Přejít na výpis diskuzí

Anna Šabatová

OSOBNOST 11.8.2008 
119 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naložte ju do letadla a vysadit nad Irákem nebo Sýrii samozřejmně bez padáku pi... jednu
  • Tohle snad nemůže ta baba myslet vážně,tohle je naše země a ne muslimská,tak nám tu nezavádějte jejich zvyky.
  • Tak Vam pani Šabatová pěkně děkujeme!!!!! Až pojedete nekam na dovolenou mezi tyto muslimy,tak jsem zvedavy jestli se budete moci oblect podle sveho uvazeni. Osobne jsem zazil celkem problemy ,tak ta se chovaj jak je tu zvykem a nebo se spakuji a mazou odkud prijeli. Ja myslel,ze jste tu pro nas a ne ze diky Vam si tu vsichni budou delat co chtej.
  • stydím se za vás. slušná slova nacházím hodně těžko. už jednou náš národ zažil dobu, kdy jeho vlastní lidé kolaborovali raději s jiným národem proti svým vlastním. žádám o vaše odstoupení z funkce!!!
  • Diky pseudohumanistum typu Šabatová tu bude problem s muslimama jako ve Francii,Anglii a jinde. Je treba si tyto pseudohumanisty zapamatovat,aby další pokolení vědělo,jaká banda tupců za to může.
  • Habit omezuje zenu a proto ho Francie zakázala nosit i na ulici!

    http://zpravy.idnes.cz/burky-zotrocuji-zenu-ve-francii-je-nechceme-prohlasil-sarkozy-p7c-/zahranicni.aspx?c=A090622_172206_zahranicni_zra
  • https://m.youtube.com/watch?v=RtgbvotqVFE&feature=youtu.be

    Dívejte se! Sabatova vy jste morální a existenční hnus ! Diky vám jsou lide podřezani! Zabíjení a ve V. Británii včera ukazovali ze 5-10 muslimu znasilnovalo 1200 děti 11-16 lété!! A jen proto ze jsou křestani!
    1200 děti nema prava je to hadr, luza, odpad ... A Ku,vy? Diky vám kteri mlcite tam kde se ve jménu viry zabijí a znásilňují tak diky vám máme žít jak v 7 století v habitu!!!
    A proc muslimká jde dělat školu kdyz se nesmí dotýkat cizích mužů a ani je ošetřit? To ji za zadkem bude stat Evropanka a pracovat za ni protoze ji to vira neomezuje a nediskriminují!
    Sabatova vy budete zákonem prosazovat omezování prav zen náboženstvím ? Ev soud rekl ze oděv zenu diskriminuje a omezuje!
    Az budou požadovat rozděleni tříd, nemocnic, pracovišť na ženy a muže vy prispechate na pomoc? Az budou znásilňovat jak v Indii vy budete chrochtat blahem ze posilujeté prava ku r.
    Vy ste morální hnus a odpad stou havlistickou morálkou! Vse ste nechali rozkrást a jesté jdete do funkci po 25 letem úpadku morálky a lidských hodnot ve state! Vase prace ! Vase zku r. prace zrůdou sabatova

    EU ma 30 milionu nezamestnany a tlačí si k nam muslimy kteri chteji žít jako v době Mohameda tj někdy v 7. Století! Proto rozbíjejí sochy a hrobky! Proho zahalují do habitu- jenže v poušti mel ten oděv chránit pred pískem a ne pred pohledy lidi! Oni to ale svádějí na pohled! Proc prosazuji sve požadavky kdyz jsou na návštěvě! Cela západní Evropa uz zakazuje šátky na úřadech v nemocnici a ve skolach a my půjdeme do 7 století!
  • Ta slavná disidentka Šabatová se zase vyznamenala.Ať si nasadí ještě burku,vezme toho svého pitomého Uhla a jede třeba do Sýrie,můžou přibrat ještě cigoše a bude to fajn.Od všech bude pokoj... Jak mohli zvolit takovou K R A V U to mi není jasné... *6* *6* *7* *7* *8*
    • p-ča zasraná
  • Je mi 65 roků, ale tak hloupý nápad jako šátky ve školách, jsem nezažil za celý život.
    Byl by sebeklam si myslet, že něco nemůže být hloupější nebo horší než za komunistů. Samozřejmě že může, nepřesvědčili jsme se o tom poprvé, ale tohle je přece jen unikátní.
  • Paní Šabatové - nejste moje ombudsmanka,neboť nehájíte zájmy Čechů.Vaše havlistická politika a zastávání se menšin (muslimové,cikáni),Vaše všeobjímající multikulturální politika vede k likvidaci českého národa,čemuž vy maximálně pomáháte.Paní Šbatová,nasaďte si muslimskou pokrývku hlavy a kovertujte si k islámu.Pro mě jste OSTUDA ČESKÉ REPUBLIKY.Je mi z Vás nanic!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší