Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak to dopadne

    ahojky chtěla bych se zeptat jak to teda dopadne uplně na konci?!jestli teda někdo víte?!
    • marka22

      Re: Jak to dopadne

      Edward se s Bellou vemou a budou mít dítě *3*
    • Re: Jak to dopadne

      Ahoj, jestli myslíš jedničku tak ta dopadne tak, že budou prostě spolu. Pak v dalším dílech podle knížky je, že spolu budou žít, pak se budou brát a nakonec spolu budou čekat dítě (napůl upíra a napůl člověka). No a Bella by ten porod asik nepřežila, tak jí přemění na upírku...ale to až ve 4 díle. Doufám že ti to takhle stačí...pačko
      • _sabruska_

        Re: Re: Jak to dopadne

        A když už jí přemění na upírku co bude dál?díky za odpověd
        • debussygirl

          Re: Re: Re: Jak to dopadne

          Dojdou tam Vultariovi, protže si budou myslet že Nessie je nesmrtelný dítě, což ona ale není a budou chtít bojovat ale Alice to uvidí ve svojí vizi a tak Cullenovi shromáždí taky vojsko nebo spíš svědky že Nessie není upír ale jen polo upír.
          • Re: Re: Re: Re: Jak to dopadne

            Moc díky,já totiž nemůžu sehnat tu knížku,,tak se zatím ptám jak to bude.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jak to dopadne

              jo ,budu moc ráda,já myslela ,že už vyšla jsem já trdlo..xD...tak když tak napiš na icq 406784048...ted tam momentálne nebudu jsem nemocná,tak zatím.
            • debussygirl

              Re: Re: Re: Re: Re: Jak to dopadne

              Není vůbec za co a no jestli bys chtěla tak já ji mám ale jako jen na pc protože knižně ještě nevyšla u nás. *3*
  • kikines

    ježiši já se tak bojím

    Hrozně se toho bojím, bojím se toho jak to bude hrozný moc moc moc jsem se těšila až mi to přijde domů, doufám, že jsem si to neobjednala s dabingem, protože Edward má tak krásnej hlas teda spíš Rob *1* Doufám, že to co tu píšete není pravda *9*
    • kkornyy

      Re: ježiši já se tak bojím

      je
    • nikous22

      Re: ježiši já se tak bojím

      boužel je to pravda,když sem to viděla s dabingem,myslela jsem,že že se podělám,ale pak sem se tomu,jak je to blbí prostě už musela smát *15* to by to všichni co jsou tady nadabovali líp než dabéři co to dabovali *13*
  • *****

    Prosím vas mam tady pár otázek:Bude v dalších dílech porád bella s edwardem nebo ne? A jestli ani na youtube v trileru sem videla ze asi budou mít dítě jo? a Jacob on bude chtit zabít edwarda nebo edward Jacoba???a mužete mi nekdo napsat vsechny díli po porade i ten breaking down bo co to......osobně si myslím jak sem tak koukala na trilery že to už spíš budou horory....Stmívání mi jako horor moc nepříjde ae to ostatní ano...mno už se těším až uvídím všecky..... *14* *14* *14* *14*
  • bellinka

    sraz..

    Ahoooj lidiscky jak se vam libi Twilight sraz v Praze?... *3* *15* *7*
  • anca.trhla.anca

    Jukni

    http://twilghtsagastmivani.blog.cz/
    Jukni na můj blog a zapoj se do soutěží a bleskovek
    Dikecc
  • Skvělěj film!

    Já jsem prvně viděla film Stmívání,pak sem neodolala a přečetla Nový měsíc,Zatmění i Rozbřesk...teť mám rozečtený Půlnoční slunce a konečně jsem viděla Nový měsíc.Od vánoc mám rozečtený i Stmívání....je to trochu na přeskáčku.... *1* No tak bych chtěla Stmívání s Novým měsícem pochválit,a napomenout Stephenii Meyerovou aby dopsala to Půlnoční slunce no a aby se knám to zatmění dostalo co nejdříve... *4* No a jen tak dodám že režisér co začne natáčet Rozbřesk to podle mě bude mít nejtěžší... *4*
    • lili1997

      Re: Skvělěj film!

      kde si sehnala pulnocni slunce kdyz jeste neni vydana jestly je nekde na internetu muzes mi to poslat *14* *14*
      • Re: Re: Skvělěj film!

        Já jsem si ho stáhla na ulož.to
  • Knihy..

    Film jsem ještě neviděla, dneska na něho jdu. Ale kniha mě naprosto uchvátila.. Za dva dny jsem ji měla přečtenou a když jsem zjistila, že je to trilogie, hned jsem si šla koupit 2.díl - Nový Měsíc, který jsem přečetla za jeden den.Už se těším na Zatmění.. nechci, aby příběh Bells a Edwarda skončil.. Miluju ho a ji nenávidím za to, že ho má :D .. P.S. Miluju tu postavu Edwarda z knihy, NE herce!! Edwarda jsem si představovala trochu jinak.. *7*
    • elio

      Re: Knihy..

      jo ty knihy jsou super ..me se vic edwart libi v ty knizce nez v tom flmu....ja sem na tech knizkach taky tak zavisla ...a tesim se na 3 dil...novy mesic..hm dobry akorat me docela nastval ten jacob...ja si mislim ze bi jse s tebou dobre kecalo....hm...tak odepis *1* *1* *3*
  • nymph

    baseball

    líbí se mi scéna kdy hrají baseball ale nevíte proč potřebují k hraní bouřku? To sem moc nepobrala... a všimla sem si jak pan Collins odpaluje tak v tom samým záběru Edward už běží ale hned v dalším záběru ( ukázán z blízka) ještě stojí a až pak se rozeběhně.... ale to jen taková malá chybička, jinak film ani herci nemají chybu. Myslím že celá upíří rodinka byla vybrána suprově :-) :-*
    • bellinka

      Re: baseball

      Jo je to najlepsi scena a je dost dobre udelana co se tyce techniky nekdo by si mohl myslelt ze je to skutecnost!
      a Bourku potrebuju protoze tim jak do toho daval silu do ty rany tak to potom vyda docela dost hlasitou strelu tak chapes bourka dela ramus tak proto!:)..ale bud v poho plno lidi to taky nepochopili a ja kdyz jsmto videla poprvy tak jsme to prvnich asi 3min taky nechapala ale pak mi to doslo!=D *15* *15*
      No ted jsme te ale zase trochu nepochopila ja vzdyt tam jde vsechno po sobe!.. *7* *15*
      • Re: Re: baseball

        Já jsem to pochopila až z knížky *1*
  • twilight

    ahoj ..ej lidi prosim was newite kdy bude w cesku zatmění a rozbřesk??diky moooc:)) *3* *14*
  • tominka_483

    :-*

    Knížka i film sou naprosto oužasný... *14* ten spalující pohled edwarda když jí zachranuje... *16* lidi..pomoct...já omdlívám...nej filmík jakej sem kdy viděla...strašně se těšim na nový měsíc...jen nemůžu sehnat druhej a třetí díl knížky... *9* *9* tak mocky bych je chtěla...pa...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit