Přejít na výpis diskuzí

Barbora Seidlová

OSOBNOST 31.12.2006 
126 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako vždy máš pravdu nic jinýho se na to asi nedá říct
  • Tak,co projevuju jenom svůj názor a zato ty jsi taky děsně inteligentní!!!
  • Jasný,já to vím,že jsem děsně inteligentní:-))))!!!
  • LAVAZZA další inteligetní diskuse
  • PRANI BARCI

    AHOJ BARBORKO PREJI TI VSECHNO NEJLEPSI DO NOVEHO ROKU HODNE STESTICKA ZDRAVICKA LASKY A HLAVNE SPOUSTU USPECHU V TVE HERECKE KARIERE DOUFAM ZE SE TO K TOBE DOSTANE MOC TI FANDIM PA LUKAS
  • 4princess

    ahojky,musím ti napsat asi hodinu hledám jak tě najít.musíš to mít krutý.ale zpátky,sedím s rodinkou na vánoce a tys byla na nějakým tom kanálu v diskusi,hlásím mamce,to je pinceznička.mamča hlásí,ona je hrozně,ale hrozně maličká,já s ní jela do Prahy v autobuse,nezdálo se mi to a mamča ona je asi jak tvoje sestra(168)načež sestra vybuchla,že ani ona ani ty nejste maličký,hádka,malá italská rodinka.tak to vidíš,někde je to rybí kost a někde se stačí rafnout kvůli tvé výšce,ale nakonec jsme se nasmáli až mi tekly slzysmíchu.měj se božsky,bud sama sebou a pořád se usmívej jak jsme zvyklí.zkus napsat,teda jestli napíšeš tak...peace..michael...brno
  • Přáníčko:-)

    Ahoj Báro. Chtěl bych ti popřát vše nej,nej,nej do nového roku. Hlavně štěstíčko, zdravíčko a mnoho úspěchu v roce 2006. Ahoj jmenovec Tom.
  • pre barborku

    ahoj chcel by som i zazelat stastne a vesele vianoce a novy rok a poprosit ta ci existuje nejaka sanca na ziskanie tvojej fotky aj s podpisom urobilo by mi to velku radost plus nejaky kontakt na teba trochu si pokecat diky
  • Podepsaná fotka :-)

    Ahoj Báro,viděl jsem tě hrát ve snowboarďácích a taky v seriálu Místo nahoře a byla jsi skvělá,přímo úžasná. Nevím,jestli zavítáš někdy na tyto stránky,ale pokud ano tak bych tě chtěl požádat o tvou podepsanou fotečku.Strašně moc se mi líbíš :-))) Vím že máš takových podobných dotazů asi milión a tak si od toho moc neslibuji,ale naděje umírá poslední.(náklady samozřejmě zaplatím). Jelikož se blíží vánoce tak ti samozřejmě přeji hodně dárečků pod stromeček (hlavně ty co si přeješ) a hodně zdraví a štěstí do nového roku. Budu moc rád když se mi ozveš :-)
  • jen pro Báru

    Ahoj Báro. Dnes jsem dostal Tvůj dopis a fotku. Udělal mi moc velkou radost. Mockrát děkuji. Do Brna se za tebou do divadla určitě přijedu podívat a konečně pokecáme. Měj se krásně a přeji mnoho úspěchů v práci i v osobním životě.Krásné vánoce a na silvestra to moc nepřežeň. Ahoj
  • jen pro Báru

    Ahoj Báro. V úterý (30.8.2005) jsem se s ženou vypravil do Nové vsi pod Pleší, kde právě probíhá natáčení seriálu Místo v Životě. Rozhodl jsem se, když nemáš čas napsat kde bych získal tvou fotografii, tak se na tebe přijedem podívat na "živo". Byl jsem velmi zklamán, že jsi tam zrovna nebyla. Byli tam sice skvělí lidé ze štábu a plno skvělích herců, ale ty jsi tam chyběla. Výborně jsem pokecal s panem Vetchým a s panem Hanákem. Jsou to oba správňáci. Nechával jsem tě od nich pozdravovat, tak doufám že na to nezapomněli. Jedné paní ze štábu (měla blonďaté vlasi a byla v " nejlepších letech") jsem vysvětloval, kde najdeš tyto stránky a prosil jsem jí, aby jsi mi odepsala. Měj se krásně a pozdravuj pana Hanáka s panem Vetchým. Megi - Třebíč
  • ???

    !?!?!?!?!?!?!?!?!?!
  • jen pro Báru

    Báruško, každý den se dívám do schránky a těším se, že mi konečně odepíšeš. Moc tě prosím, až budeš mít trochu času, tak se prosím ozvy. Jsem tvůj největší obdivovatel. Už mi za to začíná nadávat i má přítelkyně, ale to nevadí. Dal bych cokoliv za tvou podepsanou fotku. Napiš prosím, kdy a kde budeš mít nějakou autogramiádu a já určitě přijedu.
  • ???

    ahoj.zajímalo by mě,jak jsi točila v Boleru tu scénu znásilnění, jeslti jsi měla kalhotky nebo jsi byla vyholená.jsi super kočka...
  • jen pro báru

    Ahoj báro, už několikrát jsem ti psal a žádal o nějaký kontakt na tebe. Jsem tvůj velký fanoušek a byl bych šťastný, kdybych získal tvou podepsanou fotografii. Vím, že takových vzkazů dostáváš desítky, ale pokud budeš mít čas, tak prosím odepiš. Děkuji moc.
  • Pamatuješ?

    Ahoj Báro, na začátku roku ses představila s divadlem Malé hry v Jeseníku.Na závěr ses dceři podepsala.Jen letmo jsem ti řekl, že je moc pěkné, to co děláte pro děti.Jen tak dál.Jseš skvělá mladá herečka.A tak jak nám postupně odcházejí herecké hvězdy do div.nebe, přicházejí nové.Ty si jednou z nich, díky moc.Jestli budeš mít chviličku čas, byl bych poctěn tvou odpovědí.Ahoj Roman
  • Intimní dotaz

    Ahoj Baruško. Mám takový trochu intimnější dotaz. Prdíš a grgáš před svým přítelem. Ahojky Plynař.
  • hádej, kdo jsem ???

    Barčo, jestli uhodneš, tak odepiš :-)))
  • ski jasna

    hoj barb, jak uz aj predchadzajuci kolega avizoval, ani ja nie som pubertak (teda hadam uz nie) :)) 21. Videl som pred par dnami snowbordakov, a som jumpol na uvodne titulky hned, ako som Ta zbadal :) Toz ak sa Ti bude chciet, napis.
  • ahoj Báro,jsi moc krásná žena a viděl jsem všechny tvé filmy. Rád bych měl tvou podepsanou fotografii. Je to možné? Nejsem žádnej puberťák, mám 27 let. Napiš prosím adresu, kam mám napsat o tvůj autogram s fotkou. Díky moc Megi - Třebíč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit