nevíš ještě jak to vypálim na dvd i s těma titulkama ?? Nebo neví to tady někdo ??
  • klara24p

    ...

    jdu mrknout na film;-)doufám, že budu stejně nadšená jako vy;-)
    • your-darling

      Re: ...

      to budeš...
  • Chtěl bych být Edward:D
  • :-)

    to jeupa bombastikej filmík *14*
  • iwettka

    Rozbřesk

    Ahojky nemohl by mi někdo z vás poslat na email-Rozbřesk....moc prosím....můj e-mail Ivettka.89@seznam.cz ....předem moc děkuji...
    • elik.cmelik

      Re: Rozbřesk

      ahojky ráda ti ho pošlu :) někdy zítra ju?:)
      • Re: Re: Rozbřesk

        poslala bys mi ho prosim taky???? *15* prosiiiiiim
  • u

    jsme sylšela že přijedou do kralových varu co je na tom pravdy???????????????,
  • ..

    videla sem film a moc se libi
  • klara24p

    super

    *14*
  • zanessa123

    Achhchchchchchcachchachchachchachcc h!!!

    No takže Stmívání....

    Jako první byl můj NEJ film HSM 3 ale oproti tomuhle je to kravina! Miluju Stmívání a Edward je tak tak ale tak krásnej!!! Na něj ani na film nemohu přestat myslet! Tolik mě to zaujalo že sjem přemýšlela...a dospěla jsem k tomu že si najdu podezřelého hezkýho kluka a nechám aby mě zachránil...ale Edwardovi se podle mě nevyrovná ani sám Zac Efron! *13* Na konci když Edward vysává z Belly jed...když jsem viděla ten jeho pohled...věděl že nemůže ale potřeboval se napít! Je to jako když jíte čokoládu...já žeru žeru a vím že budu tlustá jak vůj ale stejně ji jím protože mi chutná! To stejné prožíval on! Díval se na ni tak utrápěně! Takže: MILUJU STMÍVÁNÍ A EDWARDA! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • kiki.nnka

      Re: Achhchchchchchcachchachchachchachcc h!!!

      Souhlas:)
  • luida

    Sága Stmívání

    Miley Cyrus veřejně prohlásila Ságu Stmívání za kravinu!! Prý se jí nelíbí kvůli upírům, i když to ještě neviděla ani nečetla! Miley na upíry sice nevěří, ale má z nich strach.
    Myslím, že kdyby to viděla, nebo si to aspoň přečetla, mluvila by jinak!!!!
    • selena.g

      Re: Sága Stmívání

      Tovite ona si mysli ze kdyz se to neliby pani "superstar" nebu de se to libit nikomu a to se teda hodne pleta ta nafoukana MONTANA *13* *13* *13*
    • Re: Sága Stmívání

      ja naprosto souhlasim,podle me je ta hannah montana kravina!!!!!!! *13*
      • Re: Re: Sága Stmívání

        jj upa pravda *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit