Přejít na výpis diskuzí

Alan Rickman

OSOBNOST 31.12.2006 
374 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bellatrix22

    Re: SNAPE

    jj... hlavně se brumbál zachoval jak debil... dát si ten prsten na ruku... no je to normální??? a chudák Snape to pak odnese... taková krutá smrt... *9* *9* *9* *16* *16* *16*
  • jjannissekk

    Je boží..

    On je prostě boží,skvělej,úžasnej,bomba herec,nevím,co ještě dodat,vážně,poklona. *14*
  • Re: Re: ===

    jasný:D mě to ani nevadí páč ono je dost těžký nemýt si vlasy (hlavně v prvních pěti dílech, protože v 6. už je má nějaký načepejřený:-))

    Je úžasnej i kdyby neměl žádný vlasy ;-)
  • hoffmy77

    Re: ===

    To má paruku ,ale sekne mu co ?:))
  • ===

    prosímvás, nevíte někdo, jestli v Harry Potterovi má paruku nebo ne?
    dík.
  • wendy92

    Re: Re: Děti

    Nemá děti, ale jeho přítelkyně je jeho dlouholetá partnerka. Někde se sice píše že á dvě dcery Claire a Amy a on o nich v rozhovorech i mluví, ale to jsou jeho neteře. *4*
  • maryka13

    Re: Děti

    děti nemá má jenom přítelkyni *3*
  • agnes1111

    Děti

    Nevíte, jestli má děti a ženu?
  • maryka13

    Re: Re: Dopis

    já sem jednou dala zadost o autogram AR ae bohuzekl nebyl v Anglii. Chci o to pozádat znovu *4*
  • Re: odpověd kdo dabuje Severuse Snape

    Děkuju ti moc Mišičko :-*
  • Re: Re: pro martinu

    Ale kdybi ste si přečetlui relikvie smrti až do konce debilové tak pochopíte že brumbála zabil severus na jeho(brumbálův)příkaz tak radši mlčte!!
  • Re: Ahojky

    Jo tak to sme na tom stejně naši mě div dneska nevyhodili z baráku "Zase pouštíš Fénioxův Řád!!! jenže já ho milujuuuuuu!je to těžký to pochopit????!!!
  • ewishqaa

    Re: SNAPE

    asi ano máš prawdu.... brumbál ale podle mě udělal dobře že mu neřekl o relikvijích pač jediný cíl byly viteály ačkoly relikvie mohli voldemortovi hodně pomoct ...brumbál to měl naplánovaný geniálně...je to ten nejlaskawější pán jakej kdy mohl být...někdy si přeju bejt "kouzelnící" v bradavicích.... je to lepší swět...nety hnusní fetáci apod. jako tady...
    PS ste tu fajn lidi
  • Re: sexy

    mno tak s tim musi souhlasit kazdy kdo je tu ve fanclubu :) *14* *14* *14* i ja ho zboznuju *14*
  • maryka13

    Re: sexy

    souhlasím *14* *14*
  • sexy

    BOŽE TO JE TAK SEXY CHLAP *14* *4*
  • maryka13

    to je nej chlap

    podle mě je alan rickman úpe nej chlap na světě. Úpe ho zbožňuju sem jeho velka fanynka *4*
  • Prosím

    Nevíte někdo kde najdu nebo kde si budu moci stahnout film Merse?Kde hraje hlavní roli Alan Rickman česky to rpi neni a titulky nemuzu sehnat kdyby někdo vedel napište určitě na email dekuju moc
  • SNAPE

    Nemyslím si,že zemřel nepochopený ano,jako možna trošku,ale předal vzpomínky Harrymu,stejně si myslím,že i kdyby nezemřel nikdy by mu to neřekl,že miloval jeho matku a otce nesnašel(což harry veděl protže v každem dile na něho naražel).Harry aspon pochopil,že mu pomahal pač si myslel,že to byl hajzl a mysli si to více lidí,co knížku nečetli,ale ja se divím,že ho pořád chranil jak ho v 3díle hodil do te postele tak ja bych se na něho vykašlala *15* .Ale brumbál se ukazal trochu jako hajzl :D
  • ellie007

    Re: :)

    Rowlingová je suprová spisovatelka ale za to že zabila Snapea bych ju dala pár facek *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší