Přejít na výpis diskuzí

Anna Šabatová

OSOBNOST 11.8.2008 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Šabatová, pořád chcete víc a víc na migranty, chudáci se mají špatně, kdepak jste byla, když se "Lidé v Hlučíně se složili na léčbu čtyřleté Adélky", která se jela prvně léčit do našich českých lázní. Kdyby byla syrský uprchlík měla by to zdarma. Děkuji, že mám zdravé děti, protože mít nemocné dítě v této době a v tomto státě je na zabití, protože Vy se staráte jen o jinou barvu kůže.
  • Paní šabatová, včera jsem si poslechla vaši diskusi , na neštěstí to bylo až po půlnoci,těžko se mi usínalo.Ohromilo mě, že jste schopná pracovat proti vlastnímu státu, proti občanům této krásné země, držím palce panu ministru vnitra, aby vás odkázal tam kam patříte, vždyť vy jste nerozpoznala třicetiletou ženu a lhala jste nám všem , že je to dítě ...pamatujete se , jak pomáháte týraným dětem, integraci našich požíračů sociálních dávek...Stydím se vždy když hovoříte , styl vaší komunikace eee, eee a včera jste tomu dala korunu, chcete více personálu pro nelegální migranty, asi aby po nich uklízeli.Pro vaši osobu jsem nabyla dojmu, že jste měla zůstat na česko-polsském pomezí a pařit, jak jste byli navyknutí.maruška
  • Paní Šabatová se stále zastává "uprchlíků", má ale přehled o tom, jak se zachází s našimi lidmi. Jak novodobí papaláši jdou proti vlastním lidem ruku v ruce se zbohatlíky, kteří ze zločinů nakoupili majetky na našem území a nyní vyhrožují našim lidem, kteří jsou rukojmí v nájemních bytech či v pronajatých prostorách k podnikání??? Paní Šabatová neví o vysilující životě českých lidiček nic moc a chce chránit "uprchlíky" z Afriky??? Tak to je něco!!! Těží stále jen z toho, že bývala dizidentka...:o(, toť vše.
  • Po dnešním příspěvku na novinky.cz jsem naprosto přesvědčen, že ani neví, že má zastupovat a hájit práva občanů ČR (kteří se jí skládají na mzdu) a ne občany cizích států, kteří nelegálně překračují hranice (tudíž zločince). "Měj už rozum a jdi škodit jinam - nebo se věnovat něčemu, čemu ale opravdu rozumíš !!!"
  • Co jiného čekat od disidenta a chartisty. Ukažte mi co kloudného někdo z nich pro stát udělal a jejich děti jsou ještě větší exoti
  • Tak se žalováním té realitní kanceláře, která údajně odmítla pronajmout byt cikánce jste se pěkně ztrapnila, když jste soudu nepředložila důkaz.
  • Šabatová - typická představitelka pravdoláskařů, co nevidí dál, než z oken pražské kavárny SLAVIA. Já tyhle lidi dnes považuju za mnohem nebezpečnější pro tuhle zemi, než zloděje a tuneláře. Protože tuneláři se dopouští evidentně kriminálního jednání a je aspoň nějaký důvod a naděje, je dostat za mříže. Kdežto pravdoláskaře, za ty jejich akademický žvásty a pseudointelektuální bláboly, nikdo zavřít nemůže. A přitom nadělávají nepředstavitelné škody. Tak třeba tahle dáma, neschopná jako jiní, řešit problém rasismu, jej naopak dokonale rozdmychává. A takových neužitečných individuí, jako je ona, žije z našich daní desítky, stovky a odvolat je člověk nemůže. Hlas lidu, je pro pravdoláskaře, hlasem póvlu. A všiml jsem si, že to je bývalá disidentka a chartistka. Kdysi hodně dávno jsem si o těhle lidech myslel, že mají charakter. Časy se mění, to už je pryč, prozřel jsem.
    • Plně Váš názor podporuji
  • Tak díky Bohu blahoslavení svaté Anny se nekoná. Poslanci mají aspoň trochu rozumu a nerozšíří její pravomoci. Nebude tedy moci více škodit tomuto národu. *12*
  • Text Vašeho příspěvku
    Škoda slov
  • Ve funkci, kterou zastáváte by mělo být důležité, jak Vás hodnotí veřejnost. Podle toho byste měla být už dávno odvolána. Chápu, že nemůžete obhajovat kolektivní vinu, ale společnost tak funguje, tak nám neberte tu poslední obranu proti těm absurditám, co vymýšlí právníci.Ještě máme bohudík i přes všechny snahy o opak svůj vlastní, zdravý rozum. Budu-li mít převažující špatnou zkušenost s jakoukoliv signifikantní skupinou lidí, budu se kontaktu s nimi logicky vyhýbat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit