Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • isabella-bella

    HLASUJTE

    HLASUJTE PRO KRISTEN STEWART O
    NEJ SEXY ŽENU 2009!!!!

    ZDE : http://www.popsugar.com/6697616
  • beast

    pffff

    tohle je opravdu priserny film *15* *15* *15* *15* kdyz sem videl scenu jak tam litaj *1* uplne o nicem film je to pro slaboduchy blbouny co na tom tak vidite je ten buzno herec pattinson jinak dej je uplne o nicem je nudny a cely film je spracovany tak ze si pripadam ze to natacely v zeleny stoce
    • Re: pffff

      krávo!!!!!!ty ses narodila v zelený stoce co říkáš?líbí?jim se to tky nelíbí tk neser
    • Re: pffff

      když se ti to nelíbí, tak co sem lezeš?? běž si vylejvat mindráky někam jinam na tvůj názor není nikdo zvědavej!
    • Re: pffff

      tak na t nekoukej a di do pí.. nikdo nepotrebuje vedet ze se ti t nelibi. tady pisou lidi ktery to bavi tk nebuzeruj krávo!!! tebe jko nekdo nasilim nutil na t vejrat? v HSM zse poskakujou jk koko.. a nikomu t divny neprijde tkze newm c resis. ty upiri si u toho aspon tk kretensky nezpivaj debility. *10* *1*
    • mysak.kol

      Re: pffff

      je mi tě líto, nejspíš neumíš ohodnotit věc. To tě tak moc týrali, když jsi byl malý, nebo si šel na svět prdelí? Debile imbecilní *3*
    • Re: pffff

      no jestli se ti ten film nelíbí tak si teda pěkně zdegenerovaný. A když už se ti nelíbí, tak nám sem aspon nelez!!! *16*
    • sheepgirl

      Re: pffff

      Hej decka ja myslim ze nervovat se neni zbytecne.. tim lip pro nej,kdyz vas nastve..Ja to beru jako vec nazoru,ale myslim ze u me by byla vyhoda to ze,kdyby mi se neco nelibilo co mu jo,tak bych neudelala to co on..
      • mysak.kol

        Re: Re: pffff

        máš pravdu, proč se snižovat na jeho úroveň? Jak jsem řekla, je mi ho líto.
      • sheepgirl

        Re: Re: pffff

        *je zbytecne xD
    • sheepgirl

      Re: pffff

      Věc názoru kámo.. nemyslíš?..pokud tohle chceš někomu cpát tak na anti stránky,tady to máš zbytečné... *8*
    • b.e.t.u.l.i

      Re: pffff

      musis nam vsem kazit naladu.... ?? *7* kdyz se ti nelibi tak sem nelez...
    • Re: pffff

      přesně vypadni tohle je něco jako fun club jestli ti něco vadí vem si to do hrobu a neodsuzuj to nwm co by si dokázal ty...ale tak jako sklidni muselo to dát zabrat to natočit newíš co to obnáší a když tomu nerozumíš nekomentuj too..
    • Re: pffff

      tak se na to nečum a drž hubu!!!!!!nazdar... spis sbohem *15*
  • Prosím vás, může mi někdo vysvětlit, proč Cullenovi potřebujou k hraní baseballu bouřku? Dík :)
    • rada ti ti vysvětlím takže když je bouřka tak ty hromy jdou slyšet jako velké pořádné rány a protože Cullenovi jsou upíři a jsou dost silní takže když dají ránu je to uplně stejný jako ty hromy chápeš ....proto Cullenovi mužou hrát baseboll jen když je bouřka asi by bylo divní kdyby svítilo sluníčko a ted by byli slyšet takové rány bylo by to dost nápadný *3* *3* *3* *15* *15* *15* *3* ...no upíři nrchodí na slunko *7* *7* *7* *7*
      • kiss.miss
        upřímně je to padlí na hlavu :-)....njn ja se říká fantazii se meze nekladou...
  • Super

    Je to super film....Sice když se na to dávam už poněkolikátý(mam to stáhnutý z netu), je to nuda..ale už se těšim na další díly!! Přečetla sem si děj těch dalších dvou(ty ostatní tam nemaj), a už se těšim...Jacob mi přijde divnej..ne jako divnej, ale uznejte, že Edward je víc záhadnější :) *14*
  • Stmívání na DVD

    Ahoj vsem *3*
    Nemate nekdo info kdy se bude prodavat DVDko? Zkousela jsem internetove obhody a nekde slibuji cerven, nekde cervenec...
    Predem diky.
    Natalka
  • nic

    hey mate pravdu..........byla sem na tom v kine a vubec mi to nepripada jako romantickej horor,jako romantickej jo ae jhoror no nevm..........ae i tak *8* *14*
  • gabi5111

    Twilight

    Ahojte kto mi napiše stručny obsah toho najhlavnejšieho čo sa stalo v 4... ja prosto nevidrzim pokial mi ta kniha pride *1* *15* *15* *15* *1*
    • misicka24

      Re: Twilight

      no tak 4 je ta nejlepší! Tam se toho stane hodně nejzajímavějších věcí. fakt hafo.... *3* *14* *14* *14*
      • gabi5111

        Re: Re: Twilight

        bude tam mat Bella niečo s Jacobom???
        • n-abby-sciu

          Re: Re: Re: Twilight

          No, Bella ne. *15*
          A pokud tam Bella bude NĚCO mít, tak samozřejmě ne s Jacobem... *4*
          • gabi5111

            Re: Re: Re: Re: Twilight

            no tak to hej boze len si to predstav ze by po svadbe hned Edwarda podviedla *15* *15* *15* ale ako ta baba asi nebola triezva ak teda tu knihu citala *15* *15*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              no na Alece som zabudla ta ma fakt uzasny hlas *15*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              To jo, ale neskončil tak hrozně jako chudák Alice... *9* *1*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              no tak to mas pravdu a inak sa mi nehodi ten hlas co dali Edwardovi *15* *15*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              V češtině to nemůžu vystát, tedy pokud si z toho nechci udělat komedii a pořád to komentovat jak je to strašný dabing... nad originál vůbec nic nemá! *1*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              A prečo si to nestiahneš po česky???
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              Ok je to - http://www.youtube.com/watch?v=LBWq rnljUHk, - jsou tam i nějaké nové scénky "protkané" s těmi staršími. *4* Jinač teď jsem zase koukala na Twilight, konečně jsem našla titulky odpovídající mé stáhnuté verzi, no prostě skvělé, ke konci zase skoro slzy v očích. *1* Můžu se koukat stále dokola a nepřestane mě to bavit. *15*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              pošleš mi link na to video??? alebo je tu na osobnostiach???...
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              Včera jsem se koukla na nový trailer a musím říct, že už se fakt těším! Z toho prvního oficiálního jsem byla krapet zklamaná, ale teď už nejsem. Chjo ještě 3 měsíce... *15* *15* *15*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              ale bude možno že ešte lepšie nechajme sa prekvapit...
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              Tak to přeji pěknou dávku trpělivosti, máš se tedy na co těšit!!! *1* Rozbřesk je se Stmíváním nejlepší knížka ságy - teda alespoň dle mého názoru. *4* Jojo, to jsem tedy hodně zvědavá na New Moon, trošku mě mrzí, že už to nerežíruje Catherine, ale snad to bude i tak skvělé. *7* *15*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              ešte dlhych 14 dni *15* *15* *15* ma aj porazi do tedy *15* *15* ale oplati sa čakat a potom uz len cakat na Kini ked bude 2 cela natočena *4*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              Mám své vlasy ráda, ale tohle by asi nepřežily no. *1* Jo, je to tak jak má být - jako vždy zamilovaný a neuvěřitelně skvělý příběh. *4* A kdy ti vlastně příjde ta knížka?
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              no aj ja by som bola medzi tymi fanušikmi co by si vlasy trhali *15* *15* ale naštastie to tak nieje a všetko je tak ako ma byt *4*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              To by si fanoušci asi vlasy vytrhali. *1* Trošku jiný konec no, než jaký je doopravdy... první 3 knížky - ach ta láska!! A 4.? Rozvod, předmanželská smlouva, svěření dítěte do péče?? *15* *15*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              Ale to by som Edwardovi nepriala ani v tom najhoršom sne... ved ja ho mam rada =DDD ale bol by to sprosty koniec keby ze sa rozvedu =DDD
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              Teda! *1* Tak to by bylo něco, chudák Edward, myslím, že by si Jacob - schválně - nehlídal myšlenky... Jako co by následovalo... rozvod? *1* Asi jo no, nebo si nějak pletla jména. Jaj... *15*
          • gabi5111

            Re: Re: Re: Re: Twilight

            no fajn lebo jedna baba ma presviedcala ze bude mat to dieta neviem akym zazrakom s Jacobom *15* *15* *15*
            • n-abby-sciu

              Re: Re: Re: Re: Re: Twilight

              Tak to nevím co teda četla... taková blbost. *4* No, možná tak leda umělým oplodněním a to nevím jak by se to teda vyvíjelo dál ten příběh... asi hodně zajímavě. *1*
  • zanesskaaaa

    Baseba

    ahojec nivíte prosím někdo proč hráli te baseball při bouřce?? děaneec *5*
    • dennyx

      Re: Baseba

      protoze když odpálili ten míček tak se to rovnalo zvuku bourky tak aby to nebylo napadny ze hrmi kdyz svitislunko tak hrajou v bource xD *1* *1*
    • mysak.kol

      Re: Baseba

      Rána při dopadu byla ohlušující, hromová; odrážela se od hor – okamžitě jsem pochopila nutnost hromu.
      Míč vystřelil jako meteor nad hřiště a zaletěl hluboko do okolního lesa.
      (citováno ze stmívání, snad ti to pomůže.) *3*
    • Re: Baseba

      řekla bych že kvůli těm bleskům a hromům, ona je totiž mezi něma určitá doba a podle toho asi určovali ten čas, ale fakt nevim jestli je to tak. I pro mě je to celkem záhada *3*
    • sheepgirl

      Re: Baseba

      Ahoj.. (mam takovy dojem ze..)hraji pri bource ptze jsou silni a kdyby hrali v normal pocasi tak by je kazdy slysel *4*
      • Re: Re: Baseba

        ja si jako myslim že ne!!!
        • Re: Re: Re: Baseba

          no já už nevim jak to bylo přesně protože sem to tam četla (myslim v té knize stmívání) že aby ten rámus nikdo nepodezíral.sorry že to nevim přesně protože čtu ted čtvrto knihu jink nic.
      • debussygirl

        Re: Re: Baseba

        JJ já si to taky myslím protože přece jak Emmett a Edward do sebe narazí tak je to jako hrom ... *3*
        • sheepgirl

          Re: Re: Re: Baseba

          jn.. asi tak *4*
  • stmívani

    Ahoj vcera jsem vyrazila po dlouhej dobe do kina a vybrala jsem si filmik Stmivani,lepsi filmik jak tenhle jsem snad nevidela,kdydne bych sedela v kine od rana do vecera a koukala bych porad na ten filmik...a hlavne Edward je tam uplne k nakousnutiiiii *14* *14*
  • natule

    Stmívání

    Plosimvas nwte kde se natačelo stmívání??Páč Forks neny na mape mysim??!!! *8* *8* *14*
    • mysak.kol

      Re: Stmívání

      natáčelo se ve Vencouveru, ale Forks na mapě je. To městečko fakt existuje a Stephenie to ví a kvůli tomu ho i vybrala. Je to přesně podle jejích představ místa, kde žijí Cullenovi
      • natule

        Re: Re: Stmívání

        dikyy *3*
      • andreinka

        Re: Re: Stmívání

        tak to je drsný,já myslela,že to je jenom vymyšlený město

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit