Přejít na výpis diskuzí

Stmívání

FILM 24.6.2008 
2041 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wOw!!

    Teda jako...,. *14* ten film jako moct luksusní *3* nádhernej :o) Edward a Bella no prostě jako ůžaSnej dÁ se na to pořád koukat:)
  • antidicaprio

    vzkaz

    ahoj,napsal by ste mi prosim někdo vzkaz jakmile nový měsíc přeloží?předem děkuji za ochotu ,máte to u mě. *4*
  • roxanda

    nejlepsi

    je uplne nejleppsi film... ted ctu knizku stmivani a je to uplna luxus... *1* *9* *14*
  • edward

    to jo a hned po nem je taky peknej jacob
    a vubec otazka fandime belle *7* asi ne *13* nebo jo *5*
    • Re: edward

      já ji teda wuebc nefgandím..ona je děsná, a namyšlená..a bere mi roberta!!!
      • Re: Re: edward

        Bella ( Kirsten) ti bere Roberta? :D On je snad Tvůj? Pokud vím tak ne, a navíc Kirsten nechce Roberta, čti noviny a dozvíš se víc, že to není pravda, Robert je jen její kamarád a navíc není tvůj. Jenom na ni uboze žárlíš a závidíš jí. Nechápu jak Kirsten můžeš posuzovat, když ji neznáš tak zalez, krávo *16*
    • elik.cmelik

      Re: edward

      já teda ano!!!!!
      • ferrerrka

        Re: Re: edward

        ja ne:)pak uz me zacla pekne stvat:):).)
  • linkinwoman

    linkinwoman

    určitě jsou lepší knížky.jen jsem hooodně zvědavá jak se ten NM natočil. *5*
  • Tento film,teda rozbřezek 1 část je superrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!
  • Nádhernej film

    *14* Tohle je nádhernej film *14* Da se na to koukat porad..kdo nevidel,doporucuju *3* ..
  • pomocc!!!!!

    ahojky všichni nemohl by mi někdo poslat stránku kde bych mohla stáhnout Stmívání s českýma titulkama mocinnkkyyy děkujuu *4*
    • Re: pomocc!!!!!

      ahoj, tady máte několik odkazů. kde to stáhnete i s titulkama, je to v celkem slušný kvalitě *4*
      http://www.wareznet.cz/viewtopic. php?f=17&t=195356&hilit=twilight
  • blog

    Achooooj......máte tady někdo blog o stmívku nbo tak ??:...............tak mi dyštak napište....a já se mrknu...můj je www.twilight-twg.blog.cz
  • nechápu proč se řeší přetvářky.. lidi co jsem chodí pod jménem rob atd. ty to akorát víc vyborcuje,že tím spíš nepřestanou... je to nesmyslné a trocha nepromyšlené změnít něco nebo někoho několika hlasů... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit