Přejít na výpis diskuzí

Anna Šabatová

OSOBNOST 11.8.2008 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážená paní, vy opravdu nevíte co to je bydlet s cigánama.Pokud máte odvahu,tak si to zkuste minimálně na rok v činžáku. Potom bych chtěl slyšet Váš názor tyto ,,lidi,,.
  • Byti pro cikany? Nasr.. jim.. nenecham jsi ho znicit ma vec komu ho pronajmu a komu ne ty kravo jedna kdyz se jich zastavas vem jsi je domu pekne spolu s tema kravama z islamu ze prosazujes satky ze je muzou mit ve skole ne nemuzou je mit jsme krestane kdyz tu chtej byt studovat at se prizpusobi a kdyz ne at tahnou zpet my je tu nechcem kdyz chtej prosazovat islam. Nechci aby me deti chodili sr zakuklenci do skol jejich vira me nezajima at se prizpusobeji ini nam ne my jim to fakt ne.. tidle je nase zem vsude zpet k cikanum dejte jim kone maringotku a at tahnou na vychod kam patri jsou zvykli kocovnici.. muj byt ja ho koupil poctive poctive za nej platim statu ze ho pronajmam a me rozhodnuti komu pronajmu tak ty kravo radsi mlc drz hubu a odstup z funkce jsi neschopna a nic neumis
  • Vlastním podíly na 2 činžovních domech. Je pouze moje rozhodnutí, komu svěřím do užívání svůj majetek. Klidně sdělím na kameru, že byty podezřelým osobám nepronajímám. Co se týká cikánů, tak jsem rád, že jsme se jich jako nájemníků zbavili.
  • Vlastním podíly na 2 činžovních domech. Je pouze moje rozhodnutí, komu svěřím do užívání svůj majetek. Klidně sdělím na kameru, že byty podezřelým osobám nepronajímám. Co se týká cikánů, tak jsem rád, že jsme se jich jako nájemníků zbavili.
  • Šabatová je totálně vykrákaná palice *16* .
  • Paní Šabatová... nevím, na co si hraje.. kde to jsme, že už nám chtějí diktovat i to, koho si pustit jako podnájemce do bytu?!!!!!! můj byt, moje volba, a nemá do toho kdo kecat. Měli by jste vážení začít sami u sebe. Děláte z Čechů rasisty neustálým zvýhodňováním menšin na úkor většinové společnosti. A to by měla mít víc práv.. spíš by měla zbavena svéprávnosti!
    • Souhlasím s Vámi. A hlavně je neuvěřitelné, že celá ta kauza byla vyprovokovaná, takže si platíme paní Šabatovou, aby organizovala s ministerstvem provokaci a hnala realitní makléře k soudu????? Majitel má právo si rozhodnout, komu svůj majetek pronajme. Na byt si majitel prací vydělal, proč by si ho měl nechat ničit? Ve jménu rovnosti mezi lidmi? Proč mají oběti nulová práva a viníci všechna práva??? Není to projev dekadence společnosti???? Kdybto skončí???
    • Já pořád nechápu, proč by mně měl někdo diktovat, komu propůjčím svůj majetek. To je síla :-(
  • Ta Šabatová,je vážně padlá na hlavu.Ať si nastěhuje cigoše do svého bytu a uvidí co ji s bytem udělají.Mám přece právo ,si vybrat nájemce bytu.Tak Šabatová rychle pronajímej svůj byt nebo barák a uvidíš samaco ti z toho udělají.... *2* *15* *2*
  • Až se tady díky vám paní Šabatová budou roztahovat Alláhova prasata vy už tu nebudete. Nezažijete tedy, zvýšení kriminality, krádeže, bordel po ulicích, strach, znásilňování žen a dětí. Generace našich dětí a vnuků budou takové jako jste vy proklínat.
  • Měla by hájit zájmy občanů čr a ne nějakých přivandrovalců, které sem nikdo nezval a nikdo je tady nechce.
  • Tak co na to Šabatová,jaky je islám...Jak ti postřílejí rodinu to budeš mluvit jinak co.To si už nebudeš slintat po bradě.... *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit