Přejít na výpis diskuzí

Aleš Cibulka

OSOBNOST 23.7.2007 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten příspěvek pode mnou má pravdu.
  • alvinka
    *14* *14* *14* *14* love
  • Ty dva příspěvky pode mnou mají pravdu.
  • Zdravím pane Cibulko. Marně hledám nějaký přímý kontakt na Vás. Mám několik starých předválečných časopisů z hereckého prostředí. Možná by se Vám to líbilo. smutny4@seznam.cz Zdravím Vás Zdeněk *3*
  • Ty tři příspěvky pode mnou mají pravdu.
  • Ty čtyři příspěvky pode mnou mají pravdu.
  • Vážený pane Cibulko, předem Vám chci popřát hodně zdraví a pěkných pořadů, které rádi s manželkou posloucháme. Chtěl jsem Vás poprosit o email Vašeho p. otce s kterýn jsem chodil na průmku v Děčíně. Na posledním setkání spolužáků jsem nebyl,protože jsem byl po operaci srdce a ztratil jsem kontakt s Vaším otcem, bylo by možné zkontaktovat na emailu jena.knotek@seznam.cz. Moc děkuji a přeji další pěkné pořady. Jan Knotek.- *3*
  • Dobrý den pane Cibulko. Líbí se mi váš zájem o herce 30 let. Chtěl bych se vás zeptat, kde je pochovaná Hana Vítová. Předem děkuji za odpovědˇ. pavelkubica79@seznam.cz
  • Dobrý den, pane Cibulko, dnes jsem poslouchala na ČR 2 diskusi se zástupcem jedné banky, který radil nám všem, jak na úvěry apod.-to není důležité - a použil nesprávně dále zmíněné slovo, což mě vlastně přivedlo k tomu Vám písnout.
    A to proto, protože moderujete pořad o češtině a moc Vás prosím, aby jste "někam" vsunul poznámku o správném využívání slova a pojmu "PŘEHRŠEL" a PŘEHRŠLE". Všichni - a slyšela jsem i od pana prezidenta - spojují tento výraz pro označení něčeho, čeho je mnoho, ale jde o pravý opak. Přehlšel je vlastně významem pro něco víc, než špetka, tudíž přehršle asi něco víc, než 3 špetky. A špetka, jak všichni víme - je prostě špetka (něco jako na špičku nože). Samotnou mě bude zajímat, jak a jestli to Vy uvedete na pravou míru, aby se Češi naučili toto slůvko správně používat. Děkuji a moc Vás zdravím
    Kroupinka
  • Souhlasím s výše uvedenou kritikou dnešní výchovy. Chybí selský rozum jako všude u nás! /Příspěvek z 3.12/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit