Přejít na výpis diskuzí

Adam Lambert

OSOBNOST 22.4.2009 
327 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: =DDD

    ???Justin-Nee!!! Lambeeert ANO :* *14*
  • Re: CHCEME ADAMA V ČR

    Já chciii ADAMA v ČR a sakra moc!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Verunka

    Adam je prostě dokonalej :-* :o)
  • glambertfan

    CHCEME ADAMA V ČR

    Hledám fanynky a fanoušky Adama Lamberta, kteří by se zapojili do projektu "CHCEME ADAMA LAMBERTA V ČR"!!Písněte mi nebo si mě přidejte a já vám pošlu bližší informace.... *3*
  • Re: =DDD

    nechápu proč se bavíš o justinovi a miley když tohle je diskuse o ADAMOVI LAMBERTOVI *5* *13*
  • :*

    *14* nemam slov ty jeho oči,usměv a vlasy a o postavě ani nemluvím..dokonalej borec *14* škoda že je gay :( závidím že ho nejak borec bude mít *8*
  • Adam

    Adam je taaaaaak sladkej *14* má nádhernej hlas
  • martulii

    Re: =DDD

    no, tak to je opravdu úžasné :-!
  • tlapka055

    =DDD

    tak Adam se sem do česka asi nepodíva =DDD...no ale víte co je na tom super?????že SEM na 95% přijede JUSTINNNNNNN.......já tu nechcu Miley ale Justinkaaa ♥♥I love Justin ♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14*
  • sharpay1995

    Re: adam je žena

    Hahahaha... ty si tááák vtipná...:/
  • natali.rose

    happyyy

    KONEČNĚĚĚĚ, mi přišlo jeho CD!!! *14* *1* je úúúúžasný....stejně jako on *1* *14*
  • pettullka

    adam je žena

    má za sebou nějaké plastické operace nebo vypadá jak žena přitozeně *15*
  • janeinka

    Re: adam lambert

    sakryš moc hlasů tam adam nemá ale i přesto jsem hlasovala *4* nechci tam tu pofiderní miley co neumí zpívat, adam to je teprve třída a ne nějaká pubertacka... a k justinovi se radej nebudu vyjadrovat nebo by me to jeste nekdo zabil *1*
  • adam lambert

    ahoj pokud chcete aby adam byl v ČR tak děte na www.o2arena.cz a děte dolů na stránku a uvidíte anketu koho chcete vidět v o2 areně na výběr je justin bieber,adam lambert a myley cyrus a dejte archiv článku a hlasujte pro adama pro koho jiného.
  • martulii

    hlasujte :)

    http://www.o2arena.cz/O2arena/lstIn q.aspx
    prosím, hlasujte pro něj *3*
  • Adámek

    je to upa krasnej kluk škoda že je gay... Krásně zpívá *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Má Talent ! *14* *14*
  • here gay

    so here gay and not ashamed of it ... but sometimes my wife and I thank all of you are attracting likes me thank all *14* *14*
  • Adam

    Adam je naprosto dokonalej zpěvák, ke všemu nádhernej chlap, šílený charisma...:-)
  • martulii

    :-P

    prostě *14*
  • katarina78

    Re: Re: Fan projekt

    Zdrávím, jsem hrozně ráda, že se přihlásil další člověk, který to myslí fakt vážně. Přiznám se, že nás zatím moc není. O písničce hlasujeme na lidech, ale můžeš mi napsat i na mail katarina78@seznam.cz - podle průzkumu se nám to smrsklo na Music Again a Fever, ale kdybys chtěla jinou, není problém, zařadím jí do losování. Jinak projekt propaguje největší československý blog http://lambertsource.blog.cz/1007/h oliday-08-07-12-07-fan-project
    a pak to mám hodně popsané tady
    http://esme.pise.cz/40548-spo jme-sily.html
    Trvala jsem na třiceti lidech, ale asi to skrouhnu na dvacet, tedy pokud nebudu muset na deset, jenže pak to nebude český fan projekt, ale jen fan projekt, což by mě fakt mrzelo.
    Tak neváhej a napiš, jestli máš nějaké nápady a jakou písničku bys chtěla natáčet:-) Budu se těšit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit