Přejít na výpis diskuzí

Barbora Seidlová

OSOBNOST 31.12.2006 
126 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Matta

    Tos myslel ironicky???:-))) a neboj se nepřestanu se usmívat!!!
  • Jako vždy máš pravdu nic jinýho se na to asi nedá říct
  • Tak,co projevuju jenom svůj názor a zato ty jsi taky děsně inteligentní!!!
  • Jasný,já to vím,že jsem děsně inteligentní:-))))!!!
  • LAVAZZA další inteligetní diskuse
  • PRANI BARCI

    AHOJ BARBORKO PREJI TI VSECHNO NEJLEPSI DO NOVEHO ROKU HODNE STESTICKA ZDRAVICKA LASKY A HLAVNE SPOUSTU USPECHU V TVE HERECKE KARIERE DOUFAM ZE SE TO K TOBE DOSTANE MOC TI FANDIM PA LUKAS
  • 4princess

    ahojky,musím ti napsat asi hodinu hledám jak tě najít.musíš to mít krutý.ale zpátky,sedím s rodinkou na vánoce a tys byla na nějakým tom kanálu v diskusi,hlásím mamce,to je pinceznička.mamča hlásí,ona je hrozně,ale hrozně maličká,já s ní jela do Prahy v autobuse,nezdálo se mi to a mamča ona je asi jak tvoje sestra(168)načež sestra vybuchla,že ani ona ani ty nejste maličký,hádka,malá italská rodinka.tak to vidíš,někde je to rybí kost a někde se stačí rafnout kvůli tvé výšce,ale nakonec jsme se nasmáli až mi tekly slzysmíchu.měj se božsky,bud sama sebou a pořád se usmívej jak jsme zvyklí.zkus napsat,teda jestli napíšeš tak...peace..michael...brno
  • Přáníčko:-)

    Ahoj Báro. Chtěl bych ti popřát vše nej,nej,nej do nového roku. Hlavně štěstíčko, zdravíčko a mnoho úspěchu v roce 2006. Ahoj jmenovec Tom.
  • pre barborku

    ahoj chcel by som i zazelat stastne a vesele vianoce a novy rok a poprosit ta ci existuje nejaka sanca na ziskanie tvojej fotky aj s podpisom urobilo by mi to velku radost plus nejaky kontakt na teba trochu si pokecat diky
  • Podepsaná fotka :-)

    Ahoj Báro,viděl jsem tě hrát ve snowboarďácích a taky v seriálu Místo nahoře a byla jsi skvělá,přímo úžasná. Nevím,jestli zavítáš někdy na tyto stránky,ale pokud ano tak bych tě chtěl požádat o tvou podepsanou fotečku.Strašně moc se mi líbíš :-))) Vím že máš takových podobných dotazů asi milión a tak si od toho moc neslibuji,ale naděje umírá poslední.(náklady samozřejmě zaplatím). Jelikož se blíží vánoce tak ti samozřejmě přeji hodně dárečků pod stromeček (hlavně ty co si přeješ) a hodně zdraví a štěstí do nového roku. Budu moc rád když se mi ozveš :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší