Přejít na výpis diskuzí

Christian Bale

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Christí

    Nedávno jsem viděla Mechanika...vyzably jak smrtka,ale nic to nemění na tom,že je to herec s těma nejkrásnějšíma očima a s neodolatelným úsměvem,už se těším na temného rytíře...
  • Christí

    Ty oči má fakt hezký a v Batmenovi a v Equiilibrum je nejlepší. *4* *14*
  • nejlepší

    Je nejkrásnější *14* já nevím *8*
  • Re: Re: Je úžasnej.....

    Před pár dny jsem ten film viděl taky na HBO hrál opět skvostně!!!Jinak novinka je že má hrát v novém Terminátorovi *4*
  • Re: Je úžasnej.....

    Jo,skvělej herec s krásnýma očima a odzbrojujícím úsměvem...a kdo ladí HBO a mrkne občas do programu, tak dávali včera Nový svět kde hraje,fajny filmeček s eště lepším herecem,koukal eště někdo?
  • Je úžasnej.....

    Je opravdu úžasnej herec. Zaujal mě hlavně neodolatelným úsměvem a jeho nádhernýma očkama. Už v prvím filmu, Království ohně, se mi díky jeho nezvyklé pusině hrozně líbil. Je fakt úžasnej.... Nejvíc se mi líbil film Equilibrium a Prestige. Když jsem viděla nedávano film, kde hraje toho malýho prcka, poznala jsem ho vlastně jenom díky té pusince.... Tak ho vždycky poznám.. *14*
  • Re: Čím to je?

    Možná je to i drobná nedokonalost, ten nepatrný spodní předkus, která dělá jeho úsměv tak chlapecký a neodolatelný. Mně se nejvíce líbil v Batmanovi, role mu sedla dokonale. Jedniný Batman, u kterého je škoda každé chvíle, kdy je v netopýřím :-)
  • Re: Re: sladkých 16

    Peto! Ten film je z 1990, tak jake pak za komunistů *7* *15*
  • Re: sladkých 16

    Jo jo je to skvělej dobrodružnej film myslím že ho dávali už za komunistu Christian už tehdy vyzařoval velké charizma a byl už tehdy krásnej kluk *3*
  • sladkých 16

    http://www.novinky.cz/tv-program/de tail?id=8747066 Kdo dneska koukal, mohl videt Chrise v 16 hrát si na piráta! *1*
  • Čím to je?

    čím to je, že náš tento sympatický Welšan tak dostal???
    napadá mě pouze jedna věc. není to typická hollywoodská star... není to žádný slaďoušek, ale člověk s obrovským charismatem, kterému nelze odolat..
    temný... *5*
    Dokonalý trik (The prestige) mě naprosto nadchnul *4*
  • Re: equilibrium

    souhlasim že Equilibrium je výjmečný film.Já Ch. Bale znala už z Amerického psycha kde opravdu nehraje kladase ale herecký výkon byl obdivuhodný. Equilibrium muselo dostat každého námět a zpracování podtrženo skvělým hereckým výkonem....tutovka.Zkrátka pro tajemné a temné postavy jako stvořený...
  • Krasavec

    Christian je ve své generaci jeden z nejlepších herců. Znám ho již z jeho dětských rolí kde už bylo vidět že je talentováný a houževnatý navíc je neuvěřitelně sexy *14* *14* *14*
  • ***

    Tento týden jsem konečně zhlédla film The Prestige (Dokonlý trik), mimochodem tento film je naprosto dokonalý (skvělá zápletka i pointa). Ch. Bale, M. Caine i H. Jackman jsou v tomto filmu skvělí a pokud jste ho ještě neviděli, tak to rychle napravte. *4*
  • Re: uchylaci vseho druhu

    musím trochu oponovat, např. ve filmu Malé ženy rozhodně úchyla nehrál a byl strašně sladkej :-) Taky jsem si tu tvář vůbec nespojila s klučíkem z filmu Říše slunce :-), nějak vyrostl do krásy... *5*
  • equilibrium

    Zdravím. Minulý víkend jsem měla tu čest zhlédnout tento film (Equilibrium)díky své dobré kamarádce Hannah. Tento film mě zaujal nejen svou kvalitou ale i obsazením. Dříve jsem o tomto herci neměla ani tušení, ale jeho charisma, oči a hlavně úsměv mě natolik dostali, že jsem celý film, od začátku do konce, prožívala naplno. Nevím jak Vás, ale mě tento příběh, ve kterém lidi nesmějí cítit a přesto někteří tato pravidla porušují, úplně dostal. Co se mi asi nejvíce z celého filmu líbilo bylo to, že i nejvýše postavený grammaton cleric poznal, co je to láska, bolest a nenávist.
    I mému bráchovi kterému jsou teprve čtyry roky se u toho bavil. Zaujaly ho zajména bojové scény a od té doby pořád říká:" A co takhle zaklepat?" (scéna kdy John vtrhne do Otcovi kanceláře-skoro konec)
  • Christian Bale

    Málokedy vidieť herca, ktorý dobre vyzerá a má aj obrovský talent. Bol zatiaľ skvelý v každej úlohe, či už masového vraha alebo netopierieho hrdinu. Je jednoducho skvelý! *4*
  • Christian je opravdu

    velmi sexy herec a navíc talentovanej skoro jako o něco starší Gerard Butler taky velmi sexy charizmatickej chlápek *14*
  • christian

    Je to neuvěřitelně charizmatickej a sexy chlápek....Ten přijít a říct, ať mu porodím dítě, tak klidně... *14*
    Je v něm něco strašně rajcovního, je takovej nebezpečnej či co...Dlouho tu nebyl nikdo tak fascinující...No a k novýmu Batmanovi, myslím si, že on se na to fakt skvěle hodí...Není to žádnej zajoch a slušnej kluk..minimálně tak nevypadá, zahrál to skvěle...A katie Holmes? Jak někdo mohl vedle tak tajemnýho chlapa dát takovou husu? Tu koc fakt nesnáším....nehodí se do toho filmu, nehodí se k němu...Jinak obsazení v poho. Hlavně to Batmanovi vrátilo podobu, ty poslední "filmy" o Batmanovi, zda se to dá tak nazvat, stály za hovno. Ale on tomu vrátil kouzlo a to, co Batmana dělá Batmanem,.....Strach, respekt, tajemno.....
  • Re: neznámý

    Víš, ona ta podoba s Matrixem neni jen o černejch oblečkách. Myslím si, že je zcela zřejmé, kde je ta podoba obou děl. Jestli jste si toho nevšiml/a, tak jste se na oba filmy asi nedíval/a pořádně *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit