Přejít na výpis diskuzí

Angelo Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prodám Kelly Family

    Prodam levne nove nepouzite CDs a Vhs od Kelly Family, dale mam i nejake singly, DVD, pohlednice, kazety, kalendar Roncalli, samolepky a tak... Tak kdyby jsi mela zajem, napis, poslu seznam *4*
  • Angeee 4-ever !!!

    Lidičky dete někdo na Angeeho do Brna ? *3* 3.10. (myslim) ???? =)
    • millagros115

      Re: Angeee 4-ever !!!

      Nop já jedu určitě, už mám i lístek.. *3* Jedeš taky?MM? ODkud, kdyžtak *1*
      • Re: Re: Angeee 4-ever !!!

        Já už mám taky lístek xD
        Jedu z Prahy *1* Za Angeem bych jela až an kraj světa...
        Třeba se v Brně potkáme =)
  • millagros115

    Jsem správce

    3patný příspěvky a urážky jsem promázla, kdyby byl nějakej problém, tam pište na maila, jinak sem budu chodit pravidelně, tak něco pište, ať mám co číst *4*
  • Fanklub skupiny The Kelly Family

    Fanklub skupiny The Kelly Family znovu v online *1* http://kellyfamily.the-talk.net
  • petty

    Angelo kelly je super nechápu jak ho někdo muže takhle urážet když ho pořádně nezná jen idiot se muže takhle vyjadřovat.
    • Re: petty

      no,jak se to vezme,vetsina lidi asi ma duvod o nem takhle mluvit...ja nejsem vyjimka,ale tahle se o nem teda nevyjadruji... *5*
  • Angelo

    Asi to uz vite davno ale presto . Angelo Kelly a Kira Harm zasnoubeni 27.12.98 civilni svatba leden 2OO2 cirkevni 1.5.2005 Svatba mela zustat utajena. Probehla v rodinnem kruhu ucastnilo se 80 osob. deti: Gabriel Jerome 3.7.2001. o pulnoci 53cm za kmotra sel Paddy Helen Joshephine 5.11.2002 v 8:30 54cm 4380g Emma Maria 6.3.2006
    • Re: Angelo

      Proboha po kom jsou ty děti tak velký, když Angelo je jak ustřelený kecky *1*
  • ?

    Nevíte někdo kde teď bydlí Kellyovi? Odstěhovali se do Dánska, ale jaké město?
    • millagros115

      Re: ?

      kde bjsi vzala, že bydlí vDánsku? Bydlí v Kölnu nad Rýnem, ty pako.......prdlajz Dánsko..... *9*
      • jhf§ůaf

        tak jako možna Angelo ale ostatni mužou bydlet jinde....
      • vydrysek83

        Re: Re: ?

        No už nebydlí v Kolíně pokud Vím skoro všichni bydlí v Belgii *3* ale město je utajeno *3*
        • sanninka

          Re: Re: Re: ?

          Nene, Patricia a Joey bydlí někde u Kolína nad Rýnem, Jimmy a Kathy střídavě někde v Německu a Irsku, Johnny střídavě ve Španělsku a Německu, Paddy ve Francii a Maite a Angelo taky někde v Německu. A Barby podle nějakých článků v Itálii, podle jiných zase v USA..kdo ví..
  • millagros115

    Lístky

    Holky, přiznejte se! Kdo už doma sušíte lístky?? *1* *1* *1* Já už jsem to nevydržela a běžela si je koupit..... *9* *1* *1* *1*
  • pro všechny prudiče

    ZBOŽŇUJU ANGELA A JEHO HUDBU *15* *15* *15* *15*
    • Re: pro všechny prudiče

      já jsem na tom stejně
    • Re: pro všechny prudiče

      22.10.2008 Angelo Kelly vystoupí v Praze....Já mám koupený lístek,ale boužel se tam nemužu dostavit prosímvás jestli někdo chce tak ten lástek mu pošlu za 350kč,normálně stojí 400kč prosím lidi at nepropadne zbytečně kdyžtak na číslo:556 704 147,nebo 777237475
  • Nový koncík

    Takvážení, 24.1.2009 dorazí Angi do Prahy, tak doufám, že pojedete... *14*
    jinak by měl dorazit ještě v listopadu, jenže to ještě nesehnal prostpor, tady v Čechách je to vždycky na prd, nemůže sehnat žádnej klub, chudák *13* Ale určo se to povede, tak Kellíkům zdar!
    • Re: Nový koncík

      Už prostor Našel....22.11 Praha Retro..takže se tam doufám brzo uvidíme *3* *14*
      • kaccculinka

        Re: Re: Nový koncík

        No a tam chci jet, ale nemám se tam jak dostat, chtěla jsem tam jet s kamošem, a nevim jak tam a už vůbec nevim jak zpátky... *9* achjo stavte se pro mě někdo pak *9* ja tam moc chci.
        • millagros115

          Re: Re: Re: Nový koncík

          odkud jsi?? *3*
      • Re: Re: Nový koncík

        uvidíme, já jedůůůůů...... *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit