Přejít na výpis diskuzí

Angelo Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte to i se vstupenkama :)
    http://www.naparbe.cz/clanek/off-road-the-christmas-show-20121004/
  • Máte na Angela Někdo e-mail nebo adresu domů??? Je to děsně nutný. Kdybyste někdo milej měl, prosím, dejte...;) Potřebuju... *14* Díky předem moc <3
  • 13.4.2012 :Koncert Angela Praha. Divadlo u Hasičů 20 hod.
  • Prodám

    Prodám originální videokazety Kelly family Over the hump,Growin up 1,Growin up 2,levně,mám i fotky *4* .
    • Koupím ! =)
  • ANGELO

    JSOU TEĎ NĚJAKÉ NOVINKY U ANGELA? PRÝ SE NECHAL OSTŘÍHAT A JEHO ŽENA ČEKÁ ČTVRTÉ DÍTKO? NĚKDE NA NĚJAKÝM BLOGU TO BYLO ANI NEVÍM JESTLI Z TOHOTO ROKU.
    • Re: ANGELO

      jo jo je ostříhanej a už se mu narodil chlapeček psal že se mají dobře a že se těší že se brzy uvidíme
  • Kelly

    Jéžiš já byl také na jejich koncertě jak harant v roce 99 či 2000 ve Vídni. To byl masakr ! :-))) pak jsem ovšem prozřel a od té doby jen Iron maiden no....
  • red-dwarf04

    <3 Angelo je nejlepší :))

    Ahojky všem...Moc vám všem závidím, že jste měli tu čest být na jeho koncertu (koncertech :D)...prosím dejte mi vědět někdo jak bude další koncert...já bych chtěla moc jet ale nevím kam a nemám jet s kým (jsem z Liberce kdyby někdo chtěl :D)...Angela prostě miluju a chtěla bych mu popřát k dnešním narozeninám-škoda, že nevím jak :((...jinak všem přeji hezké svátky a šťastný nový rok :))
    • millagros115

      Re: <3 Angelo je nejlepší :))

      čauky, já jsem skoro sousedka, jsem z Jablonečák :-)))
      NA Anginových webovkách se ukázala zprávička, čekají čtvrtého potomka, takže s návratem na pódium to asi nebude tak žhavý :-(
    • sanninka

      Re: <3 Angelo je nejlepší :))

      Tobě taky:) Angelo si teď dává bohužel snad asi rok pauzu a chce se věnovat rodině, takže nějakej koncert bude asi až za dýl..
      • Re: Re: <3 Angelo je nejlepší :))

        Jo jsou dvě věci který umí dobře: dělat děti a dělat dobou muziku (hrát na škopky)
        http://www.youtube.com/wa tch?v=beRZ_DEPA7M
  • Brnooo !

    Byl ste někdo v Brně ? *14*
    Koncík byl jako vždy super, ale přišlo mi to hrozně krátký, nevim no... *3* ale nelituju teda že sem tam jela xD Super to bylo =* !!!
    • sanninka

      Re: Brnooo !

      Taky mi to přišlo nějaký krátký, ale nelituju, že sem tam jela, bylo to super:) Škoda, že si dává tu pauzu..
      • On si dává pauzu, to jsem nevěděla.... *13*
    • adaemus

      Re: Brnooo !

      Na koncertě v Brně sem byla se svou sedmyletou dcerou ktere se to moc libylo akorat co je škoda že se tam nemohlo fotit jinak to byl super zažitek a uš se těšime na dalši.Puvodně sem tam šla jenom jako doprovod,ale Angelo mě myle překvapil svym vystoupenim takže to bylo fakt super *4*.
      • millagros115

        Re: Re: Brnooo !

        ž se nemoho fotit a natáčet to některé návštěvníky absolutn ě nezajímalo a stejně pořizovali nelegální nahrávky. No k otmu se vyjadřovat nebudu. KAždopádně Angi byl hrozně milej, jak vždycky *1*
    • Re: Brnooo !

      krátkej byl proto, že Angelo nevyprávěl všechny příběhy *9*
  • millagros115

    TAk.. včerejší koncík

    Nevím jak vgy, ale já z něj mám takovej pocit nostalgie... takový ten juchavý pocit se jaksi neodstavil ani tam, ani po koncertě a pochybuju, že se ještě dostaví.. KOncíjk byl hrozně nostalgickej. Samozřejmě Did you feed the Swan, jako super, ale nějak jsem tam postrádala songiny, vyloženě "pařící".
    Co se autogramiády týká, byl tam hrozně smutný. MIlý jako vždycky, ale strašně smutný. *9* Já nevím, mám z toho divný pocit. *9*
    • Re: TAk.. včerejší koncík

      Máš pravdu,koncert byl hrozně smutný a mě z toho bylo taky nějak smutno, tak nevím. Těšila sem se,že bude veselo a je mi z toho ouvej....
      • millagros115

        Re: Re: TAk.. včerejší koncík

        Mně je taky poněkud šoufl. Hrozně psychicky a fyzicky ještě hůř. *9*
  • vite...

    kdyz byl angelo malej,tak ho vsichni meli za roztomiliho a poradnyho a tak...ale az vyrostl tak s nim vetsina lidi nesouhlasila a mozna do ted nesouhlasi mno...ale jinak celkem dost ujde a ma peknou hudbu *4*
    • millagros115

      Re: vite...

      v čem přesně myslíš, že by s ním někdo nemusel souhlasit? *4* teď trochu nevím, na co narážíš
      • Re: Re: vite...

        nevim,ale kdyz se nekoho zeptam...co si o nem mysli,vsichni odpovi:sileny,fujbleble,apod. nevim proc. me se libi
        • millagros115

          Re: Re: Re: vite...

          Pro mně to je jako starší bráška. Nkdy s emi nelíbil fyzicky, na ty mám trochu jiný idoly *4* Ale je to velký sympaťák, člověk s obrovským srdcem.... a tím víc mi vadí, že se trápí, brouček můj malej
          • sanninka

            Re: Re: Re: Re: vite...

            Souhlas:) ale nechápu, proč myslíš, že se trápí?? vždyť naopak má skvělej rodinnej život a dobře rozjetou kariéru a přijde mi, že vypadá spokojeně..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit