Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A vy,kdybyste byl chytrý,chybu přejdete,protože v podstatě má pravdu.Jenom tam je malá chyba-takže chvalitebně.Vlasta.
  • Chyba se vloudila,ale má pravdu.Nemudruj.
  • A vy se vraťte do školy na doučování českého jazyka. Je dost trapné se někde k někomu nebo k něčemu vyjadřovat, když neznám ani základy mateřského jazyka.
  • Měl by se vrátit na Slovač kde to roskrad a ne tady diktovat Čechum podmínky *12*
  • 100% pravda! Babiš musí vyhrát ve volbách, jinak se opět vrátíme do hnojiště, ze kterého jsme se konečně začali díky jemu pomalu vyhrabávat. Naštěstí mu většina rozumně uvažujících voličů svůj hlas dá.
  • Pan Babiš má pravdu. Tak lhát, podvádět a krást jako on pan Sobotka opravdu neumí.
  • Jsi trapnej.
  • Paráda Jiří !!!!!!!!Děkuji.
  • Paráda.Děkuji.
  • Bureš to hraje na lidskou závist a malost.Přitom skoro každý může podnikat.V mém okolí je například spousta volných trafik atd.Ale to byste museli makat!
  • Běda tomu,kdo pohoršení přináší.Jdi domů soudruhu Bureši- odkud tě vyhodili.
  • To řekl ten pravý, bývalý estébák Babiš. ČSSD má také plno másla na hlavě, také se Sobotkovi leskne na hlavě. Takže ČSSD ani ANO, jsou to paraziti ze stejných hnízd, jeden z čapího. Nahánět malé podnikatele s EET, to umí, ti musí poslouchat, ale co ty velké, hlavně německé firmy, které neodvádějí žádné daně do našeho rozpočtu nebo jen tak baj vóčo něco, aby si hubená česká koza trochu kousla a tlustá německá sví.ě si žrala čím dál víc.
  • Je to slovensky ekonomicky přistěhovalec ne naš posnikatel
  • BUREŠ,,je nebezpečny,nema žadny program jen sobě zvyšovat dotace a přidělovat statni zakazky.Ma moc velky žaludek. Byvaly komunista ma propagandu zvladnutou.
  • „Vypadá to, že soc. dem. úspěšným lidem vyhlásila třídní boj, což mě nepřekvapuje, když chce ve vládě sedět s komunisty,“ pustil se Babiš do svého koaličního partnera. - pokud toto je schopen napsat dlouholetý aktivní komunista, tak mu prostě nelze věřit.
  • „Vypadá to, že soc. dem. úspěšným lidem vyhlásila třídní boj, což mě nepřekvapuje, když chce ve vládě sedět s komunisty,“ pustil se Babiš do svého koaličního partnera.
  • „Vypadá to, že soc. dem. úspěšným lidem vyhlásila třídní boj, což mě nepřekvapuje, když chce ve vládě sedět s komunisty,“ pustil se Babiš do svého koaličního partnera. - pokud toto prohlásí bývalý dlouholetý komunista, tak mu prostě nevěřím.
  • Souhlas, vidím to naprosto stejně a držím Babišovi palce. Snad tomu tlaku, který je na něj stále vyvíjen dokáže odolat. Nedovedu si ani představit, že tady i další období bude vládnout Sobotka nebo Fiala s Kalouskem a Gazdíkem a všechno se opět vrátí do starých kolejí.
  • Fanatická zášť vůči Babišovi vás zcela záslepila a připravila vás i o schopnost vnímat to, co čtete. Psal jsem o vyspělých zemích, nikoliv o Maďarsku a Chorvatsku a dále jsem psal o promyšlených kontrolních mechanismech. EET je pouze nevinná kontrolní podpora a výstupy z ní jsou velice prosté. Kdo považujte kontrolu za trest, špiclování a házení klacků pod nohy, je, promiňte mi to, buď naivní, nebo ten, kdo se má čeho obávat.
  • Další odborník přes IQ tohoto národa. Takže podle vás, ti kdo stojí za těmi, co tady zdecimovali státní rozpočet a nechali vyrabovat všechno, co za něco stálo asi budou mít hóóódně vysoké IQ, včetně vás. Já to vidím tak, že voliči letitých parazitů mají spíš IQ tykve.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit