Přejít na výpis diskuzí

Adam Lambert

OSOBNOST 22.4.2009 
327 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Fan projekt

    ahoj :) četla jsem si tvé příspěvky ohledně toho fan projektu, který bys chtěla udělat a já bych se na něm taky ráda podílela :) třeba nějakých videem nebo podobně...takže nemáš nějaký svůj blog nebo web, kde jsi o tom rozvedla více informací? nebo kde je to hlasování ohledně výběru té písně :)
  • katarina78

    Re: Re: A

    Tak včera vyšla na Twitteru zpráva, přímo od Adama, že jeho učinkování ve filmu American Empire je omyl a neví, jakým způsobem se mohl dostat do obsazení. No, škoda:-(((
  • Re: Adam Lambert...=)

    na to mám úplně stejný názor...For your entertainment je úplně nejlepší a nejkrásnější je, když zvedá to obočí! *14* *14*
  • katarina78

    Re: A

    Ve filmu žádným, ale hrál v několika muzikálech, jeden je snad i k dostání v Americe na DVD. Tam hrál s Valem Kilmerem a sklidil veliký úspěch. Jmenovalo se to Desatero nebo tak nějak. Jinak se chystá nějaký film, kde by měl mít epizodní roličku:-)To se bude jmenovat American Empire:-)
  • sajlentis

    A

    Lidi kde hrál Adam??
  • nika1979

    Adam Lambert

    Adam Lambert jse fotil s GEORGE ALANEM O DOWDEM TEDA BOYEM GEORGE HERCEM MASKER Textařem. OBUM TO sluši to foto miluju je oba-☺♥☺♥☺♦◘♥
  • blog!

    Ahoj fanoušci Adama Lamberta <33,
    chtěla bych vás pozvat na můj nový blog o Adomovi,najdete zde novinky,fotky,grafiku a dokonce i povídku!Najdete vše na adam-lambert-cz.blog.cz.
    Moc se omlouvám za reklamu,ale můj blog je nový takže skoro o něm nikdo neví *9*
  • Re: milaček

    je sice krásné,že ho miluješ,ale píše se Zpěvák a bÝt jinak OKI *3*
  • tlapka055

    Re: milaček

    nn nejlepší je JUSTIN BIEBER!!!!♥
  • macenkai

    Glam Party

    http://www.facebook.com/?ref=home#! /event.php?eid=105239409528427
  • milaček

    ADAM JE TEN NEJKRASNĚJŠÍ SPĚVÁK KTERÉJ MŮŽE BÍT JA HO PROSTĚ MILUJI *14*
  • katarina78

    Fan projekt

    Tak tu máme hlasování! Pokud se zde najde někdo, kdo by se chtěl podílet na velkém fan projektu - video pro Adama,o kterém už jsem zde psala, tak právě probíhá hlasování o písničce!! Stačí, když mi do vzkazníku napíšete, kterou písničku byste jako klip chtěli a jak dlouho by vám asi trvalo, než byste své videjko natočili. Ráda bych tohle hlasování ukončila 25.7., tedy příští neděli. Dle předběžných průzkumů jsme s několika fanoušky smrskli výběr hudby na Music Again a Fever, takže máte jednoduššní volbu:-) Pokud by někdo potřeboval s čímkoliv ohledně videa poradit, neváhejte a ozvěte se!!
  • *Adam Lambert *

    Adam je fakt dobrej zpěvák - má SUPR hlas ale osobně si myslím že na to aby dojel do ČR je brzo, možná jako předskokan ale koncertování no nevim nevim....docela mě překvapilo že je gay to jsem vůbec nevěděla(i když pořád si tím na 100%jistá nejsem) ale trochu mi tak připadal,je to škoda - je celkem pěknej B)každopádně od Rickyho Martina to pro většinu z nás byla taky pecka ale zvládli jsme to :D od Adama znám zatím jenom 1 song a to je dobře známý What do you want from me a vážně se mi líbí *3* a když se v klipu úplně na konci podívá přímo do kamery nemůžu jinak než *14* :) je vážně výbornej tak snad to dotáhne daleko *4*
  • janeinka

    adam

    Má úžasný hlas, takový dokonalý... Škoda že je gay *5* Mohl by sem dojet jela bych klidně ze Zlína až do Prahy *3* Třeba se mu tu zalíbí naši kluci *1*
  • lena094

    Re: Re: Adam Lambert

    no nevim no *1* tohle jsem slyšela na Óčku tak nevim co je na tom pravdy..tak asi nic no *9*
  • xxx.fun.xxx

    Re: NOvinka

    nejdede to!!! *8*
  • xxx.fun.xxx

    AdAm LAMBerT

    LoWeWewEWeWe!!!Je upe sladky ja ho miluju!!Proc neprijede tady do CR ja tam pujdu na cerno a je mi jedno ze ten koncert bude v praze i kdyz bydlim v orlove!!ja ho chci videt na zivo miluju the!!!!!!!!!!!!!!je mi jedno ze je gay!!achjjj!!! *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *3* *9* *14* *14*
  • XxX.FuN.HoLcInKa.XxX

    janaadamlambert:ja ho tez miluju od doby co jsem ho videla!!je upe bozi ale videly jste v bravu je jeho fotka jak mu bylo 18!ty jj to beztak nebyl on!!milujuho a je mi jedno ze je gay!! *9* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Áááááá

    On je nejkrásnější,nejužasnější,n ejsympatyčtější prostě NEJ NEJ NEJ *14* *14* ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ =o**
  • katarina78

    Re: Adam Lambert

    Do ČR ne, ale do Evropy, tak bych to hádala na Německo. Ale psali o tom v Popcornu *13* kde si některými příspěvky nejsem zas až tak jistá. Mimo jiné tam u toho totiž psali i o tom, že Adam americkou Superstar vyhrál, což samozřejmě není pravda! *9* Tak těžko říct. Pokud si dobře vzpomínám, on sám měl prohlásit v rozhovoru, že na konci podzimu by měl dorazit do Británie. O ničem bližším k nám bohužel nemluvil *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit