Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Martino ty budeš kund@ non plus ultra.Bačové na tebe čekají blbko
  • Čtu si příspěvky a klikám. Bohužel, hlasování je zkreslené, nelze tudíž diskuzi věřit. Hlasy naskakují opačně nebo vyskočí hláška, že z počítače bylo již hlasováno, což je totální nesmysl.
    Tak se tady ani nemusíte dohadovat, je to o ničem.
  • Nechápu smysl tohoto sdělení! Další pomatená ..............
  • Všem, kteří chtějí volit Babiše: ANO 2017 - BUDE HŮŘ!
  • Netuším, co dělaly zapálené soudružky, ale je mi celkem jasné, co dokážou Kalouskovo přisprostlé, fanatické propagátorky. Vypadá to ale spíš na jednu tetu v několika přestrojeních.
  • No to snad dělaly zapálené soudružky?
  • Po přečtení vašich nechutných příspěvků si slušný člověk musí akorát odplivnout!
  • Pan Babiš by se na rozdíl od vás domluvil i Rakousku a nejen tam, protože je to vzdělaný a inteligentní člověk. Aby jste se tím češstvim nezalkla. Jak si vůbec někdo tak primitivní, jako vy může dovolit někoho kritizovat. Tak sprostou ženu, už jsem dlouho nezažil, je mi z váš špatně, styďte se. Antonín
  • Ano brzy budeme posílat kontrolní hlášení soudruhovi Burešovi kolik jsme vypili piv.....a o čem jsme u nich mluvili.Ale co ve státě,kde i komunisté nejsou mimo zákon.V.
  • Proboha, Kocáb by měl vypravit vlak Slovákům. Už má zkušenosti
  • A ať se ten s..č přestane navážet do Kalouska!!! Sice není ideální, ale je aspoň Čech! To si necháme od zasranýho Slováka diktovat podmínky? A další slovenská d...a je na Magistrátu? Kdy to jako skončí?!?! Myslela jsem, že už v 1993!!!!!!
  • Omlouvám se, chtěla jsem napsat "konverzovat slovensky"
  • Já si myslím, že by měl táhnout, odkud přišel a vzít s sebou všechny zasrané Slováky, kteří se v Čechách roztahují, jakoby tady byli doma!!! A přitom nemají ani tolik slušnosti, aby mluvili česky!!! Kde to jsme?!?!?! Ať si táhnou pracovat třeba do Rakouska a tam si zkusí konverzovat česky! Do hodiny budou bez práce!!! Jak dlouho to, my Češi budeme zase trpět?!?!?
  • Reaguji pane bezejmenný jenom aby jste si nemyslel,že vám dávám za pravdu.Pokud jste zdravý,najděte si práci a nepište hlouposti.Babiš vám také nic nedá,má to pro sebe.
  • Supr Miki !!!!!!!Sto procent pro Vás.V.
  • Paní Marcelo, znám odborníka, jmenuje se Chocholoušek, určitě Vám pomůže. O dutosti, byť Vámi, jak čtu, bych se raději nevyjadřoval. Je neuvěřitelná hloupost v našem národě. Hlouposti a slepoty ...... Ve většině případech, zvláště u Vás, slova jsou zbytečná a zcestná.
  • Tak to je ubohé antikalousku.Jak vidím prázdné sudy nejvíc.......
  • Pane Miki, na sociálních sítích nekomunikuji, ale Vám bych chtěl rád odpovědět a uvést do reality, u nás už není, co rozkrást. O to se postarali pánové Klaus, Sobotka a hlavně Kalousek. Takže na pana Babiše už nic nezbylo. Asi jste dobře investoval v minulých letech, např. výhodně koupil byt OKD *6* . A teď vidíte, že pán, který stál za prodejem bytů, které stálo daňové poplatníky 6 miliard, nám dělá předsedu vlády. A proto těmto zlodějům vadí pan Babiš, který se jim snaží zabránit v dalším rozkrádaní naší republiky. Ten, kdo nám diktuje podmínky, je EU a ne pan Babiš. Chápu, že se nad tímto ani nepozastavíte, jelikož Vám, podle mého názoru, chybí základní přehled o předešlé a stávající situaci v teto zemi. Určitě to nebude Vaše chyba. Každý na to nemá, Váš psaný projev, tomuto odpovídá.
  • Kradeš málo tak jsi zloděj, kradeš hodně tak jsi král!!! Viď Andreji!!!
  • Tak to přesný.AhoJ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit