Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vím sem to nepatří

    Ahoj...Hele vím že tohle sem vůbec nepatří ale na týhle stránce to žije a tam ne....zkrátka nemáte někdo v compíku brisingra? 3.díl eragona? vím že to sem opravdu nepatří ale na stránkách o eragonovi už dlouho nikdo nebyl...tak pls ozvěte se lidičky...nemáte? jak díky moc *4* *4*
    • lucik200

      Re: vím sem to nepatří

      Rada bych ti vyhověla ale nikoho v mém blízkém okolí tuto knihu nema...ale někdo to bude mít to uvidíš ty mindo vydím asi že to sem nepqatří tady máš hodnotit co se ti na filmu líbí a případné otázky ty píčo vymrdáná a když vydíš že eragon stranka je neoblíbená tak nechod seem do normal diskuse ne o dráčcích!!!!!!To je můj názor!!§§§
  • gabrilel

    Zkvěle

    Moc kvělí film libisemi už se těšim aš budu mit všechni tři dili doma.
  • marketa11

    film

    CHtěla bych se zeptat jestli nevíte kde bych mohla zkouknout tenhle film.
    • polianah

      Re: film

      na kinotip.cz
  • hannahmiley

    Film

    Mám adresu kde si můžete pustit celej film a zadáčo ale je to anglicky s českejma titulkama ale to neva:http://www.megavideo.com/?v=V5 QWFEIY Mrkněte se.:-) *3*
  • jo!!

    *14* *14* miluju tento film..ale jediné co mi vádí je to,že není česky!! *10*
    • Re: jo!!

      právě že ENG dabing je nejlepší - jejich orig. hlasy,ale zase máš štěstí ,že to vyjde na DVD CZ :) někdy okolo června-července :) *3*
      • Re: Re: jo!!

        CZ dabing je fakt pohodlný, ale nechci ho - bez jejich hlasů to není ono. sice jsou titulky dost nepohodlné, ale je to lepší než CZ. hlavně ten, kdo ten film miluje a vidí ho víc jak poprvé tak ten stejně ani titulky nepotřebuje a zná to zpaměti (jako já) *14*
        • jesseynka

          Re: Re: Re: jo!!

          bo jako já, film jsem viděla víc, než 100x a každou knížu z sagy jsem četla už 4x ted zacinam po páté stmívání...hrozně tě to vtáhne do dějě, pak ti je jedno, žes to už četla...mno upeee bezva!!! *14* *14* *14*
      • b.e.t.u.l.i

        Re: Re: jo!!

        anglicky je to milionkrat lepsi *15* miluju Robuv hlas :) *15*
        • deppimpact

          Re: Re: Re: jo!!

          přesnšě ČESKY to je humáč je to odpor anglicky je boží
    • Re: jo!!

      *13* kdyby byl česky, neměla by jsi z toho takový zážitek, protože dabované filmy jsou většinou dost odfláknuté a hlavně vlastně ani nevíš jaký hlas má který herec. sice je blbý číst titulky, ale je lepší že slyšíš jaké hlasy skutečně mají, než to co předvádějí naši dabéři - tomu se umění říkat nedá. *16*
  • hannahmiley

    Noo tak OK

    Nooooo tak se milovali oba jak Eddie Tak Bell.Byl to moc hezkej film.Nejdřív Bell oslovil Eddie(Edward a bell je Bella) a pak se do něj Bell zamilovala.a měli románek a jejim rodičům to nevadilo tak se měli rádi nato že on byl upír a ona jenom obyč holka ale eddie jí mockrát zachránil život.Moc good film. *14*
  • Tw

    jako suprově tam obsadili Rosalii.vubec sem nepoznala ze je to nikki reed *3*
  • CZ dabing

    To mi neříkejte, že ještě není oficiální CZ dabing *10* . Nechce se mi na to koukat v AJ. Kdyby přeci jen náhodou někdo na tento filmík(jen CZ) narazil, tak prosím mailněte odkaz ke stažení na VincentV@seznam.cz Moc moc díky
    • ferrerrka

      Re: CZ dabing

      tak se na to koukni s titulkama ne???:)
  • podívejte se pls :)

    ahojky... prosím podívejte se sem > http://nessie-cullen.blog.cz/ je to můj nově založenej blog a dávám tam svoje FanFiction... tak se podívejte a nechejte prosím nějakej koment... děkuju moc :) *3*
    • Re: podívejte se pls :)

      jasně že se na to podívám a zanechám koment *3*
  • simca2

    jj

    jj stmivani je nej hannah montana je takydobra ale milionkrat je lepsi stmivani vcera se se neni divala *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit