Přejít na výpis diskuzí

Christian Bale

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Uzasny

    V sobotu dávají Království Ohně,jako film není zas tak dobrej ale úžasnej Christianek ho zase zachrání.Opět předvede že je herec číslo 1!!!
  • tanusha84

    Uzasny

    Dalsi chlap o ktorom mozem povedat, ze je uzasny, neodolatelny. *4*
  • Re: Re: je to HEREC ne model...

    Opakovaně souhlasím :-) Já ho totálně miluju :-*
  • Re: je to HEREC ne model...

    Já jsem Christiana viděla asi před 3 roky ve filmu Království ohně a to jsem ani ještě nevěděla, kdo to je. Zaujal mě ale netipickými výrazy a hlavně tím, jak něco povídal. Strašně se mi zalíbili jeho rty, pač takové žádný jiný herec nemá. Když jsem ho pak viděla ve filmu Equilibrium, poznala jsem ho právě kvůli jeho pusině. Od té doby se mi začal hodně líbit a jeho herecké výkony jsou na vynikající úrovní. Takových herců moc není..... *14*
  • Re: je to HEREC ne model...

    Však to mě taky, jen jsem souhlasilä taky s ostatníma. Já ho totálně zbožňuju a úplně vším!
  • je to HEREC ne model...

    Jezismarja to tady vseci cucite jen na ksichtik a postavicku? Me tedy spis zaujal svym herectvym, obrovskym charisma a prizvukem... *5*
  • Christianek

    Ty jou, tady se to rozpovídalo ;-)...takže, zatím jsem s nim viděla jen batmany a vlak do yumy...moc se mi to líbilo, korát jsem byla smutná, že na konci tý yumy vlastně umřel :'( ale všechny filmíky budu mít doba, mám je taky předobědnaný... batman začíná už ale mám a mám i soundtrack :-) budu mít i super plakát na temnýho rytíře, už druhý, jeden z časopisu mám pověšený na nástěnce :-) a jinak, stěhuju se na blog www.christian-bale.blog.cz , kdybyste někdo chtěl ;-)
  • Re: Re: Miláček můj

    Ano, ano jak už jsem zde několikrát psala je nej.Já ho žeru už opravdu dlouho,ještě ho spousta lidí ani moc neznala mě neutekl žádnej film.Všechny co jsou na dvd mám doma.Když je ve filmu on tak je to záruka kvality.Všem fandům ahoj!!
  • Re: Re: Miláček můj

    Neni *9* neřikam nic,bééé
  • Re: Miláček můj

    Tak to si dopln znalosti a zkoukni i další filmy,stojí za to.V každem filmu je Christian jiný,jiný look,akcent(ten především)ale vždy úžasný,nejen jako herec,ale i jako chlap(pokud ovšem vynecham Mechanika,kde je vyzably na kost)Některé filmy jsou sice slabší(království ohně)ale Christian je tak skvělý herec,že zachrání snad všechno a i v slabším kousku podá dobrý výkon
    TED UŽ JE TO SPRÁVNĚ TAM KDE MĚLO BYT
  • Re: Re: Miláček můj

    chybka...ten příspěvek měl byt pro ten uplně nahoře,nesnašim touchpad *16*
  • Re: Miláček můj

    Tak to si dopln znalosti a zkoukni i další filmy,stojí za to.V každem filmu je Christian jiný,jiný look,akcent(ten především)ale vždy úžasný,nejen jako herec,ale i jako chlap(pokud ovšem vynecham Mechanika,kde je vyzably na kost)Některé filmy jsou sice slabší(království ohně)ale Christian je tak skvělý herec,že zachrání snad všechno a i v slabším kousku podá dobrý výkon *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Miláček můj

    Ahoj tak jak se vede? Podařilo se ti sehnat nějakej film?
  • Re: Re: Re: Re: Re: Miláček můj

    Palečky držím ale Vlak do Yumy má vyjít až 10září,já si filmy předoběbnávám a chodí mě domů ,taky moc těším i když jsem byla v kině.Doma si to pak v klídečku vychutnám.Blog máš ok!Mějse!
  • Re: Re: Re: Re: Miláček můj

    Ahojky, přesně, christianek je naprosto nej! Zatím sem neměla možnost vidět jiné filmy, ale snad se k nim nějak dostanu!!! V půjčovnách totiž nic nemaj :-(, tak nevim...ale co, chci vidět equillibrium, vlak do yumy a samozřejmě i ty další ;-) tak mi drž palečky ;-)
  • Re: Re: Re: Miláček můj

    Christianek je nej moc hezka scena v Equilibriu je jak přestane brát dávky a ráno když vychází slunce tak je stoho vedle! já taky.Pak je super Dokonalý trik a Nový svět,Drsný časy ty dopadnou smutně ale jiný filmečky to vynahradí. Ještě že točí jeden film za druhým tak je na co koukat.V létě 2009 jeTerminátor to se těším!!
  • Re: Re: Miláček můj

    Jinak, mám blog (wolverine.blog.cz), kde píšu o Chrisovi a trochu i o Hughovi, tak se dižtak koukni a můžem někdy pokecat, když máme obě moc rády Chrise ;-)
  • Re: Re: Miláček můj

    No jasně, já sice zatím viděla jen Batmany, ale dneska si půjčím ve videopůjčovně Equillibrium a 3:10 Vlak do Yumy, tak snad se mi v nich také zalíbí tolik jako v Batmanech... Jinak, koho máš radši? já mám taky ještě jednoho miláčka - Hugh Jackman, ale teď mám radši Chrise, tak se jen tak ptám ;-)
  • Re: Miláček můj

    To maš pravdu je opravdu nej mam snim vsechny filmy ,už ho zbožnuji dlouho a spolecně s Gerardem Butlerem jsou moji nej nej milačci.Je krásnej a k tomu velice nadaný herec.
  • Miláček můj

    Po premiéře Temnýho rytíře, na kterém jsem byla, jsem se do něj naprosto zamilovala!!! Je fakt úžesnej, má super postavičku a jak už se tu psalo, krásný oči a neodolatelnej úsměv. Zatím jsem ho sice viděla jen batmanech, ale to nemění nic na tom, že je pro mě momentálně ten nej :-*!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit