Přejít na výpis diskuzí

Alessandro Preziosi

OSOBNOST 31.12.2006 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pres pul roku zadne nove prispevky

    Zmizel z oci, zmizel z mysli. *9*
  • Alessandro....

    Ahojky prosím kde se dají sehnat písničky od Alessandra Prezziosy?Jestli někdo víte napšte mi na mail-díky verča---vavrova.ve@seznam.cz
  • Písničky

    Měl bych prosbu, sháním také písničky od A.P. pro manželku.*1* Pokud někdo víte odkaz dejte prosím vědět *9* Díky za klidnou domácnost Jezevec . *5*
  • pomoc

    nevíte kde má alessandro na netu nějaké písníčky já jsem slišela jenom jednu ,ale ta teda stala za to on je pristě suuuper *4* jo tak mi prosím napisajte tady ju já jse sem stejnak budu dívat ksždý den děkuju *4* pro holky: to je krásnej chlap že ??????? *14* je to andílek *4* ..... *14* TI AMO SEMPRE ELISA *14*
  • miluju tě

    alessandro je prostš super a nejen jeko alessandro ,ale i jako fabrocio on je prostě krásný já mám jeho fotky všude vilepený já tě doopravdy miluju není to jen tak že jsi řekneš další bláznivá fanynka jsi fakt strašně moc pěky a viki je taky strašně krásná vi dva se k sobě tak strašně hodite že to neni eni možné *14* jo a abych nezapoměla já jsem ještě viděla na netu tu vaše krásné miminko to je hotový andílek *4* M.T.M.R jsi primě všechno já se sice jednou vdám a budu šťastná se svym suuuper klukem (snad) ale na tebe nikdy nezapomenu jwsi muj vzduck který dýchám jsi mé slunce které mě zahřívá když mě něco trápí vždycky sa podívám na tvoje krásné fotky a je mi zase dobře já na tebe nikdy nezapomenu vžidci tě budu milovat ale nikdy spolu nebudem já to vím a proto jsem ti to chtěla alespoň napsat TI AMO SEMPRE *14* nikdy nazapomenu nikdy přísahám *14*
    • Re: miluju tě

      a na jake strance jsi videla to mimco?
  • PROSÍM POŠLETE MI NĚKDO VIDEO KDE UMÍRÁ FABRI.Neviděla jsem to a nejde to stáhnout moc prosím !!! Děkuji *9* *14*
  • FABRICIO ZEMŘEL TO NE!!!!A novej nástupce je Christian *9* *4*
  • A ta úvodní fotka je tady děsná....to by mě zajímalo, kdo ji tam dal *16*
  • Akorát je škoda, že u něj neni životopis.... *9*
  • Ach joo mě tam prostě ejdou dát žádný obrázky... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit