Přejít na výpis diskuzí

Angelo Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bejval hezkej

    Kdysi to možná bejval docela hezkej kluk, ale teď je z něj prasátko *9*
    • Re: Bejval hezkej

      myslím , že na vizáži vubec nezáleží on je přirozenej a nemyslím že vypadá jako prasátko myslím že tetka mu to moc sekne...a co se týče hudby...je to fakt muzikant z velkým M *14* a jeho texty...bože chudák musí se tak trápit *9*
      • Re: Re: Bejval hezkej

        Máš pravdu, z jeho textů občas jde mráz po zádech........
    • Re: Bejval hezkej

      Když si občas odmyslíš tu vizáž, a vnímáš jenom tu skvělou hudbu, tak to nemá chybu...je to vyjímečnej muzikant - takových na scéně moc není *3*
  • Angelo Kelly

    Je proste jedinecnej.... *3* Takovej chlapa mit-stastna to Kira *4* trochu zavidim,ale jen trochu *5* Jak nekdo pojede na koncik dejte vedet,bude nas vic a ve vice se to lip tahne ale az ho uvidim tak uz neodjedu nazpet *15* *15* *15* Email:Alena.ederova@seznam.cz
    • Re: Angelo Kelly

      To mi povídej, v dubnu jsem byla poprvé na koncertě a taky se nechtělo domů...... *14* *14*
  • Nový koncík??

    Lidi, nevíte někdo náhodou, jestli Angi neplánuje další koncík v ČR?? Já už jaksi lehce chytám absťák......a jestli jo, tak alespoň nějak přibližně kdy?? *14* *14*
    • Re: Nový koncík??

      22.10.2008 Angelo Kelly vystoupí v Praze....Já mám koupený lístek,ale boužel se tam nemužu dostavit prosímvás jestli někdo chce tak ten lástek mu pošlu za 350kč,normálně stojí 400kč prosím lidi at nepropadne zbytečně kdyžtak na číslo:556 704 147,nebo 777237475 PROSÍM
    • Re: Nový koncík??

      Vzdej to *1* *15*
  • Dotaz

    Ahoj, chtěla bych se zeptat zde přítomných fanoušků i antifanoušků The Kelly Family, jaký názor máte na rodiče Kellyových - na otce Dana a jeho ženu Barbaru.
  • pár infomrací

    Takže vážení ... někteří to možná víte (tak vás se to netýká) ale někteří taky třebas ne, tak tady máme pár užitečných odkazů! Jestli to víte všichni, tak opakováni je matka moudrosti, ne? *14*

    takže:

    1. na serveru www.lide.cz v sekci chat - hudba již nějakou dobu funkuje chatovací místnost The Kelly Family, takže jste všichni zváni, taky je odkaz:
    http://chat.lide.cz/index.f cgi?akce=rooms&auth=&category_ID=7
    a nebo:
    http://chat.lide.cz/room.fcg i?auth=&room_ID=1201056

    2. na tomtéž serveru v sekci diskuze, jsou dvě diskuzní fóra. Jednak přímo ke Kellys - čili The Kelly Family, odkaz je tady:
    http://forum.lide.cz/forum.fcgi?a kce=forum_data&forum_ID=45246&auth=
    a jednak fórum Patrick Michael Kelly, odkaz tady:
    http://forum.lide.cz/forum.f cgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID= 66816

    a za 3. hlasujeme pro Angela na serveru www.ujdeto.cz a pro Kellys a An Angel v klikárně tamtéž ...

    jooo a za 4. celkem dobré stránky o Kellys . nebo spíš fórum:
    www.kellyfamily.do-talk.com

    tak to by snad mělo být vše *14*
  • ................

    a kdy a kde přesně je prosím vás ten koncert v Plzni *7* *7* *8* *8*
    • Re: ................

      11.4..takže doufám že dorazíš *1*
      • Re: Re: ................

        JUj, to se mi pletou prsty....chjo....
    • Re: ................

      Koncík je 1.4. 2008 v KD Šeříkovka.....
  • Oncík

    Ahojky lidišky, kdo se chystáte na koncert do Plzně??? *3* *3*
  • Angi

    mno Angi je upe super človíček je fakt v poho a hlavně má fakt trpělivost na koncertech vždycky sedí tak dlouho dokud nemaj všeci podpis,i fotku to já bych nevydržela aby se na mě tolik lidí lepilo odemě si nechal dát i 2pusi na líčko *14* to bylo husty to mam nej zážitek fakt miluju ho *14*
    • Re: Angi

      Kdo ne, prosím tě..... *14* *14*
  • good píseň

    jeho nej song je An Angel *14*
    • angelmina13

      Re: good píseň

      ty jedno praštěný morče nemislim to zle jo *3* jo ale písničku an angel je písen od kelly family i když je pravda že je tim pádem i jeho a on jí měl i ve svím albu ale je to jejich všech písnička
      *15* *3* *1* *1*
    • Re: good píseň

      Tak morčátko, až přijede Agelo k nám(doufám, že v dubnu), tak si určitě nenech ujít jeho koncík. Pak se ti bude těžko rozhodovat, kterej song je nej *3*
  • angelo-fotky

    Ahoj, sháním dívčinu Blue-safira, která tady dala krásné fotky Angeeho. Zajímalo by mě, jestli jsi je fotila sama..Angee na Karlovém mostě a já tam nebyla..To je smůůůla *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit