Přejít na výpis diskuzí

Alessandro Preziosi

OSOBNOST 31.12.2006 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dovolená

    hele alssandro na tu dovolenou v egyptě nikdy nezapomenu.ahlavně na to jak jsi říkal že nic horšího než serál elisa di rivombrosa tě nemohlo potkat.tak zas někdy v egyptě nebo na sardínii.budem se těšit.
    • Re: dovolená

      Není jen Pauline, která tak dobře ovládá cizí jazyky ale i Ty Theresso jsi na tom tak dobře. Nicméně nemohu uvěřit tomu, že Alessandro Preziosi, který až tak moc nedává interview a je v italském tisku vedený jako nedostupný, že tento muž s červeným diplomem Ti potřeboval sdělit, že seriál Elisa di Rivomrosa pro něj byl tak zdrcujcí.
    • Re: dovolená

      Technický dotaz, v jaké řeči jste vedli konverzaci?
    • Re: dovolená

      super příspěvek, až na to, že Preziosi v Egyptě nebyl, natáčel v Tunisu a dovolené tráví se svou dcerou na Capri
      • Re: Re: dovolená

        ale on byl na dovolené s nma a se svou rodinou letěli jsme tam společně... *3*
  • moninqa

    Vše nej

    *7* K tvím nerozeninám Ti přeji jen to nej...ať se Ti daří v práci ať máš radost ze života, také hodně lásky, štěstí, zdraví, pevnou vůli.... Ti ze <3 přeje MoninQa *14* *14* *9* *14*
  • moninqa

    gratulace

    Všecičko nej nej k tvojim narozeninkám hodne štěstí zraví a lásky ti přeje tvoje faninka.... EvišQa*3* *14* *5*
  • výmyšlost

    *3* tak by mě zajímalo který cvok si vymýšlí takové nesmysli o tom že se Alexandr nekoupe když jsem byla v Itálii na jeho premiéře v divadle a trošku jsme si povídali protože se známe z divadel chvíli jsem tam hostovala a byl úplně normální i s Viktorii a malou Elenou . Nemám ráda když se o přátelích mluví špatně *4*
    • Re: výmyšlost

      tys tam byla taky. presne ja taky nesnasim kdyz nekdo o kamosech keca
    • výmyšlost

      Moc Vám to závidím, že jste s nimi mohla setkat osobně o něčem takovém se mi bude zdát celý život *4* Jsou to úplně normální herci a získali si sympatie celé mé rodiny *4* můj sedmnáctiletý syn se zamiloval do Vitorie a já jako matka do Alessandra. Když šel Elisa měli jsme každý oči pro ty dva. *4* Byli bychom mohli rádi kdyby jsme mohli získat autogram obou představitelů s podpisem. *4*
  • Alessandro Preziosi je smraďoch

    Na veřejnost prosákla poněkud nechutná informace. Herecký idol Alessandro Preziosi (35) údajně ne­ní velkým fanouškem osobní hy­gieny.

    Je to opravdu nechutné. Alessandro neustále pracuje, je ale schopný se několik dní nesprchovat a to si dovedete představit, jak pak zapáchá,“ prozradila jedna jeho nejmenovaná ko­legyně.
    Alessandro Preziosi se prý příliš často nesprchuje, a tak údajně zapáchá.

    No fujky, fujky...
    *9* *9*
    • Re: Alessandro Preziosi je smraďoch

      Pauline, tentýž dotaz jako na Theressu, v jaké řeči jsi diskutovala s nejmenovanou kolegyní Alessandra Preziosi?
      • Re: Re: Alessandro Preziosi je smraďoch

        Opravdu, také by mě to zajímalo, jaký jazyk tak bezvadně ovládáte, že můžete řešit i tak specifické otázky, díky
    • Re: Alessandro Preziosi je smraďoch

      NO VÁŽNĚ ZÍRÁM NA TO,CO SE TU PÍŠE!ALESSANDRA SICE NEZNÁM OSOBNĚ A NIKDY JSEM SE S NÍM ANI NESETKALA!TAK HO NEHODLAM SOUDIT!ALE VŮBEC SE MI NELÍBÍ TO CO TADY PÍŠETE!!!HRŮZA!!! *13*
    • Re: Alessandro Preziosi je smraďoch

      Žasnu, jak na tak seriozních stránkách může někdo psát takové špinavé nehoráznosti. Podle toho tady italští herci vyhledávají neznámé Čechy, aby jim sdělovali dojmy o svém slavném kolegovi, to snad není ani možné vymyslet.
  • drd

    Jseš nejlepší herec a nejkrásnější jsem tvoje fanynka!!! *14*
    • Re: drd

      to jsme tady fanynky asi vsichni ne
  • mgr

    *13* Si ten nej nej nej clap na světě. Žeru tě. *4* *14* *14* *14*
  • Alex

    PŘEJI TI VŠECIČKO NEJLEPŠÍ K TVÝM KRÁSNÝM NAROZENINÁM HODNĚ ZDRAVÍČKA ŠTĚSTÍČKA A SAMOZDŘEJMĚ LÁSKY DO DALŠÍCH LET TI PŘEJE MOJA . DOUFÉM ŽE SE BRZY ZASE UKÁŽEŠ V TELEVIZI V NĚJAKÉM SERIÁLU I S VIKTORII .ZATÍM AHOJ A POŘÁDNĚ TY NAROZENINY OSLAV.TVÁ FANINKA MOJA *14*
  • WOW!!!!!!!!!!

    No co dodat,krásnej,sexy chlap a ještě ke všemu hrál v mým nejoblíbenějším
    seriálu.Nádh era!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • fabri

    roprvé jsem zjistila jaký je opravdový muž když se dívám na elisu tak mi to tak připadá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit