Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kasnic

    film..

    ÚŽASNÝ,NEUVĚŘITELNÝ,NAPÍNAV
    • kasnic

      Re: film..

      Úžasný,neuvěřitelný,napínav
      • Re: Re: film..

        Presne ja ten film upa miluju a Edward je dooost hustej.
        Ale nejvic nevim proc se mi libi Alice *15* *4*
        • Re: Re: Re: film..

          Jo ta je good.Ale oni dva-->NEJVÍC.
      • kasnic

        Re: Re: film..

        Moc s eomlouvám,ale vůbec s emi nezobrazuje text!
        • kasnic

          Re: Re: Re: film..

          Tak to zkusím znova:
          Úžasný,neuvěřitelný,n apínavý,romantický-->prostě DOKONALÝ!Ten film je fascinujicí!Úžasný......
          Chtě la sjem se vás na něco zeptat nebo spíš poprosit.Četla jsem od vás pár příspěvků a doslechla sjem se,že sjou i další díly..knihy?filmy?..jestli někdo víte prosím dejte vědět.Czkazík na tento nick kasnic tady na osobnostích.Moc děkuju!
          • Re: Re: Re: Re: film..

            Stmívání je první z tetralogie knih, dalíš je Nový měsíc, pak Zatmění, nejnovější Rozbřesk (můj nejoblíbenější :o)). Všechny jdou stáhnout na netu. Pak ještě prosáklo na net prvních 12 kapitol Půlnočního slunce, cože je Stmívání z pohledu Edwarda. Ale asi zůstane nedokončen.
  • sraz

    Ahooj, prosím víte někdo o nějakých srazech??..četla jsem něco, ale vůbec nevím coe na tom pravdy..byla bych ráda, kdyby někdo napsal kdy a kde..díky:-)
  • klapulinka

    kuk..

    http://www.klapulinka.blog.cz/
    blo g o Twilight...snad se bude líbit, koukněte.. *1* *1*
  • ...

    Za 1. 20.11.2009 bude premiéra New moon v Americe ne tu. Tady ten film bude podle toho jak se tady budou lidi činit a pustěji to do kin.
    a za 2. Nevim ale přijde mi dost ujetý říkat - miluju Edwarda Cullena - vždyť to neni živá bytost - to je jen filmová postava *7* . Spíš kdyby ste nemilovali Edwarda ale Roberta - to už bych pochopila - on je živá bytost ne jen nějaká vymyšlená postava. Podle jeho rozhovorů byste pochopili, že on není Edward, ale někdo jiný, někdo o koho stojí zajímat se víc, ne jen jako o Edwarda Cullena.
    • bellinka

      Re: ...

      Ja si myslim ze ldii tu hlavne rikaji miluju Edwarda Cullena protze jim to prijde lepsi nez rikad Roberta Pattinsona ja taky sme ze zacatka porad rikala Edward... ted uz jsem zvykla ze rikam Robert ale ze zacatku mit o taky delalo problem a ze ho miluji ja nwm mno je to mozny ale teoreticky se to da rict o cemkoliv nebo o komkoliv!..Ja sice nerika ze ho miluju jenom ho pste mam strasne rada!:) *15* neprekonatelne rada *15*
      • Re: Re: ...

        víš že jsi myslím a dělám to samé :)
      • bellinka

        Re: Re: ...

        Jo a jeste my vime ze New Moon tady v kinech nebude 20.11. 2009 nebo aspon myslim ze to ady nikdo nerika aele myslim uze jsem nekde cetla ze by to MELO BYT 26-27.11 2009 nwm ale kazdopadne at uz je listopad! *15* *15*
        • Re: Re: Re: ...

          ano to máš pravdu, ať už je alespoň listopad - snad to tady bude co nejdřív - já to teda stahuju, tak snad to na netu bude co nejdřív *1* jinak on Edward je prostě pojem, ale Robert skutečnost a podle rozhovorů pro mtv atd je to dost zajímavý a příjemný člověk. takový "obyčejný" ne jak ho všichni vidí
          • bellinka

            Re: Re: Re: Re: ...

            Jo to jo!:).. *15* ja uz se nemuzu ani dockat *15*
            Hele ja si taky myslim ze je t uplne normalni clovek ale jak rikam lidi si raci reknou Edward Cullen nez Robert Pattinson!.. *3* *3*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Jo presne ve filmu je takovej uuplne zahadnej jako presne ma byt ta postava ale pak kdyz se na nej koukens at v televizi bo proste v naky show Tak je uuplne normalni!..Noo hele taky to nerada priznavam ale ja byhc ho asi taky prehlidla! *15* *9* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              jojo to je pravda. taky by mě třeba moc nepotěšilo, kdyby mě lidi znali jen kvůli jednomu filmu - a ještě mi říkali po mojí postavě - když jsem jich natočila víc neř jeden. ale musím teda říct, že kamery dělají divy. ve filmu je k sežrání, ale když se na něj podíváš normálka v rozhovoru pro TV tak je to úplně obyčejný kluk, kterého bych možná na ulici i přehlédla. ale něco na něm stejně je *4*
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Joo ja vim ja sice nevidela ten rozhovor ale videla jsem jako napsanej ten rozhovou mozna podobnej!Me by to taky sralo aby nekdo mel radsi postau kterou vlastne jenom hral a nic jinyho !..ze treba si de pro podpis vlastne Edwardu Cullenovi a ne Robertovi Pattinsonovi! *10* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              To je fakt že radši říkají Edward, ale i on sám se proti tomu hodně staví - říkal to v jednom rozhovoru. A má pravdu, musí být hrozný, když někoho lidi přehlížejí jako "jeho osobnost" ale vidí v něm pouze nějakou fiktivní postavu z filmu. Asi by mě to taky pěkně sralo. *16*
  • ahoj lidi nevíte kde se dá najít rozbřesk 2 část děkuji
    • Ještě nevišel ale v listopadu bude 2 část v kinech
  • Dakota Fanning, co hraje upírku Jane Volturi, má nový film Now is good, i já kluk z něho byl naměkko, tak vám by se mohl, holkám líbit. Umírá v něm na leukémii, je to takový jiný film o umírání. Je k němu i skvělý videoklip od zpěvačky Ellie Goulding - I know you care.
  • capinda

    úúúúúúúúúúúúúžaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa

    mno lidi uplne s vama souhlasim....je to ten nej filmik jakej sem kdy videla....edward,bella,jasper,alice ,rosalie,emmett,
    esmmé,a carlisle...upa nejlepsi upíři:-D ja sem na tom filmu uplne zavisla:-D jedna moe kamoska na nem byla vkine a od ty doby o tom filmu porad mluvila...a ja ji povazovala za blazna:-D a pak sem se na nej predevcirem podivala na netu...a od ty doby sem ho videla 5x ..... knizky sem jeste necetla ale podle ohlasu tady je urcite sezenu:-D a prectu si je take :-D mate pravdu kam se na to hrabe treba HSM at uz 1,2, nebo 3
    • Re: úúúúúúúúúúúúúžaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa

      naprosto nesouhlasim, je to špatně prostříhaný a na knížku to samozřejmě absolutně nemá
      • capinda

        Re: Re: úúúúúúúúúúúúúžaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa

        MNO JAKO JA VIM ZE NA KNIZKU TO NEMA...ZADNEJ FILM NENI TAK HEZKEJ JAKO KNIZKA....ALE ME SE TEN FILM LIBI....OBSAZENI...MNO PROSTE VSECHNO *1* *1*
  • Proč?

    No fakt koupila jsem si knížku v knihkupectví a těch chyb jsem tam našla ještě mnoho.Ale nevím jak je to možné tak se ptám jestli je to naschvál. *4* *9* *4*
    • n-abby-sciu

      Re: Proč?

      Je to chyba toho, kdo kontroluje knihy před tiskem... možná ještě překladače, ale to spíš ne. Alespoň si to myslím.
      • bellinka

        Re: Re: Proč?

        No ja jsme nemela zadnou chybu..myslim *7* *7* *7*
        • gabi5111

          Re: Re: Re: Proč?

          ja som nasla asi jednu ale boze to sa stane sak normalna chyba... a nerobim stoho vedu ako keby sa neviem co stalo...
          • Re: Re: Re: Re: Proč?

            Já pár chyb našla, ale taky nad tím nijak nepřemýšlím, hold se stane, jsme jenom lidi.
            • bellinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Proč?

              presne tak..ale ja tda zadnou nenasla mam pocit!
  • Stmívání.........:-*

    Kniha-------*14*upa supr-miluju ji.......:-*A další díly---to nemá chybu.....hlavně NOVÝ MĚSÍC.......Vůbec bych netušila,že Jacob by mohl být vlkodlak.....proszě pecka knihy..........A film Stmívání?????.....no co k tomu dodat....akorát mě trochu zklamalo obsazení ve filmu......Tak třeba Victoria má mít podle knihy rudé vlasy,Emmet má mít kudrnaté........ale jinak se mi to zdá celkem v poho.....Ale knize se stejně film nevyrovná....Ale jinak super podíváná.....:-*
  • arpa

    plís

    ahojky nemohl byste mi někdo prosím poslat odkaz kde bych si to mohla v češtině stáhnout ?? nemůžu to nikde najííííít *9* strašně moooooc chci Stmívání viděět. plllllllllsííííííík napište mi vzkaz bo na maila ArpinkaK@seznam.cz děkuju mooooooooooooooooc *4* *5*
    • Re: plís

      Bohuže stmívání nemůžeš stáhnout v češtině jelikož ještě není oficialně nadabovaný. *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit