Přejít na výpis diskuzí

Barbora Seidlová

OSOBNOST 31.12.2006 
126 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to tady vyvádíte? Nedávno jsem se o těchto stránkách dozvěděla a chtěla jsem začít odepisovat. Ty pane Výjmečný jsi opravdu ubohý. Jak na tyto stránky můžeš psát něco tak ohavného! Prosím tě, odpusť si ty své hanebnosti a nech mé slušné fanoušky napokoji. Jinak zbytek Vás všechny zdravím a děkuji za přízeň.Barbora Seidlová
  • Já netrpím žádnými komplexy,narozdíl od tebe.ČAU!
  • pro Lavazza

    Lavazo, jestli jsis všiml(a), tak tyto stránky jsou diskuzní o Báře Seidlové a ty zde píšeš samé nesmysly, které se Báry vůbec netýkají. To jsi fanoušek? Jestli trpíš nějakými komplexy, tak si je řeš někde jinde, ale ne TADY! Děkuji!
  • Pan vyjmecny

    To je síla-Ty máš úplně stejnej vkus,až možná na Gwen Stefani.
  • hehe tak to se fakt shodnem :), Avril je skvela jak vzhled tak i songy !
  • Pro pan VYJMECNY

    TY JO,MY MÁME STEJNEJNEJ VKUS,JÁ MÁM RÁDA BARBORU SEIDLOVOU-JEŠTĚ ŘEKNI,ŽE MÁŠ RÁD AVRIL LAVIGNE A MÁME STEJNEJ VKUS.
  • Krasna holka, nemam co dodat.
  • jen pro Báru

    Čau Báro. Včera jsi v tom divadle byla úplně skvělá! Nevěřil bych, že tři ženský dokážou bavit diváky dvě hodiny. Doufám, že jsi tyto stránky našla, jak jsem ti o nich říkal. Rád bych ti poslal fotky, co jsme tam nafotili.Škoda, že jsi měla málo času a nemohli jsme někde pořádně pokecat u sklenky vína, které máš ráda. Zapoměl jsem ti říct, abys pozdravovala pana Vetchého od poldy z Třebíče. Určitě se za tebou ještě na nějaké představení vypravím podívat. Měj se krásně a zůstaň taková, jaká jsi. Jestli si uděláš trochu času, tak odepiš. Neboj, tvoji e-mailovou adresu nikomu nevyzradím. Tvůj největší fanda Megi z Třebíče
  • mail

    Ahoj Brumbáro,pošleš mi,prosím, svůj mail?Taťka v červeném svetru :-)
  • Báry,doufám,že tě zas uvidím v nějakým filmu!!!
  • no jasný že na první pohled tak nevypadá, ale z profilu a její mimikou se mi zdá že jde fakt o báru....třeba se mi to jen zdá...
  • pro xxx

    to teda newím.
  • čus, nevíte jestli bára není v tý reklamě na camey co teďka frčí v televizi, je tam něco jako francouzská modelka...
  • si kráva blbá
  • lavazze

    Jo...klírová má šíleně hnusný vlasy-nebo já newím, jak to mám u ní nazvat???Co jí to na tý hlavě roste??
  • Bára je opravdu nádherná holka!!!!!!!!!! S Klírovou se nedá srovnat!!!!!!!!!!!!!!!(Klírová,nezapomeň
  • jen pro Báru

    Čau Báro, tak jak jsi dopadla na silvestra? Snad mi to toho 19 do Brna vyjdea konečně tě uvidím na vlastní oči. Měj se krásně a ahoj
  • foto

    Chtel bych fotku s podpisem od Bary nevite kam o ni napsat?
  • Myslel jsem to tak jak jsem napsal je na tobě jak si to vyložíš
  • Pro Matta

    Tos myslel ironicky???:-))) a neboj se nepřestanu se usmívat!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit