Přejít na výpis diskuzí

Alan Rickman

OSOBNOST 31.12.2006 
374 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ec

    Alan♥

    Alan je super herec♥... *14*
  • aaron200

    Re: Prosím

    no tak v cestine ti asi velmi nepomuzu ale kdyz napises do google nebo co mas : Nazev filmu(napr. Hannibal) Megavideo a kukas *5*
  • xcornelia14

    ..

    Happy Birthday! *1*
  • .......

    happy birthday Alan!!! :D
    you are great actor!! *3* *3* *1*
  • přání

    Všecičko, všechno nej!!! Taky ho tak milujete jako já? On je tak úžasnej... *14* *14* *14* *14* *14*
  • všn

    vše nej,alane *14* *15*
  • ajinka1

    vše nej

    páni 64 tak to nevypadá *1* vše nejlepší
  • ewishqaa

    Vše nejlepšííí

    wše nejlepšííí alánku <33 *14*
  • hilaryduff1997

    Narozeniny

    Všechno nej.
    *3*
  • ...zuzika...

    *_*

    Vše nejlepší k narozeninám. Zůstaň takový, jaký jsi. Jsi úžasný herec! MTR *14* *14* *3*
  • ashlinka155

    mňam

    vše nejlepší!!! *14*
  • maryka13

    Narozky

    Alane, přeju ti všechno nej k narozkám!!! *14* *14* *4* MY LOVE *4*
  • wendy92

    Přeji

    Všechno nejlepší!!! Jsi vynikající herec.. *4*
  • Všechno nej!

    Fakt všechno nej k narozkám, seš bombastickej, skvělej, úžasnej, sexy chlap!!! Miluju tě! *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Re:

    <3<3<3<3<3 Vše naj naj naj k narozeninááááááááááááá áááám !!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • agnes1111

    Re: ===

    *1* *1* *1* Jistě. To jsi si myslela, že jsou to jeho přírosní vlasy?
  • janulka.m

    Re: Re: SNAPE

    hej, ale měl teda Snape Harryho vůbec rád? podle mě ne, ptz miloval jenom matku Lily... *7*
  • Re: Alan

    Byla bych ráda kdyby Snapeovský sestřich nosil pořád hrozně mu to sluší!!!!! *14* *15*
  • Re: Ahojky

    V tomhle jsme naprosto stejný, furt se dívám na ten film a furt čtu knihy (samozřejmě o Harrym) už jsem asi závislá!! *1* A nejvíc mě zaujal Harry P. a Princ dvojí krve. *14* A mí nej postavy jsou Draco Malfoy, Lenka Láskorádová Fred a George Weasleyovi a můj milovanej Snapeáček!!!!! *14*
  • Re: :)

    Když jsem se v knize dostala k Snapeově smrti a jeho vzpomínkám (v 7. díle), tak jsem brečela že jsem málem vytopila celý náš byt. Bylo to fakt dojemný.
    Alan je můj nejoblíbenější herec (až na Toma Feltona na toho nenechám dopustit)!!!
    *3* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší