Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deppimpact

    Už MÁM VŠECHNY...

    Už mám všechny díly stmívání nový měsíc zatmění i rozbřesk ale nejvíce mě štve ,že půlka knížky Rozbřesk je o Jackobovi *9*
    • iffe

      Re: Už MÁM VŠECHNY...

      No to mi ani neříkej, stačilo, že 2.díl Nový měsíc je skoro celý o Jacobovi a Edward je až někde na posledních možná 5ti kapitolách ?:o(
    • kajinek011

      Re: Už MÁM VŠECHNY...

      jo,celých 200 stran sem tam musela snéšet jeho pohled..fuj
      • mysak.kol

        Re: Re: Už MÁM VŠECHNY...

        jo souhlasím taky mě to štvalo. *10*
  • :-))

    lidi halooooo kde ste??? twilight je nej na svete a sem nikdo nechodi :(( ja vim ze se tu nic nedeje ae aspon jednou denne na to kliknout nikoho nezabije ne :)
  • grace.candrix

    NÁDHERA

    proste nádhernej film není k tomu co dodat dokonce i ty titulky mi nevadily ten pribeh me uplne dostal. Jsem z Edwarda na prasky *14* uz se tesim na pokracovani to bude pecka... *4*
  • kikinicky

    A co dabing?

    Neviete kedy nadabuju konecne Twilight???
    Sice aj v anglictine je to dost huste,ale nemala by som nic proti,kebyze este nemusim citat titulky... *1* sice uz to poznam naspamat *1* ale aj tak:D
    • mysak.kol

      Re: A co dabing?

      tak to netuším, ale nejsem si jistá, jestli nějaký náš herec bude schopný dát Edwardovi ten správný hlas. Nikdo mě nenapadá. Možná by bylo lepší, kdyby to nechali v té angličtině.
      • kikinicky

        Re: Re: A co dabing?

        ale za pokus to stoji *14* no nie? *7*
        • mysak.kol

          Re: Re: Re: A co dabing?

          tak to je samozřejmé. sama jsem zvědavá. jen si to nedokážu představit. *7*
  • kikinicky

    Inak a prečo každý neznáša Jacoba?!?!?

    Fakt ľudia,ja vás nechápem-veď nebyť neho,tak Belle v New moon,totálne šibne *1* Možno je niekedy ako vtierka,ale inak je niekedy pomaly suprovejší ako Edward....a myslím,že vo filme sa TAYlor
    dokáže vyrovnať Robovi,fakt...podľa mňa je dooooooosť sexi *14* *3* *14*
    • kajinek011

      Re: Inak a prečo každý neznáša Jacoba?!?!?

      hm..každému se líbí někdo jiný,tak myslím že by bylo lepší to tu už neřešit=)
      • kikinicky

        Re: Re: Inak a prečo každý neznáša Jacoba?!?!?

        a jo Jacob je uzasna postava *14* *14*
      • kikinicky

        Re: Re: Inak a prečo každý neznáša Jacoba?!?!?

        to ze bellu nechcel pustit k reneesme to len preto ,ze ssao nu bal...a inak sa mu necudujem ako sa choval k belle aj tak ved on chudak bol od nej totalne vyuzivany..aj ked vlastne dobrovolne..
        • kajinek011

          Re: Re: Re: Inak a prečo každý neznáša Jacoba?!?!?

          stejně si pořád myslím,že je to blb...ale nechci se hádat *4*
    • kajinek011

      Re: Inak a prečo každý neznáša Jacoba?!?!?

      hm..mě se nelíbí ani jeden z nich,ale to neřeším...jinak Jackoba fakt nemůžu snést..tobě se líbí jak se v rozbřesku chová k Belle?Ani k její vlastní dceři ju nechtěl pustit.. *16* *4*
  • luida

    Knihy

    Ahojte, prosím má někdo všechny 4 knížky v compu, nebo ví, kde jsou on-line????!!!!! Jsem zoufalá a pro mě je to hodně drahý!!! *9*
    • luida

      Re: Knihy

      Já bych je raději z compu.
    • ducker

      Re: Knihy

      Prosimtě mužu se tě zeptat kolik stojí ta knížka jen tak
      • larita

        Re: Re: Knihy

        Já 1 díl koupila za nějakech 300,-Kč kámošce k narozeninám.... a ty knížky mám doma ze slevou byli kazový ...všechny za nějakech 800 ,-Kč *3* *3*
      • n-abby-sciu

        Re: Re: Knihy

        Dobré je nakupovat přes net, za Stmívání jsem dala asi 300,-, New Moon nevím, ten jsem dostala na Vánoce, ale asi kolem 350,- stejně tak Zatmění... a Rozbřesk jsem si šla ihned koupit v den vydání do knihkupectví za 399,-... ale teď jsem viděla 4. díl i za 320,- . Na internetu jsou různé akce, takže se dají tyto knížky pořídit i "levně".
        • ducker

          Re: Re: Re: Knihy

          jj tak díky za informace *3*
      • luida

        Re: Re: Knihy

        V mým městě stojí 400!!!!! a to je 1600 za všechny!!!!!!!
        • misicka24

          Re: Re: Re: Knihy

          já jsem dala za jednu taky skoro 400 kč, ale cenově se pohybují stejně
          *14*
          • luida

            Re: Re: Re: Re: Knihy

            Njn, jsou drahý!
  • vrtulka

    Zatmění

    Lidičky chci se zeptat, jestli třeba náhodou někdo netušíte na kdy se asi plánuje třetí díl této ságy "Zatmění" do kin. Vím, že se to teď natáčí a někdo mi snad říkal, že by to mělo jít do kin příští rok v létě, ale to mi příde brzy. Tak jen jestli někdo netušíte *3* děkuji moc.
    • lucinka.dm

      Re: Zatmění

      v kinech od 30.6. 2010
      • vrtulka

        Re: Re: Zatmění

        no tak to je světový, děkuji ti moc *3*
    • n-abby-sciu

      Re: Zatmění

      Buď teda na podzim, nebo už v létě 2010 (někde jsem četla, že by film měl být v létě - někdy na konci června, ale jsou to jen neoficiální tvrzení, takže si musíme ještě počkat...) *4*
    • ducker

      Re: Zatmění

      četla jsem na internetu že 21.listopadu 2010 a máš to i na stránce Zatmění.
      *1*
  • your-darling

    dabing..

    nevíte někdo kde sehnat seznam kdo koho daboval??
    Díky *4* *4* *4* ...jak se těšíte na Rozbřesk??:-)
    • Jinač těším se šíleně! *1* *14*
    • jukni na google...jinač Edwarda dabuje Jan Maxián *3*
  • m.a.r.k.y

    help!!! XD

    cuzz vsichni!!mam takovej probleeem... nemate nekdo tu pisnicku jak hraje Edward Bellle na klavir stahnutou???ja jsem ji mela na mobilu,ae.. no dlouha historie... a stahovat mi diky meme debilnimu compu tky nejak nejde!!tk kdyby jste mi ji nekdo mohl poslat tk kdyztak napiste vzkaz!!diky predem!!! *1* *1* *1* *14*
  • Pato

    Ahojte nevíte kdy vychádzy nové série twilight 4 ? diky
    • Re: Pato

      ahoj stmívání4 bude rozěleno do 2 dílu ,1 díl bude jacobově smečce a o bellyně porodu a vyjde v listopadu2011,a 2 díl vyjde až za rok v listopadu 2012 ahoj nz..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit