Přejít na výpis diskuzí

Adam Lambert

OSOBNOST 22.4.2009 
327 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucynaa

    Re: sexy

    No právě, vždyť to je na tom to skvělé!Představte si, že bysme furt četli v novinách, s jakou herečkou chodí, s jakou zpěvačkou sev yspal..tohle by mě štvalo daleko víc..:DTo že je gay ho dělá ještě zajímavějším ^^
  • Re: top 10 zpevaci

    né...kláriiii...nééé.... na 1.místo nééé..ty víš jakto myslim... *1* *1*
  • martulii

    Re: top 10 zpevaci

    wow! jen tak dál! *1* a hned za ním můj další oblíbený zpěvák :) a to je z hlediska návštěvnosti?
  • moppsik

    Re: Re: pro ty co nemaji radi Adama

    Tjn.. *8*
  • Re: pro ty co nemaji radi Adama

    souhlasim...tohle je jen pro fanoušky Adama, takže nechápu co tady dělají *7* ..i když..není se čemu divit,když takovýhle STUPIDNÍ příspěvky píšou 11-tiletý fakani,že?
  • moppsik

    top 10 zpevaci

    Juhuuu Adam je 7. v top 10 zpevaci...Jen tak dal at je prvni!!! *14* *14*
  • martulii

    Re: Re: pro ty co nemaji radi Adama

    jo a pro některé nevzdělané se nepíše "GEY", nýbrž gay *15*
  • martulii

    Re: pro ty co nemaji radi Adama

    přesně...snad je to FANKLUB, tak nevím, co tu dělají! takže by jste měli hezky rychle vypadnout! já opravdu nechápu ty UBOŽÁKY, kteří umějí argumentovat jen typu: "pěknej vul a debil zkurvenej čurák..." měli by se spíš zamyslet trochu nad sebou a nedrbat do celebrit (to jim asi totiž jako jediné jde, asi neumějí zkousnout nějaký svůj mindrák)...takže TRAPNÉ *13*
  • martulii

    Re: Re: Re: Adam neni gay

    :)
  • moppsik

    pro ty co nemaji radi Adama

    Opravdu nechápu proč ty lidi kteří nenáviděj Adama píšou takovýhle kraviny..znáte ho snad?? víte jakej on je?? A co vám udělal?? hm?? To opravdu nechápu...chcete se akorát takhle zvíraznit o nic jiního vám nejde...A jděte do háje s těmahle příspěvkama... *16* Joo a pak mi řekněte jaký jste vy když takhle o adamovi mluvíte...
  • moppsik

    Re: Re: Adam neni gay

    No tak jsem to myslela =D
  • martulii

    Re: Adam neni gay

    že by? :D ale to se mi nezdá...jako je možné, že se s někým schází, ale je blbost, že by nebyl gay, spíš je bisexuál
  • moppsik

    Adam neni gay

    Ahojte tak jsem zjistila od sveho zdroje ze se Adam potaji schazi s nejakyma divkama...
  • Re: Re: =DDD

    Hele jak jsem se tak dívala na tu anketu, tak je to stejně nějaký divný.. Jeden den tam měl Bieber asi 20 000 hlasů a druhý den měl sotva 300, takže ikdyby to vyhrál Bieber, nevěřila bych tomu že je to nesfalšované... A navíc takový provokativní kecy sem vůbec nepatří, tohle je pro Adamovy fanoušky.!!
  • martulii

    Re: foto

    jedna hezčí než druhá! *14*
  • natali.rose

    foto

    krásný nový fotečky *3* *14*
  • Re: CHCEME ADAMA V ČR

    Ahoj,adam se mi moc líbí je to nejlepší zpěvák a kdyby byl v CR tak by me asi kleplo.... *14* *3* *14* *14*
  • moppsik

    Re: Re: Re: Fan projekt

    Ahojky Já bych se taky ráda podílela na tom projektu =) Ale bohuzel jsem si toho vsimla az ted %) no..ale jestli by to slo tak bych se opravdu moc rada podilela =)
  • christineverlieve

    Adam Lambert

    Má suprové songy *5* *3*
  • moppsik

    Re: Re: CHCEME ADAMA V ČR

    No ja ho tu cchi taky a nasla jsem stranku kde pro to muizeme hlasovat =) http://www.o2arena.cz/O2arena/lstIn q.aspx *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit